Z jakiego powodu tak chętnie słuchamy muzyki?

Aktualnie w przeróżnych rozgłośniach radiowych, w Internecie, ale także w TV króluje kicz. Takie są twarde fakty - trochę ambitniejszy miłośnik muzyki wie, że nawet jeżeli jadąc autem do domu usłyszy w stacji radiowej piosenkę genialnego muzyka, to tak czy siak musi pamiętać, iż mimo wszystko musiał pójść on na pewne ustępstwa! Właśnie tak funkcjonuje rozrywka.


Opracowanie: blmurch
Świata pewnie nie zdołamy zmienić, a więc tak naprawdę to nawet omawianie tego tematu jest bezsensowne. Będzie zatem pewnie lepiej jeśli zastanowimy się z jakich powodów tak naprawdę aż tak chętnie regularnie słuchamy muzyki. Można śmiało powiedzieć, że najważniejsze jest to, iż rap czy reggae koncerty na dvd/blu-ray szybko potrafią wpaść w uszy. Nic odkrywczego.

Fajnie, że choć często uważamy, iż muzyka (nauka gry na perkusji kraków) to tylko rozrywka, to jednak jeśli ktoś zdoła pokazać odrobinę więcej, mimo wszystko potrafimy docenić taką twórczość. Niby poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray - np. Marek Grechuta, nie jest teraz na listach hitów, to jednakowoż nisze muzyczne mają się fantastycznie (słuchaj muzyki kiedy chcesz: koncerty poezji dvd/blu-ray). Na szczęście żyje wielu Polaków, którzy cechują się fajnym gustem. Bo nie zapomnijmy, że choć gusta muzyczne są bardzo różne, to jednak spokojnie można wymienić te gusta, które jakoś bardzo pozytywnie się wyróżniają. Niektórzy ludzie mają konkretniejszy gust!

Choć nadmierne snobowanie się na gatunki muzyczne to dziecinada: w końcu nawet niektóre pop koncerty na dvd/blu-ray są praktycznie dziełem sztuki! A więc: nigdy nie zamykajmy się na świeże gatunki muzyczne, ponieważ w zasadzie jest tak, że nawet rap jest w stanie wiele nam dać (poznaj muzykę na nowo: rap i hip-hop na dvdblu-ray koncerty popowe)...

Doceniajmy także niesamowite przesłanie jakie bije z niektórych utworów. Wiadoma sytuacja, że ska czy rap i hop-hop koncerty na dvd/blu-ray najczęściej charakteryzują się bardzo typowym tekstem, nic w tym wielce odkrywczego, ale nie zapominajmy, iż natrafienie na prawdziwą perełkę spowoduje, że nareszcie będziemy mieli okazję przeżyć być może nie katharsis, ale coś niecodziennego.
22-01-25 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.