Zabawa mondozoo, gra mondoveto, rozgrywka kraina wikingów

Grając w Krainę Wikingów, niezwykle sporo czasu spędza się w grodach, koloniach, czy przystaniach. W tych właśnie lokalizacjach trzeba sprzedać ukradzione przedmioty, bądź zamienić je na takie, jakie przydadzą nam się w dalszej zabawie. Chcąc podjąć się pewnego zadania, wskazane jest się udać do gospody. W środku jest tajemniczy facet, który zleci nam misję do wykonania. Różnorodność zagadnień w grze kraina wikingów jest pokaźna, wobec tego nikomu nie powinno się znudzić ich wykonywanie.
Jeśli dopadną nas komplikacje płatnicze, a pożytki z grabieży okażą się niezbyt duże, nieodzowne okaże się zarobienie kolejnych talarów. W takim celu można udać się do pracy, albo wziąć udział w bitwach na arenie. Jeżeli uda nam się pokonać innego gracza, otrzymamy jego pieniądze. Gra kraina wikingów jest ogromnie zajmująca.

Gra mondo zoo zaskoczy nas swoją nieszablonowością i jeszcze większą prostotą - tutaj więcej informacji. Mecz opiera się na systemie poziomów, które charakteryzują jakie budowy i zwierzęta w danej chwili powinniśmy wtajemniczyć do własnego ogrodu. Kluczowym celem gry mondo zoo, jest dążność do rozkwitu ogrodu, zapewnienie mu stałego grona zwiedzających, którzy będą mogli oglądać niezwykle wartościowe
gry
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
gatunki zwierzaków z całego świata.


Może zainteresują ciebie także

Zakup czy najem samochodu - co jest lepsze?

Wypożycz BMW
Opracowanie: tomx992
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Posiadanie własnego wozuna pewno wiąże się z wieloma wartościami. Przede wszystkim zawsze mamy dostęp do swojego auta, nie musimy korzystać z przewozu miejskiego, komfortowo i sprawnie zdołamy dostać się w każde miejsce nie będąc uzależnionym od innych. Mając prywatny wóz swobodniej możemy iść się na duże zakupy lub pojechać z rodziną na odpoczynek.


Kontur parku zoologicznego jest zależne tylko od własnego wyobrażenia i własnej inwencji. Musimy ustanowić własne obiekty życzliwymi dla zwierząt i gości, aby wypracować tak bardzo potrzebne pieniądze.

Głównym celem gry mondo veto, jest uzdrawiać zwierzęta i pozostać najlepszym weterynarzem na świecie. Mimo postępów w grze, w najcięższych przypadkach potrzebna jest pomoc paru kumpli. Zbudowano klinikę, jaka umożliwia łączną pracę trojga weterynarzy i proponuje najlepsze usługi. Bez względu na to, czy gracz woli grę solo, czy wspólną, jest niemało zadań, wyzwań i konkursów, jakie dopuszczają konkurować z innymi weterynarzami w rozrywce - .

Leczenie zwierzaków w mondo veto włącza trzy poziomy - diagnozę, operację i terapie. Gracz powinien mieć dobrą wiedzę do przejścia jakiegokolwiek poziomu.
18-07-12 01:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.