Zabawa mondozoo, gra mondoveto, rozgrywka kraina wikingów

Grając w Krainę Wikingów, niezwykle sporo czasu spędza się w grodach, koloniach, czy przystaniach. W tych właśnie lokalizacjach trzeba sprzedać ukradzione przedmioty, bądź zamienić je na takie, jakie przydadzą nam się w dalszej zabawie. Chcąc podjąć się pewnego zadania, wskazane jest się udać do gospody. W środku jest tajemniczy facet, który zleci nam misję do wykonania. Różnorodność zagadnień w grze kraina wikingów jest pokaźna, wobec tego nikomu nie powinno się znudzić ich wykonywanie.
wcograc.pl:http://www.wcograc.pl/kraina-wikingow
Jeśli dopadną nas komplikacje płatnicze, a pożytki z grabieży okażą się niezbyt duże, nieodzowne okaże się zarobienie kolejnych talarów. W takim celu można udać się do pracy, albo wziąć udział w bitwach na arenie. Jeżeli uda nam się pokonać innego gracza, otrzymamy jego pieniądze. Gra kraina wikingów jest ogromnie zajmująca.

Gra mondo zoo zaskoczy nas swoją nieszablonowością i jeszcze większą prostotą - tutaj więcej informacji. Mecz opiera się na systemie poziomów, które charakteryzują jakie budowy i zwierzęta w danej chwili powinniśmy wtajemniczyć do własnego ogrodu. Kluczowym celem gry mondo zoo, jest dążność do rozkwitu ogrodu, zapewnienie mu stałego grona zwiedzających, którzy będą mogli oglądać niezwykle wartościowe
gry
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
gatunki zwierzaków z całego świata.


Może zainteresują ciebie także

Najlepsze gry przeglądarkowe - co je wyróżnia oraz jak się je odkrywa.

gra
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you
Niezwykle popularne w dzisiejszych czasach są gry na przeglądarkę. Posiadają niezwykłą rzeszę odbiorców z dość licznych czynników. Trzeba już w tym przypadku mówić o ich fenomenie, bo coraz liczniejsze grupy odchodzą od gier instalowanych na dysku na rzecz na gry w przeglądarce. Wzorców owych gier da się wyliczać bardzo długo, jednak w ostatnim czasie popularność zyskują trzy bardzo interesujące gry. Pierwszą z nich jest gra mondozoo, czyli inaczej wirtualne zoo. Chodzi w niej głównie wybudowania zoo z marzeń i opiekowanie się o zwierzęta w tym ogrodzie zoologicznym. Gra MondoZoo nazywana jest grą turową, czyli grą, w której ważne są tury. Praktycznie każdy dzień to nowa tura.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.