Audiobooki jako świetny sposób na rozrywkę, a jednocześnie poznanie literatury

Brak czasu jest to zjawisko powszechne. W jaki sposób w tak rozpędzonym świecie znaleźć chwilę na czytanie książek? Interesująca alternatywą są słuchowiska. Poznajemy literaturę, a zarazem możemy wykonywać inną czynność.


Aktualnie społeczeństwo cierpi na odczucie braku czasu.

Czy zszokował Cię opublikowany tutaj artykuł? Aby poznać temat kliknij tu oraz poznaj więcej szczegółów - na pewno będą dla Ciebie zadziwiająco ciekawe.

Mniej zajęć mamy, tym mamy czasu mniej. Taki paradoks. Jednak także prawda jest taka, że działań mamy niezliczoną ilość. A co istotniejsze bardzo dużo marnujemy czasu na wszelkiego rodzaju dojazdy do określonego miejsca, w korkach. Często działamy w pracy osiem godzin, a dotarcie zajmują kolejne cztery. Kolejny przykład to pobyt u lekarza trwa 5 min, a czekamy na nią nieraz godzinę lub dwie. Zagospodarujmy tą chwilę np. odtwarzając słuchowisko - czym są słuchowiska?. Nie muszą to być książki z epoki PRL. Współcześnie wiele popularnych książek jest nagrywanych. Jedną z nich jest Wiedźmin. Sezon burz.. A. Sapkowskiego.


słuchowisko
Opracowanie: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Dla osób lubiący fantastkę pisarza tego nie trzeba przedstawiać. Jest on marką samą w sobie. Słuchowisko zarejestrowane na podstawie jego powieści to audiobook, którego warto posiadać w swojej kolekcji. Uczestniczyw nim 84 aktorów, pełne jest efektów specjalnych. Jeśli nie miałeś chwili, aby poznać powieść Wiedźminowski Sezon Burz albo chcesz słuchać jej treści ten audiobook spełni twoje oczekiwania.


Dzięki audiobookom możemy wykorzystać czasu w korku lub podczas innego bycia w zawieszeniu i nie mieć poczucie, że tak bardzo dużo czasu nie wykorzystaliśmy. Zamiast zdenerwowani wrócimy do apartamentu wypoczęci z dodatkową dawką kultury.
20-06-18 08:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.