Kalendarze dla firm książkowe to dobry wybór, by efektywnie organizować czas

Obecnie kalendarz to coś więcej niż umowna rachuba czasu. W dobie elektroniki, przede wszystkim coraz bardziej rozbudowanych telefonów, te cechy stają się drugoplanowe. Kalendarz staje się kolejnym gadżetem - do portfela, czy położenia na biurko, czy do powieszenia na ścianie.

Kalendarze (przejdź dalej < wejdź... tę zakładkę) trójdzielne - gdzie wybrać? Kalendarz staje się czymś eleganckim lub z przyjemnością patrzeć na niego - na ścianie. Kalendarz obecnie prócz funkcjonalności winien odznaczać się przede wszystkim nietuzinkową grafiką, subtelnym wykończeniem jak i spersonifikowanym dopasowaniem do danej osoby czy przedsiębiorstwa.

Może zainteresują ciebie także

Jak zrobić nowy design wnętrza za pomocą szkła?

szkło
Opracowanie: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kryształ jest obecnie nowatorskim i bardzo kultowym akcentem dużej ilości dekoracji pomieszczeń. Pomaga otworzyć przestrzeń i rozjaśnić pokoje.


kalendarz kartkowy
Opracowanie: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu
Kalendarze firmowe nie tylko podnoszą wizerunek firmy, ale łączy też funkcje informacyjno-reklamowe i praktyczne. Kalendarze firmowe zadedykowane są dla urzędów, przedsiębiorstw, biur, kancelarii, a także klientów indywidualnych. Szeroki wybór modeli, formatów oraz grafiki kalendarza umożliwia wybór kalendarza najodpowiedniejszego do konkretnych wymagań. W zależności od potrzeb można zamówić kalendarz w układzie dziennym, z całą stroną przeznaczoną na notatki lub kalendarz w układzie tygodniowym, z mniejszymi polami na notatki, lecz widocznym całym planem tygodnia.Kalendarze książkowe posiadają rozkład godzin na każdy dzień, fazy Księżyca, wschody i zachody słoneczne, jak również bieżąca numeracja dni i tygodni roku. Kalendarze (zobacz więcej) książkowe Część informacyjna posiada wiele praktycznych informacji wraz z mapami. Firma dysponuje tez asortymentem różnorodnych typów kalendarzy od małych kalendarzyków listkowych, przypominających kartę kredytową, aż po kalendarze 3czesciowe, które znakomicie prezentują się na ścianie gabinetu, czy wielkoformatowe kalendarze planszowe.W ofercie znajdują się również kalendarze książkowe w różnych formatach jak i oprawach.

kalendarz książkowy
Opracowanie: Bisnotcher
Na podstawie: http://www.flickr.com
Firma oferuje kalendarze firmowe - w formie książkowej. Kalendarze książkowe to jedne z najpopularniejszych ich typów. Kalendarze książkowe są bardzo praktycznymi i ułatwiającymi codzienną pracę terminarzami, które znakomicie nadają się do notowania terminów umówionych spotkań lub innych zdarzeń. W wielu przypadkach kalendarze książkowe wykorzystywane są tez do tworzenia raportów. Personel sklepu doradzi w wyborze kalendarza książkowego.Firma oferuje indywidualne rozwiązania wnętrza jak i okładki. Firma dba o schludne wykonanie oraz najwyższej jakości materiały. Przy wyborze oraz wycenie kalendarza książkowego branych jest pod uwagę liczne parametry takie jak: typ oprawy, rodzaj papieru, tłoczenia, registry, wybór obszycia, kolor i rodzaj tasiemki. Kalendarze firmowe
18-06-25 12:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.