Programy przydatne dla przedsiębiorstw - a więc ewidencja środków trwałych

Własna firma dla właściciela firmy oznacza nie tylko pewnego rodzaju niezależność, lecz także liczne obowiązki nakładane przez ustawodawcę. Jednym z nich jest na przykład ewidencja środków.


Jak ułatwić sobie konieczne czynności oraz skrócić czas sporządzenia poprawnej dokumentacji?


praca na komputerze
Opracowanie: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obowiązek inwentaryzacji może zajmować naprawdę dużo czasu. W kwestii takiej jak inwentaryzacja program może jednak skrócić ten czas nawet o 90%- www.ewidencjamajatku.pl/funkcjonalnosc/inwentaryzacja. Wdrożenie programu najczęściej przebiega bez trudności i satysfakcjonuje najbardziej wymagających użytkowników. Aktualnie dostępne są rozmaITe programy do inwentaryzacji, które można dobrać do swoich potrzeb, ale oferowane są także różne urządzenia - popularny program do inwentaryzacji komputerowej znacznie uprości ewidencję środków trwałych w firmie, program do inwentaryzacji za pomocą kodów kreskowych zdecydowanie zredukuje czas konieczny na przeprowadzenie inwentaryzacji w przedsiębiorstwie, poza tym przebieg inwentaryzacji możemy skrócić również stosując radiowe chipy zbliżeniowe RFID.


Ewidencja środków trwałych dotyczy rzeczowych składników majątku. Obowiązek prowadzenia ewidencji środków trwałych określają ściśle przepisy. Obowiązek ewidencjonowania dotyczy zarówno właścicieli firm rozliczających się na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, jak również ryczałtowców. W sieci bez trudu wyszukać można program do ewidencji środków trwałym, który jest dużą pomocą dla przedsiębiorców- -> przeczytaj na stronie. Program z rozbudowaną funkcjonalnością umożliwia łatwą pracę na danych grupach środków.


Jeśli chcemy spróbować takiego rozwiązania, na początek najlepiej wybrać bezpłatną wersję testową, tak aby sprawdzić czy program jest dostosowany do naszych potrzeb, czy jest prosty w obsłudze, czy rzeczywiście ułatwi nam pracę. Jeśli już zdecydujemy się na kupno programu, sprawdźmy czy dostępna jest bezpłatna pomoc przez telefon lub online, jak również czy program będzie aktualizowany.
18-06-21 23:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.