Zdecydowanie, klimat jest bardzo ważny. Lecz dlaczego właściwie to takie ważne? Dlaczego jesteśmy tak właśnie zaprogramowani?

Klimat jest istotny, powtarzają jak mantra twórcy reklam albo innego typu akcji promujących dane wydarzenie. Mimo, że hasło to jest już trochę oczywiste i wypaczone, to jednakże należy się z nim zgodzić. Bo jak to by się odbywało bez odpowiedniego klimatu, jednocześnie w pojęciu dosłownym, jak i przenośnym. Klimat jest najwłaściwszy dla naszego zdrowia, dzięki niemu działamy lepiej lub gorzej, stąd więc popsucie klimatu wpływa na nasze funkcjonowanie. Tak samo w sensie mniej dosłownym: klimat określa, iż określone miejsce jest warte, aby zobaczyć je kolejny raz.
konferencja
Opracowanie: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiedzą o tym właściciele różnego rodzaju sal konferencyjnych i szkoleniowych. Jeśli inwestują oszczędności w takie miejsce to nie po to, by po prostu stały. One powinny posiadać wartość dodaną. Stąd sale konferencyjne nad morzem to zachęcająca oferta, identycznie, jak w górach czy blisko centrum jakiegoś dużego miasta. Takie sale bowiem oferują dostęp do miejsc ciekawych, oryginalnych, do miejsc, w których można coś zobaczyć, zwiedzić, przyjemnie spędzić czas, zachować miłe wspomnienia. Polecamy - .


Poza nauką i wiedzą, jaką zyskujemy na konferencji jesteśmy w stanie również zyskać miło spędzony czas w otoczeniu natury, ciekawych osób bądź zabytków. To niezwykle istotne. Proszę sobie bowiem wyobrazić sytuację, iż jesteśmy zaproszeni na konferencję w miejscu – mówiąc delikatnie – niezbyt atrakcyjnym. Jakie mamy wspomnienia z takiego miejsca? Niezbyt przyjemne? Gdy wychodziliśmy z sali widoki nie poprawiały humoru i pragnienia zwiedzania, nie mieliśmy ochoty poznawać tego miejsca. Co najgorsze jednocześnie, takie doświadczenia wpływają również na odbiór całej konferencji. Więc nawet, jeśli konferencja była dobra, to przez miejsce, w jakim się odbywała oceny uczestników będą pewnie zaniżone. Tak to działa, nie liczy się tylko samo wydarzenie, musimy zadbać o komfort uczestników, o ich doświadczenie i wartość dodaną.


Może zainteresują ciebie także

Jak się szkolić to we wspaniałym miejscu. Najkorzystniej bowiem, żeby poza nauką istniały jakieś ciekawe dodatki

sale konferencyjne
Opracowanie: Graeme Thickins
Na podstawie: http://www.flickr.com
To, gdzie się kształcimy ma oczywiście znaczenie. Powiedz, czy preferujesz się uczyć w ciasnym, obskurnym pokoju bez okien czy lepiej na tarasie, gdy jest piękna pogoda? Być może powiesz przewrotnie, że lepszy jest niewielki pokój, bo nie będzie Cię nic rozpraszało, żadne krajobrazy, przyroda czy ciepłe powietrze, które zmusza wręcz do innych rzeczy, niż wkuwanie czegoś. No okej, jest w tym pewna racja, lecz takie miejsce bardziej służy do medytacji i tu się można zgodzić, że jest nawet znacznie lepsze niż piękny, słoneczny taras. Jednak z nauka jest trochę inaczej.


konferencja
Opracowanie: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiedzą o tym bardzo dobrze właściciele barów, którzy nie zadowalają się miejscem w samym centrum miasta, bo zdają sobie sprawę, że jeśli ludzie mają wracać nieodzowne jest stworzenie klimatu. Nie szczędzą więc pieniędzy na wystrój wnętrz, ponieważ zdają sobie sprawę, iż to wszystko prędko im się zwróci. Takie kwestie są szczególnie ważne aktualnie, gdyż ludzie poszukują czegoś wyjątkowego, czego z czym możemy się utożsamić.

Prezentowany tekst omawia naprawdę istotnie kwestie, ale zobacz jeszcze tamto opracowanie - z pewnością będziesz zdania, że są godne uwagi.

Bardziej od produktu liczą się sprawy dodatkowe, jakie chcąc nie chcą skuteczniej sprzedają dany produkt.

Odkryj ofertę:
18-12-22 07:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.