Wizytówki muszą być zrozumiałe

Druk cyfrowy okazuje się być już standardem

Drukujemy przeróżnego typu ulotki, broszury, książki i gazety, a w niektórych z nich pojawiają się zdjęcia, zatem chcemy, by wszystko okazało się wyraźne oraz łatwe do obejrzenia. Dlatego właśnie obecnie wykorzystywany okazuje się być druk cyfrowy, który ciągle gwarantuje nam odpowiednią jakość wydruku i to, że każdy szczegół okaże się być naprawdę dobrze zaznaczony. Co więcej musimy zdawać sobie sprawę z tego, że taki druk dzieje się bardzo szybko, więc w niedługim okresie mamy szansę wydrukować sporo potrzebnych broszurek i powodować, że inni chętnie będą je przeglądali. Tego typu rozwiązania sprawiają, że drukarnie mogą zaoferować nam własne usługi w znacznie przystępniejszych cenach.
Wizytówki muszą okazać się zrozumiałe

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że ktoś kto szuka kontaktu z nami, nie ma chęci na poszukiwanie niezbędnych kontaktów, a znacznie bardziej będzie zadowolony wtedy, jeśli taki numer telefonu, czy adres e-mail, od razu będą mu się rzucały w oczy. Dlatego właśnie należy zadbać o to, żeby nasze wizytówki były przejrzyste, żeby znajdowały się na nich tylko te najważniejsze informacje, tak żeby kontrahent natychmiast miał szansę wyszukać to czego szuka. Dodatkowo warto zastosować jak największy kontrast pomiędzy tłem, a napisami, bo wtenczas powiększymy jeszcze jej przejrzystość oraz sprawimy, że nasza wizytówka będzie ochoczo brana do ręki. Pewnie że możemy na niej umieścić zdjęcie (zobacz ofertę) tego, czym się zajmujemy, ale powinno okazać się dość małe i nie ma szansy brać całej powierzchni.

W drukarni powiedzą co będzie lepsze

Jeśli nie mamy przekonania, czy projekt wizytówek jakie chcielibyśmy posiadać, będzie dostatecznie właściwy, to trzeba zaznaczyć, że w drukarni z przyjemnością będą nam służyli swoją pomocą - więcej na ten temat. Zaznaczą nam, na co trzeba się zdecydować, co lepiej pominąć, tak by nasza wizytówka przedstawiała się elegancko, miała wszystkie najważniejsze dane, ale równocześnie by nie okazała się nimi przytłoczona.

Może zainteresują ciebie także

W jaki sposób wypromować restaurację? Na co trzeba zwrócić uwagę przed wyborem odpowiedniej agencji reklamowej?

ulotka
Opracowanie: Sergey Yakunin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Otwarcie na przykład restauracji to dość zaawansowany proces. Jeżeli chcemy mieć swój bar nie damy sobie rady bez odpowiedniej promocji. Idealna reklama musi\powinna zachęcić klienta, że warto u nas się zjawić, musi być estetyczna, nie może się narzucać. Pamiętajmy, iż wybujała fantazja może dać efekt odwrotny od zamierzonego, to znaczy zniechęcić potencjalnego klienta.


Źródło artykułu -
18-12-12 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.