Reklama outdoorowa oraz jej kluczowe przymioty

We współczesnym świecie gdzie nie odwrócimy głowy, tam zauważamy reklamy. W magazynach, telewizorze, na słupach ogłoszeniowych, billboardach i wyświetlaczach ledowych. Przedsiębiorstwa zasypują nas wręcz propozycjami balsamów, kredytów, wycieczek oraz innymi ofertami, którymi aż musimy się zainteresować, gdyż odmienią one nasze życie. Jedną z w szczególności powszechnych obecnie form reklamy jest reklama outdoorowa.

reklama miejska
Opracowanie: Steve Snodgrass
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co świadczy o tym, iż stała się tak lubiana i z chęcią wykorzystywana? Reklama outdoorowa ma przede wszystkim masowy zasięg. Drukując ulotki nie zawsze jesteśmy pewni, iż dostaną się one we właściwe ręce, gdyż (szczegółyo tym: przeniesiony tutaj) mało kto sięgnie po nie w sklepie, a po wyciągnięciu ich ze skrzynki pocztowej na ogół błyskawicznie trafiają do kosza. Billboardy Mińsk Mazowiecki zaś dostrzeże każdy, chcąc czy nie chcąc, gdyż tak naprawdę każdy z nas porusza się po chodnikach lub drogach, a billboardy wiszą już wszędzie, sprawdź jak wygląda to w praktyce: dailymotion.com/video/xu9tkf_billboardy-chojnice-tel-782-666-777_lifestyle/. Starczy postać chwilę na czerwonym świetle, by przeczytać fantastyczne właściwości nowego kremu bądź dowiedzieć się, dlaczego właśnie ten bank jest dla nas najlepszy. Poza masowym oddziaływaniem znaczenie ma duża częstotliwość kontaktu z niniejszą reklamą. Chodząc każdego dnia tą samą drogą będziemy spotykali te same billboardy Chojnice, a przekaz na nich umieszczony samoczynnie się w nas utrwali. Idąc po kilku dniach do sklepu na pewno sięgniemy po dany produkt, nawet nie pamiętając, że pochodzi on z tego danego billboardu. Umieszczony na billboardzie artykuł tak zapadnie w naszych myślach, że tak po prostu będziemy zmuszeni go kupić.


Może zainteresują ciebie także

Konferencje w Ciechocinku – sposób na świetne połączenie spotkań i obowiązków biznesowych z odpoczynkiem oraz regeneracją.

konferencje
Opracowanie: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie zauważyć można bardzo dużą liczbę przedsiębiorstw na rynku. Związane jest to z usprawnieniem przepisów oraz procedur dotyczących tworzenia prywatnych przedsiębiorstw. Związane jest to też z dużą chęcią jednostek do posiadania własnej firmy i będąc tym samym dla siebie pracodawcą nie będąc od nikogo zależnym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.