Co będzie najbardziej skuteczne w promocji naszego produktu? Billboard a może telebim? O czym trzeba wiedzieć?

Dużo osób ma dylemat, bo myśli, co jest korzystniejsze, czy billboard, czy telebim? W rzeczywistości na to pytanie nie istnieje jedna odpowiedź, wszystko jest zależne od naszych prywatnych preferencji. Dobrze więc przez wybraniem jednej z możliwości odpowiedzieć sobie na kilka pytań, czyli przede wszystkim jakim budżetem dysponujemy, gdzie chcemy zlokalizować reklamę i do kogo chcemy trafić?


reklamy w mieście
Opracowanie: Broadway Tour
Na podstawie: http://www.flickr.com
Billboard to nośnik reklamy o dużych rozmiarach, najczęściej występuje w postaci tablicy albo plakatu. Billboardy mogą występować podświetlone, by były dostrzegalne nocną porą. Rozmiary są różnorodne, zaczynając od formatu europejskiego, czyli 5.04 x 2,38 metra, przez 4x3, 6x3 czy 12,3. Istnieją również citylighty, jakie posiadają rozmiar 1,2x1,8. Znajdują się one najczęściej na wiatach przystanków. Spotykane są również, zwłaszcza w metrze, billboardy rozmiar 6m2. Najbardziej wielkie są megaboardy - ich wielkość wynosi od 50 do 300 m2 i spotykane są wyłącznie w dużych ośrodkach miejskich.

Skoro spojrzałeś na umieszczone w tym miejscu teksty, to dodatkowo zerknij na opracowanie, które także najprawdopodobniej przykuje Twoją uwagę.

Telebim jest nośnikiem reklamy w formie ekranu wizyjnego, który jest złożony z diod led. Dość często spotykana jest także sieć telebimów, zapewnia to bowiem bardziej znaczne korzyści w dziedzinie promocji. Ogromną przewagą nad wielkim ekranem plazmowym jest widoczność obrazu, nawet jak występuje znaczne nasłonecznienie.

Wtedy, gdy będziesz poszukiwać analogicznych porad, to te wskazówki z www bez cienia wątpliwości wydadzą się Tobie bardzo pomocne.

Dostrzegalna jest również wyrazistość spowodowana większą jasnością powierzchni telebimu. Takiego rodzaju ekran można zamontować zarówno na zewnątrz, czyli reklama outdoor, jak i wewnątrz, czyli indoor. Powinniśmy przyznać, iż w ostatnim czasie coraz bardziej powszechnie stosowane są telebimy. Na pewno to nie dziwi, gdyż gwarantują więcej za mniej, a ponadto są faktycznie skuteczne - .


reklama miejska
Opracowanie: waylonscott
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sprawdzają się w wielu miejscach, nieważne czy nasza promocja ma się odbywać w większym mieście, jak Poznań, lub małym jak Bolesławiec - efekty są tak samo zadowalające. Najlepszym przykładem niech będzie telebim Bolesławiec Zgorzelecka, w którym tego rodzaju telebim faktycznie przykuwa uwagę i sprawia, iż ludzie rzeczywiście chcą skorzystać z naszych usług. Oczywiście to, co zadecydujemy zależy jedynie od nas, pamiętać jednak należy, iż jak liczymy na najlepsze rezultaty, to na pewno korzystniej wybrać telebim.
19-04-21 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.