Sektor paliwowy to nie wyłącznie benzyna i gaz, to znacznie więcej

Większość ludzi po usłyszeniu sformułowania „branża paliwowa” łączy to hasło do zaledwie kilku skojarzeń słownych, takich jak: ropa, benzyna, gaz, stacje paliw. Jasne jest w tym wiele prawdy ale nie cała. Można nawet powiedzieć, że to tylko wierzchołek ogromnej góry lodu, której większa część jest ukryta przed widokiem obserwatorów. Istotnie tak właśnie jest w przypadku tematyki paliw. Zwykły człowiek nie ma nawet pojęcia jak ogromnym arsenałem dysponują sklepy zajmujące się handlem asortymentem z tej gałęzi gospodarki.
Dystrybutor, paliwo
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Po pierwsze należy rozróżnić asortyment dla klientów instytucjonalnych od tego dedykowanego dla konsumentów indywidualnych. Firmy z reguły zainteresowane są bardziej skomplikowanym i zaawansowanym, a przez to droższym sprzętem. Chodzi tu na przykład o wyposażenie stacji benzynowych, od wielkich zbiorników na paliwo, poprzez myjnie po dystrybutory paliw. Zainteresowanie takim asortymentem wyrażają w głównej mierze sieciówki trudniące się masową sprzedażą paliw oraz duże zakłady przemysłowe, fabryki czy wielkoobszarowe gospodarstwa rolne, które preferują we własnym zakresie zorganizować sobie kwestię dystrybucji oraz nawet wytwarzania własnego biopaliwa na potrzeby działalności operacyjnej. Zobacz tutaj: .


Może zainteresują ciebie także

Opłacalne oferty konkurencyjnych rynkowo przesyłek pocztowych

Paczki na magazynie
Na podstawie: www.foter.com
W dwudziestym pierwszym wieku liczne kłopoty powoduje nie raz załatwienie pewnych spraw pocztowych. Świetnie obecnie wybrać zamiast zwykłej poczty nowoczesne propozycje kurierów. Szybki wzrost wielu atrakcyjnych usług internetowych wpływa bowiem na rozrost rynku kurierskiego. Konkurencja na zanim jest znaczna, co może radować olbrzymia liczbę konsumentów. Jakie propozycje kurierski najlepiej jednak teraz wybierać?


Tanki
Opracowanie: HM Revenue & Customs
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z drugiej strony jest oferta ukierunkowana do konsumenta indywidualnego, częstokroć będącego właścicielem jednego lub kilku pojazdów. Potrzeby takich klientów są całkowicie inne od zapotrzebowania tamtych wielkich graczy. W tym wypadku oferta zawiera produkty i akcesoria potrzebne do codziennego użytkowania samochodu. Są to na przykład różnego rodzaju filtry hydrauliczne do paliwa, karnisty, oleje itp.. Tego rodzaju sprzęty oferowane są użytkownikom aut na stacjach benzynowych rozprzestrzenionych na obszarze całego kraju.

Sprawdź szczegóły w linku, odnajdziesz tam jeszcze bardziej szczegółowe informacje, które na pewno także okażą się dla Ciebie ciekawe.

/J]
18-10-30 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.