Kilka przydatnych informacji na temat długoterminowego wynajmu samochodów, plusy tego rozwiązania.

W dzisiejszych czasach bez auta ciężko się obejść, stanowi on bardzo ważną część zawodowego i osobistego życia. W wielu rodzinach każdy domownik posiada swoje własne auto, i przeważnie będą one użytkowane w intensywny sposób. Z reguły przemawiają za tym względy praktyczne, bo jeżdżąc samochodem sporo rzeczy można pozałatwiać szybko i sprawnie.

polecana firma
Opracowanie: Jeltsin R.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lecz należy pamiętać o tym, że własny samochód (sprawdzone wypożyczenie samochodu we Wrocławiu) to również regularne wydatki, jakie się na bieżąco ponosi. Tankowanie paliwa to oczywista sprawa, lecz mogą przecież do tego dojść koszty ubezpieczenia, przeglądów czy bieżących napraw. Jeśli się to wszystko posumuje i uwzględni jeszcze jakąś kwotę na coś nieprzewidzianego, to może się okazać, że miesięczne koszty utrzymania pojazdu mogą znacznie przekroczyć tysiąc złotych.

A dodatkowo należy jeszcze dołożyć koszt zakupu auta i czas jaki trzeba poświęcić na załatwienie wszystkich związanych z nim spraw. Niektóre osoby patrząc na takie wyliczenia są bardzo zaskoczone, zwłaszcza jeśli się okaże, że w bardzo podobnych pieniądzach da się skorzystać z propozycji długoterminowego wynajmu.

Może zainteresują ciebie także

Biura rachunkowe działają po to, aby wspomóc firmy w efektywnym realizowaniu zadań dotyczących finansów

Kalkulator
Opracowanie: Lucas Hayas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwości, że prawidłowe zarządzanie finansami to jedna z kluczowych kwestii w każdej firmie. Chodzi o takie zarządzanie dostępnym budżetem, by możliwe były do zrobienia wszystkie założone odgórnie zadania. Dlatego właśnie w każdej firmie powinien funkcjonować dział, gdzie odpowiednio wyedukowane osoby będą mogły skoncentrować się tylko i wyłącznie na omawianym aspekcie działalności. Jednak nie zawsze istnieje taka możliwość, by powołać dział księgowy z wykształconymi księgowymi, którzy zajmą się firmowym budżetem i wszelkimi analizami.


Taką formę wynajmu, oprócz standardowych usług krótkoterminowych, może zaoferować już praktycznie każda wypożyczalnia aut rzeszów. Dla wypożyczających tego typu rozwiązanie ma sporo zalet, bo w zasadzie ich obsługiwanie pojazdu będzie się sprowadzać do lania paliwa i płacenia rachunków za wynajęcie.
Całością spraw które są związane z bieżącym serwisem i utrzymaniem pojazdu zajmuje się wypożyczalnia, i będzie to się odbywać przez pełny okres trwania umowy. Będzie to bardzo wygodne, gdyż zdejmuje z wynajmującego konieczność ponoszenia kosztów wiążących się nie tylko z bieżącą obsługą, kupnem niezbędnych podzespołów, lecz także w sytuacjach, kiedy samochód ulegnie poważniejszej awarii.

W przypadku wielu wypożyczalni klient będzie miał na tyle kompletną obsługę, że jeśli coś się zacznie dziać z pożyczanym autem, to na czas wyjaśnienia sprawy dostanie samochód zastępczy. Takie usługicieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród różnych firm.

Przejdź do serwisu oraz dowiedz się również (http://www.autopietrzak.pl/cms/oferta), czy nasz następny wpis będzie zajmujący. Będzie nam także bardzo miło, jeżeli zostawisz ocenę.

/J]
19-01-06 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.