Melodia

Wszyscy słyszeliśmy, powtarzany przez wszystkich, slogan, który składa się z takich słów „muzyka łączy pokolenia”. Chociaż nie zawsze to widać, to nie sposób zaprzeczyć tej tezie. Widać to nawet po duetach, jakie wypuszczają piosenki na rynek. Współcześni muzycy uprawiający różną muzykę, pokazują się, z można by rzec, dinozaurami sceny rozrywkowej poprzedniego pokolenia i nagrywają razem piosenki, które pojawiają się na listach przebojów i trwają na wysokich pozycjach przez parę tygodni. Jak widać mieszanka wprawy i znajomości sceny i młodości działa na korzyść muzycznych idei.
koncert  50 Cent & G-Unit
Opracowanie: digboston
Na podstawie: http://www.flickr.com
Są osoby, które słuchają tylko jednego gatunku muzycznego. Jest to swoistego rodzaju ograniczanie swojego muzycznego światopoglądu. Można lubić jakiś gatunek bardziej, ale dobrze wiedzieć, co dzieje się na rynku muzycznym ogółem. Nie powinniśmy się zaperzać i mówić, że tylko jeden zespół jest okej. Zdarza się, że naprawdę warto posłuchać coś nowego i poszerzyć swoje horyzonty muzyczne (tu zobaczysz instrumenty: gitary i akcesoria do nich). Nie wszystko, co nowe okaże się fajne, ale powinniśmy posiadać jakieś porównanie, a nie tylko zasłuchiwać się w jednym kierunku. Muzyka ciągle się rozwija nie powinniśmy zostawać w tyle.

Może zainteresują ciebie także

Ogromny wybór płyt muzycznych

Deep Purple
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Czy kupowanie płyt muzycznych ma w chwili obecnej jakiekolwiek uzasadnienie? Przecież internet oferuje nam teraz możliwość ściągnięcia bez płacenia właściwie wszystkich utworów jakimi tylko możemy być akurat zainteresowani, co jest o wiele bardziej komfortowym rozwiązaniem.


Dźwiękowe pomysły

Czasem słysząc jakąś piosenkę zdaje nam się, że też chcielibyśmy potrafić tak skomponować piosenkę lub umieć w taki sposób śpiewać.

Czy wpisy zaprezentowane na danej stronie (http://www.rikitiki.net/Lego-Duplo-c174) ogólnie Cię zadowoliły? Myślimy, że tak. Ale, jeśli masz ochotę więcej, to najedź tu.

Pewne osoby poza tym, że mówią również robią coś w tym kierunku. Inspirują ich utwory, które już usłyszeli i robią swoje utwory. Z czasem tworzy ich osobisty styl i zdarza się, że mają sukcesy, a czasem grają po różnych klubach i cieszą się ze sławy we własnej miejscowości. Muzyka daje możliwość ludziom rozwinąć skrzydła. Czasem pewni muzycy stawiają na zły instrument, wychodzi na to, że wcale nie chcieli uczyć się gry na gitarze i o wiele lepiej czują się grając na keyboardzie. Ale, jeżeli się nie spróbuje to nigdy nie wiedzielibyśmy, jaki instrument nam odpowiada (zerknij: akcesoria do gitar).

Muzyka pozwala improwizować i wspinać się po szczeblach swojej kariery. Część muzyków ma aspiracje bo chcą zdobyć kilka nagród, ale bardzo często najwspanialsi muzycy to Ci, którzy nie tworzą z myślą o laurach, a chcą pokazać swoje odczucia słuchaczowi. Muzycy, grający z głębi serca i grają dla ludzi, to otrzymują laury i miłość fanów.
20-12-30 10:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.