Kalendarze dla firm książkowe to dobry wybór, by efektywnie organizować czas

Obecnie kalendarz to coś więcej niż umowna rachuba czasu. W dobie elektroniki, przede wszystkim coraz bardziej rozbudowanych telefonów, te cechy stają się drugoplanowe. Kalendarz staje się kolejnym gadżetem - do portfela, czy położenia na biurko, czy do powieszenia na ścianie.

Kalendarze trójdzielne - gdzie wybrać? Kalendarz staje się czymś eleganckim lub z przyjemnością patrzeć na niego - na ścianie. Kalendarz obecnie prócz funkcjonalności winien odznaczać się przede wszystkim nietuzinkową grafiką, subtelnym wykończeniem jak i spersonifikowanym dopasowaniem do danej osoby czy przedsiębiorstwa.

Może zainteresują ciebie także

Wręczanie klientom upominków reklamowych to współcześnie już przeszłość – czym w takich wypadkach można ich dodatkowo zaskoczyć?

ulotki i wizytówki
Opracowanie: Paul Stainthorp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swoją firmę, wtedy zdecydowanie doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, jak nader ważne jest utrzymywanie poprawnych relacji z kontrahentami. Jeśli chcesz sprawić, że będą myśleli o Tobie dobrze, wtedy powinieneś przykładowo wręczać im od czasu do czasu drobne prezenty. Kiedy uważasz, że gadżety reklamowe są już niemodne, wtedy mamy dla Ciebie inne rozwiązanie – powinieneś zwrócić szczególną uwagę na druki akcydensowe, dzięki którym będziesz w stanie fajnie zaskoczyć właściwie każdego kontrahenta.


kalendarz kartkowy
Opracowanie: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu
Kalendarze firmowe nie tylko podnoszą wizerunek firmy, ale łączy też funkcje informacyjno-reklamowe i praktyczne. Kalendarze firmowe zadedykowane są dla urzędów, przedsiębiorstw, biur, kancelarii, a także klientów indywidualnych. Szeroki wybór modeli, formatów oraz grafiki kalendarza umożliwia wybór kalendarza najodpowiedniejszego do konkretnych wymagań. W zależności od potrzeb można zamówić kalendarz w układzie dziennym, z całą stroną przeznaczoną na notatki lub kalendarz w układzie tygodniowym, z mniejszymi polami na notatki, lecz widocznym całym planem tygodnia.Kalendarze książkowe posiadają rozkład godzin na każdy dzień, fazy Księżyca, wschody i zachody słoneczne, jak również bieżąca numeracja dni i tygodni roku. Kalendarze (zobacz więcej) książkowe Część informacyjna posiada wiele praktycznych informacji wraz z mapami. Firma dysponuje tez asortymentem różnorodnych typów kalendarzy od małych kalendarzyków listkowych, przypominających kartę kredytową, aż po kalendarze 3czesciowe, które znakomicie prezentują się na ścianie gabinetu, czy wielkoformatowe kalendarze planszowe.W ofercie znajdują się również kalendarze książkowe w różnych formatach jak i oprawach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.