Odmiana koloru pojazdu – oklejanie samochodu

Często bywa, iż kupiony przez nas samochód z drugiej ręki nie ma wymarzonego koloru, ale kupiliśmy go bo był w dobrym stanie i posiadał lepsze oprzyrządowanie.
Czasami nawet wybierając nowiutki samochód lista dostępnych barw nadwozia może wydać się skąpa. Wtedy z pomocą przyjdzie nam folia do całościowego oklejenia pojazdu.


Billboard
Opracowanie: Newtown grafitti
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oklejanie auta folią to coraz popularniejsza także w Polsce forma metamorfozy zabarwienia pojazdu. Każdego roku powstaje coraz więcej zakładów, które potrafią fachowo zamontować folię samochodową. Tutaj przoduje Małopolska. W jaki sposób zatem wygląda podobne obklejenie? Arkusze folii są nałożone na odpowiednio przygotowaną detergentami karoserię auta. W bardziej kosztownych opcjach montażu auto (bagażniki do przewozu nart i snowboardów) rozbierane jest z łatwo demontowalnych części karoserii jak lampy, lusterka i tym podobne. Naturalnie folię można nałożyć też bez demontowania nadwozia, jednakże demontaż elementów umożliwia łatwiejsze jak też lepsze dopasowanie arkuszy folii i co za tym idzie lepszą jakość uskutecznionej przeróbki. Profesjonalne zakłady umieją tak zrealizować proces ponownego montażu, że jakość złożenia nadwozia jest porównywalna z fabryczną.

Jeżeli ciekawi Cię tematyka poruszana w niniejszym materiale, sprawdź pełną ofertę (http://www.sigmasa.pl/produkt/belka-transportowa-samohamowna-bts-500), a na pewno okaże się ona dla Ciebie warta uwagi.

/J]

Kiedy auto jest już wstępnie przygotowane, następuje nałożenie folii. To przebieg dosyć skomplikowany, dlatego że folia ma niedużą grubość i posiada bardzo silny klej. W dłuższej perspektywie decyduje to o wysokiej jakości przeróbce, jednakże w dużym stopniu utrudnia montaż.


Może zainteresują ciebie także

Różnorodność sprężyn to także różnorodność materiałów, z których są tworzone, różnorodność funkcjonalności i rozmaitość przeznaczeń

Sprężyna
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Różnorodność sprężyn dostępna na rynku polskim posiadają swoje zastosowanie w zakładzie motoryzacyjnym, powietrznym, meblowym czy też do fabrykacji urządzeń. Wszelkie sprzęty elektryczne lub wykorzystywane w domu bez sprężyn by po prostu nie funkcjonowały. Długopis by nie pisał, zegar odmierzający nam czas by nie działał, laptop by nie chodził, a samochód by stał na jezdni.
Mało tego folia nakładana jest dużymi arkuszami, tak aby nie było śladów łączenia na fragmentach karoserii oraz całość była zupełnie jednolita. By znaleźć takową firmę w swoim mieście starczy wbić w przeglądarkę dla przykładu zwrot: oklejanie samochodów Nowy Sącz. ->
18-12-31 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.