Wręczanie klientom upominków reklamowych to współcześnie już przeszłość – czym w takich wypadkach można ich dodatkowo zaskoczyć?

Jeśli prowadzisz swoją firmę, wtedy bez wątpliwości świetnie zdajesz sobie sprawę z faktu, jak bardzo ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami. Jeżeli chcesz spowodować, że będą myśleli o Tobie miło, wówczas powinieneś dla przykładu wręczać im od czasu do czasu drobne prezenty. Jeśli uważasz, że gadżety reklamowe są już niemodne, wtedy mamy dla Ciebie nowe rozwiązanie – powinieneś zwrócić wielką uwagę na druki akcydensowe, dzięki którym będziesz w stanie mile zaskoczyć niemal każdego klienta.
firmowe ulotki
Opracowanie: Menno van der Horst
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy zastanawiasz się, czym dokładnie jest druk akcydensowy, wówczas możemy Ci podpowiedzieć, że jest to rodzaj druku mocno podobna do poligrafii, jednak odznaczająca się tym, że końcowo wydrukowana rzecz jest zamieszczona na jednej kartce papieru. Drukami akcydensowymi są zatem na przykład znaczki pocztowe, różnego rodzaju prospekty reklamowe i inne.

Jeśli zatem zastanawiasz się, w jaki sposób mógłbyś zaskoczyć swoich klientów, wtedy kategorycznie postawienie na nowoczesne druki akcydensowe będzie świetnym pomysłem. Możesz przykładowo zaprojektować kartki świąteczne. Jeśli wręczysz kontrahentowi taką spersonalizowaną kartkę, a na dodatek dołożysz do niej jakiś ciekawy upominek, wtedy bez wątpliwości Twoja firma zostanie dobrze zapamiętana. Dużo osób praktycznie uwielbia tego typu prezenty, zatem wówczas bez wątpienia będziesz mógł liczyć na znaczną przychylność w czasie kolejnych negocjacji.

Kiedy odszukasz godną uwagi drukarnię, która robi druki akcydensowe, wtedy możesz na dodatek pomyśleć o wykorzystaniu jej w jeszcze inny sposób. Więcej info o tym na stronie Jeżeli zaangażujesz niezłego grafika, wówczas bez wątpliwości będzie w stanie przygotować dla Ciebie na przykład ciekawe ulotki reklamowe czy prospekty.

Może zainteresują ciebie także

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły fascynować graczy swoją grafiką. Cut scenki, które w dniu dzisiejszym wywołałyby ledwo uśmiech politowania, wtedy rozpalały serca i wyobraźnie. To nie grafika była najważniejsza. Podstawową rolę odgrywała historia.


Takie prospekty także możesz wręczać zainteresowanym kontrahentom – kiedy będą zaprojektowane w fajny sposób, wówczas bez wątpliwości nikogo to nie urazi, a może przynieść naprawdę niezły efekt. Już obecnie mówi się, że druki akcydensowe mogą być przyszłością reklamy – Ty możesz wykorzystać swoją dużą szansę na zdobycie nowych klientów już dziś dzięki tym poradom, które możesz niezwłocznie wykorzystać w przedsiębiorstwie.

Drukarnia KID - lokalizacja:
19-01-04 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.