Odmiana koloru pojazdu – oklejanie samochodu

Często bywa, iż kupiony przez nas samochód z drugiej ręki nie ma wymarzonego koloru, ale kupiliśmy go bo był w dobrym stanie i posiadał lepsze oprzyrządowanie.
Czasami nawet wybierając nowiutki samochód lista dostępnych barw nadwozia może wydać się skąpa. Wtedy z pomocą przyjdzie nam folia do całościowego oklejenia pojazdu.


Billboard
Opracowanie: Newtown grafitti
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oklejanie auta folią to coraz popularniejsza także w Polsce forma metamorfozy zabarwienia pojazdu. Każdego roku powstaje coraz więcej zakładów, które potrafią fachowo zamontować folię samochodową. Tutaj przoduje Małopolska. W jaki sposób zatem wygląda podobne obklejenie? Arkusze folii są nałożone na odpowiednio przygotowaną detergentami karoserię auta. W bardziej kosztownych opcjach montażu auto (bagażniki do przewozu nart i snowboardów) rozbierane jest z łatwo demontowalnych części karoserii jak lampy, lusterka i tym podobne. Naturalnie folię można nałożyć też bez demontowania nadwozia, jednakże demontaż elementów umożliwia łatwiejsze jak też lepsze dopasowanie arkuszy folii i co za tym idzie lepszą jakość uskutecznionej przeróbki. Profesjonalne zakłady umieją tak zrealizować proces ponownego montażu, że jakość złożenia nadwozia jest porównywalna z fabryczną.

Jeżeli ciekawi Cię tematyka poruszana w niniejszym materiale, sprawdź pełną ofertę (http://www.sigmasa.pl/produkt/belka-transportowa-samohamowna-bts-500), a na pewno okaże się ona dla Ciebie warta uwagi.

/J]

Kiedy auto jest już wstępnie przygotowane, następuje nałożenie folii. To przebieg dosyć skomplikowany, dlatego że folia ma niedużą grubość i posiada bardzo silny klej. W dłuższej perspektywie decyduje to o wysokiej jakości przeróbce, jednakże w dużym stopniu utrudnia montaż.


Może zainteresują ciebie także

Częściowa rywalizacja w branży energii

Palnik gazowy
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Obecna cywilizacja zależna jest od energii, bez niej nie wyobrażamy sobie już działać. Tyczy się to wszystkich potencjalnych jej źródeł. O ekologicznych sposobach uzyskiwania energii częstokroć pisze się w prestiżowych periodykach. Rynek energetyczny jest swoisty, jest jednym z tych działów gospodarki, gdzie konieczna jest interwencja administracji państwowej.
Mało tego folia nakładana jest dużymi arkuszami, tak aby nie było śladów łączenia na fragmentach karoserii oraz całość była zupełnie jednolita. By znaleźć takową firmę w swoim mieście starczy wbić w przeglądarkę dla przykładu zwrot: oklejanie samochodów Nowy Sącz. ->
18-12-31 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.