Jak gazetki promocyjne ułatwiają zyskiwać klientów?

Supermarkety, by ukształtować się na rynku potrzebują reklamy czyli inaczej promocji. Pragnąc zachęcić nabywców do odwiedzenia ich oddziału, co jakiś czas ogłaszają promocje. Wówczas jak to można zauważyć ukazują się wówczas różnorodne rzeczy po zredukowanych cenach. Promocje w telewizji czy radiu są już na porządku dziennym, tak samo jak kampanie reklamowe znanych gwiazd,jakie polecają konkretny sklep. Kolejnym chwytem marketingowym będą gazetki promocyjne. Pojawiają się faktycznie co 2-3 tygodnie w każdym miesiącu.
Gazetki promocyjne
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oferują produkty, które w okresie trwania promocji jest możliwość nabyć w niższych cenach. Są nadzwyczaj przydatne, bo osoba zainteresowana danym produktem będzie wiedziała, że tego dnia zaczyna się kampania reklamowa. Aktualnie da się zaobserwować , że dane gazetki promocyjne roznoszone są po domach.

Również co jakiś czas osoba odpowiedzialna za reklamę określonego sklepu przeprowadza badanie pośród konsumentów tyczącą się ważności gazetek. Gazetki promocyjne tworzone są przede wszystkim w formie kilku kolorowych kartek papieru w formacie A4, na jakich sprecyzowane są produkty, na sprzedaży jakich szczególnie zależy danemu sklepowi. Gazetki promocyjne jest to jedna z najlepszych dróg komunikacyjnych między danym sklepem jak i nabywcą.

Może zainteresują ciebie także

Kasy fiskalne są teraz obowiązkowe

komputery
Opracowanie: Luk Tittmann
Na podstawie: http://www.flickr.com
Serwis komputerowy powinien zadziałać prędko

Obecnie nawet niewielkie sklepiki wykorzystują z komputerów podczas sprzedawania, a to znaczy, że gdy te się zatną i zaprzestaną działać, to nic nie można sprzedawać ani wykonać. Przez to właśnie serwis komputerowy musi pracować przez calutką dobę, tak aby w każdej porze można było zwrócić się do niego o wsparcie oraz ją uzyskać.


Ich podstawową zaletą będzie przyciąganie właściwego klienta do zakupów w określonym sklepie w czasie emisji danej gazetki. Wiele sklepów oprócz rutynowej gazetki promocyjnej, wydawanej w formacie papierowej tworzy takie gazetki na swoich witrynach internetowych. Gazetki promocyjne tworzone są przede wszystkim w stałych odstępach czasu, jak już wcześniej zaznaczone zostało w czasie dwóch, trzech tygodni, natomiast przytrafiają się także sezonowe emisje owej formy reklamy.


pan czytający gazetę
Na podstawie: freepik.com
Gazetki okresowe emitowane bywają przed danym sezonem i ważność reklamy konkretnych rzeczy trwa przez cały sezon. Dla przykładu w okresie zimowym, gazetka promocyjna sklepu sportowego na rzeczy zimowe będzie emitowana jak i ważna przez okres całej zimy. Gazetki promocyjne w Polsce emitowane są aktualnie przez wszystkie najistotniejsze sklepy jak i sieci sklepowe.
18-01-18 09:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.