Gerda to kultowa i znakomita firma proponująca wysokiej klasy usługi

Bezpieczeństwo to podwalina każdego mieszkania. W ochronie o bezpieczeństwo każdy podejmuje kroki, aby ochronić budynek przed włamaniem czy też nieszczęśliwym przypadkiem. Większość takich wypadków jest konsekwencją złego zabezpieczenia domu.

mechanizm
Opracowanie: IFTM Internorm
Na podstawie: IFTM Internorm
Gerda Warszawa to kultowa firma, jaka ma wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu zabezpieczeń domu. Posiada zamki antywłamaniowe, drzwi wejściowe, wejścia garażowe, czujniki czadu oraz gazu, itp. Zasuwy Gerda mają rozmaite zabezpieczenia przed włamaniem i uszkodzeniem. Utworzone są z szerokiej jakości surowców, również z części utwardzanych, wytrzymałych oraz - czytaj resztę pod adresem - silnych na uszkodzenia.

Może zainteresują ciebie także

Cięcie blach plazmą - doskonała jakość agregatów jak również stosowne grubości blach zapewniające doskonałe rezultaty

blacha trudnościeralna
Opracowanie: STAL-HURT
Na podstawie: www.stal-hurt.com
Dzięki zaawansowanym technologiom możliwe jest precyzyjne cięcie blach z zachowaniem doskonałej powtarzalności. Z pewnością najpopularniejszą metodą na wycinanie elementów z blachy jest wykorzystanie wąskostrumieniowych agregatów plazmowych, dzięki którym mamy możliwość, aby uzyskać precyzyjne cięcie jak również doskonałą jakość. Podczas cięcia blach wielką rolę pełni ich grubość, jaka w przypadku stalowych tworzyw ciętych plazmą nie powinna przekraczać 40 mm.


Gerda także oferuje solidne oraz hartowne kłódki, wykonane na przykład z litego mosiądzu oraz stali wzmacnianej, jakie zapewniają bezawaryjną i trwała prace na długie lata eksploatacji. Dodatkowo są odporne na korozje oraz rdze, dzięki temu wolno je używać na zewnątrz do zabezpieczenia m.in. komórek, furtki (kliknij w link) wjazdowej czy też drzwi garażowych. Drzwi wejściowe do mieszkania są wzmocnione stalowymi żebrami oraz prętami wykonanymi z wysokiej jakości stali co skutecznie zabezpiecza mieszkanie przed włamaniem. Drzwi metalowe wyposażone są najczęściej w zamek podstawowy i pomocny, jakie posiadają wysoką klasę wytrzymałości na włamanie.

Zawiasy także hamują demontaż albo sforsowanie drzwi, a również umożliwiają na precyzyjną regulację zapewniając tym samym znakomite przyleganie skrzydła drzwi do framugi. Prawie wszystkim zdarzyło się, że wracał się do drzwi, bo zapomniał czy je zamknął na klucz. Dzięki przeznaczeniu samozamykaczy nie będziemy pamiętać o zamknięciu drzwi, gdyż drzwi będą się zatrzaskiwać automatycznie. Ileż to razy słusznie zamontowany receptor czadu oraz gazu uratował życie wielu ludziom?

Czujniki Gerda są konieczne w budynkach, które grzeje się węglem czy gazem to wybitna firma, która gwarantuje dzięki własnym produktom ochronę naszego budynku 24 godziny na dobę. Trwałe i reprezentatywne produkty Gerda będą nam sprzyjać zawsze.
18-06-19 22:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.