Rozrywka

Skończyć budowę przed nadejściem jesieni

Wiosna i lato to doskonałe pory roku na budowę domu, a jeszcze lepiej jest gdy widać jej koniec i przechodzimy do etapu wykończeniowego, aby przeprowadzić się do nowego lokum na jesień. Pogoda w Polsce jest coraz mniej kapryśna i sprzyja budowie niemal okrągły rok..

Firmy projektowe – 23.06.2009

Jeżeli brakuje Wam portalu, gdzie wszystko, co jest związane z budownictwem i budowaniem domów będzie w jednym miejscu, zachęcamy do odwiedzenia portalu Projektoskop.pl. Ten serwis to spora baza informacji o wyposażeniu czy budowie domów. Jeżeli masz zamiar budować dom, lub po prostu chcesz fajnie urządzić swoje mieszkanie koniecznie musisz nas odwiedzić. Projekty domów, bogate artykuły, sprawdzone i przydatne rady - wszystko to znajdziesz w serwisie Projektoskop.

Budowa domu

Budowanie domu to prawdziwe wyzwanie. Wie o tym każdy, kto przebył zabójczą przeprawę przez kupno działki, formalności, projekty domów i wybór tego upragnionego bądź jego współtworzenie i brodzenie w budowlanym błotku. Nic tak nie wynagradza poniesionych trudów jak widok postępów w budowie.

Postęp technologiczny, a wygląd i sposób użytkowania inwestycji

Dzięki edukacji ekologicznej, społeczeństwo coraz częściej zwraca uwagę na produkty i technologie wprowadzane na rynek Eko domy technologicznie mają niewiele wspólnego z domami prezentowanymi przez pracownie architektoniczne w katalogach projektowych.

Cennik usług budowlanych

Koszty budowy domu jednorodzinnego to jeden z największych wydatków jakie ponosimy w życiu. Dlatego wybierając projekt warto przyjrzeć się ile kosztuje budowa domu?
Interesujące projekty domów i nie tylko znajdują się w serwisie budowlanym Projektoskop.

Podaj cegłę, zbudujemy nowy dom. - projektoskop.pl

W starych, słusznie minionych czasach, masy ludzkie poupychane w szarych blokowiskach nie miały większych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście trendy w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy willi mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej nierówności, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Przełom z 1989 roku dał nam dużo możliwości, oczywiście jedynie teoretycznie. Mniej więcej przez dziesięć pierwszych lat III RP posiadanie domu było luksusem na miarę Blakea Carringtona.

Projektoskop - unikalny portal budowlany!

Projektoskop - funkcjonalny portal zawierający porady, informacje, niezwykle przydatne narzędzia oraz dane firm a więc dokładnie to, co będzie niezbędne gdy zaczynamy rozmyślać o budowie domu, poszukujemy porad związanych z wyborem projektu, dekoracji, pielęgnacji ogrodu lub szukamy kontaktu z fachowcami i innymi użytkownikami portalu.

Jak znaleźć dobrą firmę budowlaną?

Zamówiliśmy już potrzebne materiały budowlane i jesteśmy szczęśliwymi właścicielami fundamentów na naszej działce, pozostało nam znaleźć odpowiednią firmę budowlaną, która zrealizuje nasze marzenia. I tu rozpoczynają się poszukiwania. To na co warto zwrócić uwagę to jakie doświadczenie ma dana firma w branży budowlanej, przeglądnąć jej zakończone budowle, świadczone usługi budowlane (jak takie) i porównać z konkurencją. Na portalu firmy.projektoskop znajdują się informacje o podmiotach budowlanych.

Tynki, ściany i posadzki – jakie wybrać rodzaje

Prawo budowlane powinno być obowiązkową lekturą każdego, kto decyduje się na budowę domu.
Oprócz informacji administracyjnych poprzedzających proces budowlany, przez przebieg budowy, etapy, sankcje i odbiór, posiada listę materiałów budowlanych dopuszczonych do użytku w Polsce.
wykład na temat crowdfundingu
Opracowanie: Joe Vivona
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zbiórka publiczna w Polsce

Wielu finansistów od dawna zastanawia się nad tym, w jaki sposób postępować, aby osiągać rewelacyjne efekty na rynku. Specjaliści co do jednego nie mają wątpliwości i mówią razem – przemyślane działanie oraz w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma dużo zalet i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zdobywa wciąż na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie zauważony już w niedługim czasie!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.