Lista najciekawszych gier na xbox w tym roku

Kocki lego od wielu lat stanowią jedną z najpopularniejszych zabawek na świecie. Maluchy wprost uwiebiają zabawę nimi, a ostatnimi czasy niezwykle chętnie kupowane są serie które nawiązują do najnowszych filmów dla dzieci. W zasadzie w każdym sklepie z zabawkami na półkach można znaleźć co najmniej kilka opakowań z klockami, a w dużych miastach są sklepy które tylko i wyłącznie oferują te klocki. Trudno się więc dziwić, że w pewnym momencie został wypuszczony film, którego głównym bohaterem są klockowe postacie, a niewiele po nim lego przygoda gra pc, oparta właśnie na scenariuszu tego filmu.


Klocki lego
Opracowanie: pangyuliu
Na podstawie: http://www.flickr.com
W grze lego przygoda gra ps3 gracz wciela się w postać zwykłego klockowego ludzika o imieniu Emmet, który nagle odnajduje w sobie odwagę i wyobraźnię, o jaką nikt go nie posądzał. Sterując ludzikiem należy rozwiązać kolejne łamigłówki i zadania, walczyć ze złymi charakterami i poznawać coraz to nowe miejsca. Do dyspozycji graczy jest 90 ludzików i kilkanaście poziomów, dzięki czemu na pewno nie będzie to zabawa na jeden wieczór.

Po wiele gier komputerowych, przeznaczonych początkowo dla dzieci, sięgają także rodzice, ceniący dobrą zabawę i rozrywkę. Podobnie jest z gra przygoda lego, która powinna być doskonałą zabawą dla wszystkich domowników.

Jeżeli chcesz przekazać komuś informacje na przedstawiany temat, to kliknij na link oraz poczytaj więcej (https://scootive.pl/hulajnoga-czesci/144-raczki) odnoszące się do tego problemu - z pewnością go zaciekawią.

Maluchy rzecz jasna mieć będą sporo zabawy tworząc kolejne lokalizacje, szukając brakujących klocków i poznając kolejne lokacje. Dorosłym z kolei na pewno spodoba się specyficzne poczucie humoru, a także możliwości rozgrywki w trybie dwuosobowym, na dzielonym na pół monitorze. Oczywiście jak to z obecnie produkowanymi grami jest, również gra lego przygoda wydana została na praktycznie wszystkie najpopularniejsze rodzaje sprzętów elektronicznych. W sklepach jest więc dostępna wersja na komputery PC, w dalszym ciągu cieszące się dużym zainteresowaniem w gronie graczy, a poza tym na różne modele konsola. Nabyć ją można w każdym dobrym sklepie z gra, a jej cena jest przystępna w porównaniu do możliwości które może zaoferować.

Zastanawiasz się, co inny serwis wspomina o omawianym w tym wpisie zagadnieniu? Ten wpis ze strony (https://www.eskulapmed.pl/kontakt/) wyjaśni Twe zagwozdki.

Na pewno powinna się znaleźć u każdego miłośnika komputerowych gier.
20-05-28 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.