Reklama na telebimie – z jakiego powodu dzisiaj dobrze jest decydować się na taki rodzaj promocji?

Dzisiaj promocja ma dość duże znaczenie. Konkurencja jest tak duża, że bez stosownie zorganizowanej promocji zwyczajny Kowalski może nawet nie wiedzieć, że na rynku funkcjonuje firma oferująca określone produkty czy usługi.
billboardy oraz telebimy reklamowe
Opracowanie: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście, rodzaj reklamy koniecznie należy dobierać do grupy docelowej. Inaczej muszą być reklamowe zabawki dla dzieci, a inaczej preparaty przeznaczone dla osób w podeszłym wieku. Okazuje się, że w dobie digitalizacji świata reklama pisana nie zawsze sprawdza się najlepiej. Interesującym rozwiązaniem jest natomiast zdecydowanie się na reklamę na telebimie. Badania pokazują, że reklamy wyświetlane na telebimach o wiele lepiej zwracają uwagę przechodniów, niż reklamy na zwyczajnych billboardach. Telebimy ponadto gwarantują, że ewentualny klient zauważy reklamę o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od warunków pogodowych.

Może zainteresują ciebie także

Efektywna reklama outdoorowa i jej odmiany

reklama zewnętrzna
Opracowanie: Ryan Bodenstein
Na podstawie: http://www.flickr.com
Reklama outdoorowa to odmiennie reklama zewnętrzna, jest to aktualnie jedna z najpopularniejszych postaci reklamy marketingowej, jaka chętnie stosowana jest zarówno przez małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa. Reklama zewnętrzna jest lokowana na ulicy, w środkach komunikacji miejskiej albo w innych odwiedzanych przez ludzi miejscach.


Telebimy nie zostaną zmoczone albo zakurzone, dzięki czemu gwarantują bardzo żywy obraz. Reasumując – telebim zawsze łatwiej ściągnie uwagę przechodniów, a co za tym idzie, jego funkcjonowanie jest o wiele bardziej skuteczne. Dodatkowo, priorytetowe znaczenie ma wybranie odpowiedniego telebimu. Najważniejsze jest oczywiście zdecydowanie się na konkretną lokalizację. Zasada jest dosyć prosta – im bardziej uczęszczane miejsce tym lepiej. Przykładowo, świetnie sprawdzi się telebim toruń plac skarbka.

Jeżeli ten materiał jest dla Ciebie ciekawy, nie czekaj i sprawdź szczegóły tutaj szkolenia sprzedażowe dla firm - poznasz jeszcze bardziej precyzyjne dane.

Więcej na ten temat: punktami na ulokowanie telebimów są centra wielkich metropolii, w których o każdej porze ilość osób jest naprawdę duża. Poza tym, przed zdecydowaniem się na konkretny telebim warto sprawdzić ich ceny. Współcześnie telebimy charakteryzują się coraz większą popularnością, z tego powodu ich liczba ciągle rośnie.


Telebimy nocą
Opracowanie: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com
Na rynku funkcjonują specjalne firmy, które proponują wynajem telebimów, tym samym z pewnością znajdzie się odpowiednią propozycję. Telebimy to świetna alternatywa dla billboardów. Gwarantują, że przekaz dotrze do grupy docelowej produktu albo usług.

Z pewnością przyda Ci się solidna treść (http://www.damnet.pl/42-ogrod). Więc kliknij w poniższy link i ciesz się artykułem, który z radością dla Ciebie napisaliśmy.

Zanim podejmie się końcową decyzję o wynajmie telebimu, w pierwszej kolejności należy zastanowić się nad najbardziej atrakcyjną lokalizacją, gdyż wówczas zyskuje się gwarancję, że przekaz z telebimu dotrze do możliwie jak największej liczby osób.
19-11-07 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.