Odpowiednią dawkę uciechy zapewnią Ci najlepsze wystrzałowe osobliwe rodzinne gry.

Bez względu na to, czy jesteś racjonalizatorem bądź amatorem wyścigów, twórcą czy graczem bez litości dla klawiszy, gry to świat wrażeń, jaki każdy może odsłaniać we własnym gniazdku. Odpowiednią porcję przyjemności zagwarantują Ci najwspanialsze błyskotliwe wyrafinowane wspólne gry.

gry na konsole
Opracowanie: jareed
Na podstawie: http://www.flickr.com
Battlefield Hardline, to znaczy walka na krawędzi zasad i bezładu, łączy w sobie wartką fabułę trybu wieloosobowego z angażującą emocjonalnie akcją w kierunku współczesnych seriali przestępczych. W trybie wieloosobowym będziesz ścigał przestępców, ratował zakładników, bądź niszczył sejfy i uciekał z łupem, w zależności od tego, po jakiej stronie reguły staniesz. W kampanii jednoosobowej wkomponujesz się w osobę młodego śledczego Nicka Mendozy, który przemierza USA w poszukiwaniu wendety na kompanach ze służby, którym onegdaj wierzył. Podejście, partnerstwo w ekipie, różnorodność wehikułów i okazałe mapy, oto efektowny świat kryminału przekazany na terytorium serii Battlefield.

Gra dzieje się w okresie obecnym, a lokalizacje są różne, zniewalające i oczywiście daleko uległe na zniszczenie. Korzystaj z obszernego arsenału broni zarezerwowanej dla armii, i oryginalnego rodzaju rynsztunku jak obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa. Gadżetów trzeba używać w umownym miejscu na jakiejkolwiek mapie, co wprowadza do rozgrywki fragmenty zaskoczenia i nieprzewidywalności. Rozgrywka z udziałem pojazdów w Battlefield Hardline jest prężna i niepowtarzalna. Jedź na pełnych biegach na drugi koniec mapy aby użyczyć odsieczy znajomym, rozjeżdżaj przeciwników na miazgę i umykaj motorem przed policją z łupem na swych plecach.

Zaintrygował Cię ten tekst? Przejdź zatem do następnego artykułu i czytaj nauka gry na perkusji kraków do woli o interesujących Cię sprawach.Może zainteresują ciebie także

Gry konsolowe - świetna zabawa w wolnym momencie

zestaw playstation i gry
Opracowanie: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pierwszą grą, wymyśloną jeszcze w latach 70 był Pong – była to prosta gra polegająca na odbijaniu piłeczki. Od tamtej pory zmieniło się bardzo wiele, przemysł gier wart jest miliardy dolarów a koszty produkcji części gier ocenia się na setki milionów dolarów. Znaczny udział w tym ogromnym rynku mają gry tworzone na konsole – Xbox oraz PlayStation. Jakiś czas temu zaprezentowano nowy typ konsol, co zapowiada kolejny przełom w świecie gier.


Wirtualne gry
Opracowanie: Sergey Galyonkin
Na podstawie: http://www.flickr.com
W batman arkham knight kolejny raz wcielamy się w Mrocznego Rycerza, który będzie musiał stawić czoło całkiem nowemu nieprzyjacielowi. Poza tym wielu złoczyńców w Gotham City sprzymierzyło się, aby kategorycznie rozprawić się z Batmanem. Pod wodzą Scarecrowa ukartowali straszliwy plan. Jego początkowa faza rozpoczęła się razem z rozstawieniem w całym mieście zasobników ze ogromną trutką. Kawałek miasta zostaje opróżniana, a śmiałek musi od nowa wejść do akcji pod okryciem nocy.

Pod względem rozgrywki, gra przekazuje układ walki analogiczny do tych z poprzednich edycji, który wzbogacony został o parę oryginalnych akcji. Autorzy starają się jednakże nie powikłać przesadnie przyjemności, próbując pojednać żywiołowość z prostotą sterowania. W czasie gry przemierzymy teren pięć razy większy aniżeli uprzedni. Prócz tego po raz pierwszy w serii uzyskamy okazje sterowania Batmobilem. Wehikuł jest wyposażony w gigantyczne działo, szybkostrzelnego miniguna, jak również szczególne narzędzia do walki.
20-03-03 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.