Poszukujesz efektywnej formy reklamy? Zamieść ją na położonym w dobrym punkcie nośniku

Nie na darmo mówi się, że reklama to dźwignia handlu. Dobrze dobrana do produktu reklama potrafi pobudzić zainteresowanie konsumenta, przyciągnąć go i namówić do przeprowadzenia transakcji lub skorzystania z usług firmy. Nie bez powodu właściciele firm szukają efektywnych i ciekawych możliwości reklamowania swoich artykułów. Jedną z cenionych form reklamy okazuje się reklama zewnętrzna, czyli umieszczana na ulicach i obiektach.

Jak wygląda reklama outdoor? Reklama dociera do konsumentów za pośrednictwem różnych nośników: internetu,
billboard
Opracowanie: mr_t_77
Na podstawie: http://www.flickr.com
prasy, ulotek, można spotkać ją również podczas przechadzki po mieście bądź jazdy autem. Coraz popularniejsza okazuje się bowiem reklama zewnętrzna, umieszczana, jak sama nazwa wskazuje, na wolnej przestrzeni. Taką reklamę spotyka się na billboardach, obiektach, autobusach, jak również w charakterze wielu oryginalnych figur i form. Stworzenie ciekawej reklamy zewnętrznej i umieszczenie jej w dobrym, często uczęszczanym miejscu, może okazać się sposobem na sukces.

Kupić czy dzierżawić? Billboardy już na stałe wkomponowały się w polski krajobraz, można je spotkać nie tylko w mieście, lecz także i w mniejszych miejscowościach, przy autostradach i innych popularnych drogach. Ustawia się je przede wszystkim w miejscach, gdzie są świetnie widoczne dla prowadzących i mogą na moment przyciągnąć ich uwagę, więc przy skrzyżowaniach, światłach, rondach, jak również przy parkingach i chętnie odwiedzanych obiektach . W wypadku, gdy pragnie się zamieścić swoją reklamę na billboardzie, można wykupić taki nośnik i starać się o pozwolenie na ustawienie go w odpowiednim miejscu, lub - przejdź - też wynająć powierzchnię na już stojącym billboardzie.

Kiedy będziesz potrzebować dodatkowego materiału odnoszącego się do tej kwestii, kliknij, a odnajdziesz więcej pomocy tutaj. One także będą przydatne.

Jeżeli chodzi o billboard Bydgoszcz, Poznań czy Katowice zapewniają mnogie dogodne możliwości wynajęcia powierzchni reklamowej.


Może zainteresują ciebie także

Czy i w jaki sposób warto promować swoją działalność?

billboard
Opracowanie: Mikey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Stare przysłowie mówi, iż reklama dźwignią handlu. Nie sposób się z tym nie zgodzić. Bez promocji znacznie ciężej dotrzeć do klientów i odszukać chętnych na proponowane produkty czy usługi. Należy jednak pomyśleć nad działaniami, które w przypadku naszego biznesu mogłyby być rzeczywiście efektywne. Nie każda działalność potrzebuje niemałych nakładów na promocję. Czasami wystarczą niewielkie działania, jakie wcale nie muszą być kosztowne. W jaki sposób znaleźć najrozsądniejsze rozwiązanie?

To powinien być dobry punkt
Przy wynajmowaniu nośnika uwagę trzeba zwrócić na położenie i widoczność samego nośnika, tak żeby
poznań
Opracowanie: eisenbahner
Na podstawie: www.flickr.com
reklama okazała się czytelna dla swych odbiorców. Jeżeli chodzi o billboard Poznań będzie miastem, gdzie dostępne są bardzo atrakcyjne punkty reklamowe. By przekonać się, jak nasza reklama jest widoczna dla kierujących lub pieszych, najlepiej jest przejechać się autem lub przespacerować po mieście i zerknąć na billboard z punktu widzenia zwykłego klienta. Oprócz lokalizacji istotny jest także ciekawy pomysł na reklamę, jaka przykuje uwagę konsumentów na długo i wzbudzi ich zainteresowanie.
21-06-08 07:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.