Gry - przyszłość, automaty, piraci

Starbound to niezależna gra sandbox z szczegółami RPG i otwartym światem, proponowany jest nam pełny wszechświat do eksploracji, w którym znajdziemy względnie zróżnicowane środowiska, takie jak lasy szpilkowe, liściaste, dżungle, pustynie, wypalone planety, oceany, radioaktywne pustkowia, morza napełnione toksynami bądź magmą, pokryte grubą warstwą śniegu równiny, lodowate zakątki lodowców i równie lodowatych oceanów, całkowicie obce oraz nieprzyjazne planety, gdzie na drzewach rosną oczy śledzące nasze posunięcia. To niezmiernie optymistyczna wizja tego, jak zdołałaby wyglądać przyszłość, póki co ukazana przez gry przyszłość.

gry piraci
W trakcie naszych przygód jesteśmy w stanie natknąć się na losowo wytwarzane budynki, pokroju wiosek ludzi-grzybów, zapomnianych świątyń, obwarowanych baz militarnych, które pełne są robotów i uzbrojonych po zęby żołnierzy, zdolnych do zabicia nas przy pierwszej lepszej okazji. Nie można przejść obojętnie obok dużej kotwicy zwisającej z nieba, albowiem naturalnie natknęliśmy się na statek (https://sofun.com.pl/) grasujących zarówno po morzu, lądzie jak i przestworzach bohaterów - to gry piraci zdolni skrócić nas o głowę lub też zaopatrzyć nas w broń, zależnie od nastawienia.

Może zainteresują ciebie także

Gry i komputer dla gracza

Opracowanie: Farbflut
Gdy chcemy naprawdę interesującej gry na przeglądarki na długi oraz przede wszystkim wolny wieczór, możemy zdecydować się na przetestowaną opcję. Wraz ze pasjonatami, zarówno naszymi bliskimi, jak i wirtualnymi możemy w wyjątkowo interesujący sposób spędzać czas na co dzień. Gry przeglądarkowe cechują się wyjątkowym zróżnicowaniem, dzięki czemu każdy internauta może znaleźć odpowiednią opcję dla siebie. Opcje są bardzo szerokie, aż czasem nie wiadomo, na jaką z nich się zdecydować.


Niekiedy na swoje nieszczęście zdarzy nam natknąć się na wyjątkowo paskudną poczwarę, czy będzie to kolosalny, plujący kwasem ptak, lub zbuntowany automat (https://www.magicplay.pl/?pl_automaty-z-nagrodami,36), robot wyposażony w miotacz ognia, stalowe szpony i wyrzutnię rakiet, o tym już zadecyduje element losowy, niezależny od nas mechanizm. Ucieleśnić jesteśmy w stanie się w jedną z dostępnych ras, a to znaczy ludzi (odpowiednio nam legendarnych awanturników o destrukcyjnych zapędach, jacy zostali zmuszeni do opuszczenia rodzimej Ziemi, po ataku bestii z gwiazd, gigantycznego, podobnego do ośmiornicy stworzenia, które spustoszyło świat), małpiszonów (monitorowanych przez socjalostyczno-totalitarne władze, porywające własnych obywateli, żeby przeprowadzać na nich eksperymenty), ptaków (zaślepionych fałszywą religią biedakach, których obca, o wiele bardziej zaawansowana technologicznie rasa dopasowała do podróży kosmicznych), są również gry roboty , jednak zatrzymane na poziomie średniowiecza przez pewną usterkę) oraz kilka innych.
18-06-22 11:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.