Jaki kwaterunek wybierają przedsiębiorcy, gdy udają się nad nasze rodzime morze czy to w celach służbowych, czy tych prywatnych

Zagrożenie terroryzmem wzrasta i nie każdy turysta pragnie ryzykować i wybierać się np. do Turcji. Niektórzy faceci, a szczególnie głowy rodzin, nie mają także ochoty wyjeżdżać na urlop do Grecji, ze względu na problemy finansowe tego kraju. Kiedy posłowie czy ministrowie obserwują, co dzieje się nad Morzem Śródziemnym, to radzą członkom społeczeństwa zmienić kierunek wycieczek. Równocześnie argumentują, że Morze Bałtyckie może być równie atrakcyjne, jak tureckie plaże.


Zakwaterowanie na czas pobytu to absolutna podstawa. Komu znane są luksusy zagranicznych pensjonatów, ten planując wakacje nad polskim morzem wpisze w internet hasło apartamenty Szczecin lub pięciogwiazdkowy hotel Gdynia. Nie każdy przecież ma ochotę spać na biwaku, gdzie warunki są niekiedy wręcz spartańskie. Trzeba radzić sobie z brakiem bieżącej wody i letnią porą zmagać się z chmarą komarów, a to w końcu nie wszystkim pasuje.

Na szczęście w polskich miastach położonych nad morzem nie brak hoteli, które wszystkim odpoczywającym na wakacjach proponują podwyższony standard usług (www.eapartament.pl). W takich miejscach pracują osoby, które umieją w profesjonalny sposób obsłużyć klientów. To bardzo ważna kompetencja, bo usatysfakcjonowany wczasowicz z pewnością będzie rekomendował konkretny obiekt, a może nawet zdecyduje się powrócić tutaj w przyszłym roku.

biznes
Opracowanie: Office of Naval Research
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto przy okazji nadmienić, że nad morze (polecamy) jadą nie tylko ci, którzy marzą o urlopowym odpoczynku. W końcu do Szczecina lub Sopotu można również wyjechać w interesach. Jeśli sympozjum zgromadzi prawdziwych przedsiębiorców, to wtedy zakwaterowanie musi spełniać określone standardy (eapartament.pl/apartamenty-szczecin.htm). Na dobry początek przydałaby się odrębna łazienka wyposażona w prysznic, a jednocześnie ze smakiem urządzona. W pokojach natomiast zazwyczaj stoją meble, których stan i jakość wykonania nie wzbudzają jakichkolwiek zastrzeżeń.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.