Odmiana koloru pojazdu – oklejanie samochodu

Często bywa, iż kupiony przez nas samochód z drugiej ręki nie ma wymarzonego koloru, ale kupiliśmy go bo był w dobrym stanie i posiadał lepsze oprzyrządowanie.
Czasami nawet wybierając nowiutki samochód lista dostępnych barw nadwozia może wydać się skąpa. Wtedy z pomocą przyjdzie nam folia (kliknij w link) do całościowego oklejenia pojazdu.


Może zainteresują ciebie także

Sytuacja finansowa rolników - zalety, które niesie za sobą integracja z Unią Europejską, czyli udokumentowane dofinansowania jak również opłacalnie kredyty

Dotacja dla rolników
Opracowanie: Chris Potter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej bez wątpienia podniosła się jakość życia a także pracy rolników, którzy mogą cieszyć się wieloma dotacjami. Dzięki wsparciu finansowemu osoby prowadzące gospodarstwo są w stanie pozwolić sobie na korzystanie z nowoczesnych urządzeń co niesamowicie ułatwia, jak i uprzyjemnia pracę. Ponadto rolnicy mogą aktualnie liczyć na tanie kredyty gotówkowe, co również ma doskonały wpływ na ich gospodarstwo.


Billboard
Opracowanie: Newtown grafitti
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oklejanie auta folią to coraz popularniejsza także w Polsce forma metamorfozy zabarwienia pojazdu. Każdego roku powstaje coraz więcej zakładów, które potrafią fachowo zamontować folię samochodową. (http://www.reklamywiktor.pl/oferta/oklejanie-samochodow.html) Tutaj przoduje Małopolska. W jaki sposób zatem wygląda podobne obklejenie? Arkusze folii są nałożone na odpowiednio przygotowaną detergentami karoserię auta. W bardziej kosztownych opcjach montażu auto rozbierane jest z łatwo demontowalnych części karoserii jak lampy, lusterka i tym podobne. Naturalnie folię można nałożyć też bez demontowania nadwozia, jednakże demontaż elementów umożliwia łatwiejsze jak też lepsze dopasowanie arkuszy folii i co za tym idzie lepszą jakość uskutecznionej przeróbki. Profesjonalne zakłady umieją tak zrealizować proces ponownego montażu, że jakość złożenia nadwozia jest porównywalna z fabryczną.


Kiedy auto jest już wstępnie przygotowane, następuje nałożenie folii. To przebieg dosyć skomplikowany, dlatego że folia ma niedużą grubość i posiada bardzo silny klej. W dłuższej perspektywie decyduje to o wysokiej jakości przeróbce, jednakże w dużym stopniu utrudnia montaż.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.