Zdecydowanie, klimat jest bardzo ważny. Lecz dlaczego właściwie to takie ważne? Dlaczego jesteśmy tak właśnie zaprogramowani?

Klimat jest istotny, powtarzają jak mantra twórcy reklam albo innego typu akcji promujących dane wydarzenie. Mimo, że hasło to jest już trochę oczywiste i wypaczone, to jednakże należy się z nim zgodzić. Bo jak to by się odbywało bez odpowiedniego klimatu, jednocześnie w pojęciu dosłownym, jak i przenośnym. Klimat jest najwłaściwszy dla naszego zdrowia, dzięki niemu działamy lepiej lub gorzej, stąd więc popsucie klimatu wpływa na nasze funkcjonowanie. Tak samo w sensie mniej dosłownym: klimat określa, iż określone miejsce jest warte, aby zobaczyć je kolejny raz.
konferencja
Opracowanie: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiedzą o tym właściciele różnego rodzaju sal konferencyjnych i szkoleniowych. Jeśli inwestują oszczędności w takie miejsce to nie po to, by po prostu stały. One powinny posiadać wartość dodaną. Stąd sale konferencyjne nad morzem to zachęcająca oferta, identycznie, jak w górach czy blisko centrum jakiegoś dużego miasta. Takie sale bowiem oferują dostęp do miejsc ciekawych, oryginalnych, do miejsc, w których można coś zobaczyć, zwiedzić, przyjemnie spędzić czas, zachować miłe wspomnienia. Polecamy - http://www.p4b.gda.pl/sale-konferencyjne-gdansk-trojmiasto,3,pl.html.


Może zainteresują ciebie także

Wizyjna kontrola jakości budynków o różnej wielkości i zastosowaniu. Do czego używana jest wizyjna kontrola jakości lokali

wizyjna kontrola jakości
Opracowanie: XELLA Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: XELLA Polska Sp. z o.o.
W dzisiejszych czasach osoby odpowiedzialne za przeprowadzanie kontroli obiektów o różnej wielkości mogą skorzystać z sposobów wizyjnych. Podczas przeprowadzania kontroli metodą wizyjną wykorzystuje się kamery termowizyjne i rozmaite inne narzędzia pozwalające na ustalanie, w jakich miejscach znajdują się uszkodzenia niewidoczne od razu.


Poza nauką i wiedzą, jaką zyskujemy na konferencji jesteśmy w stanie również zyskać miło spędzony czas w otoczeniu natury, ciekawych osób bądź zabytków. To niezwykle istotne. Proszę sobie bowiem wyobrazić sytuację, iż jesteśmy zaproszeni na konferencję w miejscu – mówiąc delikatnie – niezbyt atrakcyjnym. Jakie mamy wspomnienia z takiego miejsca? Niezbyt przyjemne? Gdy wychodziliśmy z sali widoki nie poprawiały humoru i pragnienia zwiedzania, nie mieliśmy ochoty poznawać tego miejsca. Co najgorsze jednocześnie, takie doświadczenia wpływają również na odbiór całej konferencji. Więc nawet, jeśli konferencja była dobra, to przez miejsce, w jakim się odbywała oceny uczestników będą pewnie zaniżone. Tak to działa, nie liczy się tylko samo wydarzenie, musimy zadbać o komfort uczestników, o ich doświadczenie i wartość dodaną.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.