Upewnij się kiedy jest moment na likwidację samochodu.

Obecnie na polskim rynku funkcjonuje sporo firm, które zajmują się kasacją i złomowaniem samochodów, które nie nadają się już do użytku w ruchu drogowym albo z powodu swojego wieku nie mogą już dłużej jeździć po ulicach. Bez kłopotu możemy je znaleźć w internecie, bo mają nie tyko swoje strony-wizytówki, ale również umieszczają sporo ogłoszeń i propozycji skupu części, złomowania, i natychmiastowej płatności gotówką.

Złomowanie pojazdów
Opracowanie: Scott.Symonds
Na podstawie: http://www.flickr.com
organizacje z tej branży wyrosły jak grzyby po deszczu, ponieważ złomowanie samochodów jest obowiązkiem wynikającym z ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji i żeby zgodnie z prawem pozbyć się nie nadającego się do niczego samochodu, po prostu należy go zezłomować. Oczywiście firma przyjmująca gruchota zobowiązana jest wystawić klientowi właściwe zaświadczenie.

Firmy naprawdę często troszczą się o to, aby transakcja była opłacalna dla obu stron, a za sprawą tego, że oferują również niezobowiązującą wycenę pojazdu przez telefon lub mailowo, możemy zrobić sobie wstępne rozeznanie wśród kilku firm i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Istotne jest, żebyśmy wskazali typ pojazdu, jego markę, model, rocznik, parametry techniczne (najlepiej uzupełnione o zdjęcie). A jak najlepiej znaleźć auto-szrot w pobliżu naszego miasta? Warto wprowadzić frazę „kasacja” z blisko leżącym większym miastem, na przykład: „kasacja pojazdów Bydgoszcz” lub „kasacja samochodów Warszawa”, aby uzyskać naprawdę sporą ilość pozycji.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.