Konieczne maszyny do tworzenia oryginalnych koszulek.

Oryginalność: czym jest oraz na czym polega? To swego typu różnorodność, która powoduje , że odróżnia się od wszystkiego. Dobrym przykładem będą ludzie, którzy to od lat wyszukują konceptu na siebie, na stworzenie swojego wizerunku. Robią to przy pomocy różnych gadżetów, fryzur albo ciuchów. Chcą mieć właściwie rzeczy wyjątkowe, takich których nikt nie ma.


Koszulka z nadrukiem
Opracowanie: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szukają np. koszulki, które będą pojedynczym egzemplarzem. Produkcja owych koszulek zapewne wyda się prosta, natomiast w rzeczywistości potrzeba dużo czasu jak i odpowiedniego sprzętu.

Na sam początek niezbędne będzie zilustrowanie odpowiedniego wzoru jak i fasonu, który dodatkowo nigdy nie został wyprodukowany. Nie będzie to takie łatwe jakby się zdawało. Na globie wytwarza się parę milionów fasonów koszulek rocznie i niestety nie posiada się całej bazy wiedzy które wzory koszulek w danym roku zostały wyprodukowane. Tymczasem jak już uda się utworzyć takie wzory, należy przystąpić do wytworzenia pierwszego okazu. Przeważnie projektant, jaki znalazł konkretny wzór, pierwotny egzemplarz nowego projektu wykonuje sam lub ściśle nadzoruje proces produkcji. Po zrealizowaniu danego egzemplarza, oddaje się go całkowitej analizie specjalistów projektantów. Jeżeli kształt pozytywnie przeszedł tę etap przebiegu realizacji, następuje proces całkowitej produkcji. W tym miejscu można podzielić go na trzy etapy. Głównym z nich będzie wyprodukowanie czystej koszulki, do tego celu wykorzystywana jest maszyna (przecinarki półautomatyczne) do koszulek, jaka tworzy niebywale dużą ilość towaru na dobę (oferta maszyn do sitodruku na Kiedy już będzie przygotowany półprodukt w formie koszulki nastaje wprowadzenie symbolu na koszulkę. Wykonuje się go za pomocą metody sitodruku.


Zestaw koszulek z nadrukami
Opracowanie: CROPP
Na podstawie: CROPP
Wykorzystywana jest do tego maszyna do sitodruku, która również ekspresowo jak maszyna (zobacz giętarki rolkowe) do koszulek wprowadza kolorowy wzór na przód koszulki (polecana strona www). Potem koszulki muszą poczekać około jeden dzień, by surowiec z jakiego był nałożony wzór utrwalił się na koszulce. I w tym momencie zakańcza się rozwój produkcji oraz następuje proces sprawdzenia trwałości oraz składanie. Każda koszulka przed spakowaniem i wysłaniem do nabywcy zostaje pieczołowicie zbadana, gdyż jeśli posiada jakąkolwiek niedoskonałość będzie cofnięta.
18-07-26 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.