Najbardziej odpowiedni upominek dla szefa - jak najlepiej wybrać, aby przy tym nie popełnić żadnej wpadki

W wielu firmach pracownicy mogą stanąć przed decyzją, co zakupić dla swojego szefa. Niestety nie jest to łatwa sprawa, zwłaszcza jeżeli nie będzie się dobrze znać upodobań i gustów danej osoby.
Dla bliskiej osoby albo dobrego znajomego kupić można coś praktycznego lub (hiperłącze do serwisu) żartobliwego. Jeśli ze swoim szefem jest się w dobrych relacjach, można wręcz powiedzieć na przyjacielskiej stopie, to taki rodzaj prezentu także można zaryzykować. Lecz często może się zdarzyć, że przełożony jest na duży dystans ze swoją załogą, i w takich przypadkach wybór będzie
więcej na www
Opracowanie: ProFlowers
Na podstawie: http://www.flickr.com
znacznie trudniejszy. Należy wtedy postawić na prezent uniwersalny - dzięki temu można będzie uniknąć dylematów, czy będzie się podobał kolor lub - dodaj serwis do stron zaufanych - czy coś będzie miało właściwy rozmiar. Zakup neutralnego przedmiotu sprawi, że prezent taki nawet jeżeli się nie bardzo spodoba, to jednak nadal może być wykorzystany. Jednak jeżeli da się coś, co absolutnie nie będzie pasowało do preferencji danej osoby, to wtedy taki upominek stać się może mocno rozczarowujący.

Może zainteresują ciebie także

Zaawansowane sposoby i metody wykonywania wydruków na różnych elementach odzieży.

nadruki na odzieży
Opracowanie: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu coraz większą popularnością cieszą się najróżniejsze nadruki na bawełnianych koszulkach i innych częściach odzieży. W dużym stopniu bierze się to z coraz większej dostępności drukarskich usług. Tego typu nadruki można nie tylko zrobić w jednej z licznych firm które się zajmują produkowaniem reklamowych gadżetów, ale również w wielu sklepach internetowych.


Wybierając prezenty dla szefa warto skorzystać z propozycji sklepów internetowych, których coraz większa ilość proponuje różne prezenty. Niektóre z nich oferują profesjonalną pomoc w dobieraniu takich prezentów - po przekazaniu paru wiadomości o swoim szefie pracownicy sklepu pokażą kilka opcji, i z reguły klienci coś z tego koniec końców kupują. Można również samemu wyruszyć na poszukiwania, lecz wówczas powinno się trzymać paru reguł, aby nie popełnić gafy. Bardzo popularnymi odmianami upominków są różnego rodzaju papiernicze i biurowe artykuły.

Oczywiście mowa tu jest o towarach luksusowych, z najwyższej półki, bo w końcu innych raczej przełożonemu nie wypada wręczać. Na pewno dobre pióro albo solidna skórzana aktówka będą odpowiednie, można również pomyśleć o jakimś oryginalnym drobiazgu do postawienia na stole. Jeżeli szef pali papierosy, to stylowa zapalniczka albo kilka markowych cygar spełnią swoje zadanie, a miłośnikowi dobrego trunku butelka koniaku lub brandy również z pewnością może sprawić sporo przyjemności.
18-06-22 11:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.