Gdy dobra reklama w większym mieście, to tylko w formie Telebimów!

Telebimy są urządzeniami ostatnio niezwykle często wykorzystywanymi. Są to ekrany, najczęściej o dużej powierzchni, pokazujące obrazy w kolorze. Składają się one z pojedynczych diod LED. Tak zwana reklama na ledach jest ogromnie chętnie używanym typem reklamy. Rodzaj ten jest bowiem jednym z najbardziej nowoczesnych, ze względu na zastosowane urządzenia. Telebimy zwykle można zobaczyć w większych miejscowościach, a im bardziej rozległy ośrodek, tym więcej się tych rozwiązań spotyka.
Wisząca reklama zewnętrzna
Opracowanie: Bill Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ponadto taka metoda reklamowania dociera często do miast mniej znaczących.

Spodobał Ci się tego rodzaju artykuł? Jeżeli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link - ta witryna (https://tdruk.pl/kubek-z-nadrukiem) również bez wątpienia wpadnie Ci w oko.

Przykładowo telebim w Cieszynie umieszczony został przy głównym rondzie w mieście. Jest więc zlokalizowany korzystnie z uwagi na korzyści z reklamy.

Telebimy na terenie kraju

W Polsce aktualnie coraz więcej właścicieli przedsiębiorstw decyduje się na reklamę przy pomocy telebimów. Sposób ten jest coraz bardziej popularna również ze względu na to, że coraz więcej zakładów stać na taką metodę promocji. Widać także, że na telebimach umieszcza się reklamy o niezwykle różnej zawartości i z rozmaitych gałęzi.

Telebimy w mieście
Na podstawie: www.medas-media.com.pl
Na przykład telebim w Bogatyni jest czymś, co można już spotkać, ale nadal raczej niezbyt często.

Ten artykuł Ci się spodobał? Więc odwiedź serwis www (https://www.twojprawnik.net/), który posiada zbliżone dane na prezentowany wątek - one też będą wciągające.

Małe miejscowości często mają jedną lub dwie reklamy na takich urządzeniach, tendencja do używania ich jednak stale wzrasta. Podobnie sprawa przedstawia się po wyszukaniu w Internecie hasła „telebim w Olecku”. Urządzeń takich jest w tym mieście zaledwie kilka.

Regulacje i ograniczenia

W związku z wykorzystaniem telebimów wiąże się często sporo kontrowersji i wątpliwości. Część z nich wiąże się z elementami prezentowanymi na reklamach wielkoformatowych. Zdarza się bowiem nierzadko, że reklamy te zaweirają przekaz obraźliwy lub o charakterze erotycznym. Niejednokrotnie również umiejscowienie reklam może wydawać się niestosowne, przykładowo w sąsiedztwie miejsc kultu.

Umieszczanie telebimów określone jest przez specjalne zapisy prawne. Ich odległość od ulicy jest przykładowo ściśle ustalona, by światło nie oślepiało kierowców. O zainteresowaniu tą formą reklamy świadczy popularność fraz w rodzaju „skuteczna reklama LED w Bytomiu” w Internecie.


Może zainteresują ciebie także

Największe zalety reklamy outdoorowej

reklama outdoorowa
Opracowanie: Mikey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez reklamowania się nie obędzie się chyba żadne przedsiębiorstwo. Popularna jest reklama w sieci, która wyrażana jest w bardzo różny sposób. Przedsiębiorstwa mogą się reklamować np. w portalach społecznościowych, na forach dyskusyjnych i tak dalej. Niemniej jednak cały czas wiele firm decyduje się na reklamę klasyczną.
20-03-01 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.