Rozrywka

Jak urządzić ogród

Prace wykończeniowe naszego nowego domu zbliżają się ku końcowi. Nader często jest to czas, kiedy zastanawiamy się już, jak moglibyśmy zagospodarować ogród. Pragniemy, aby stał się doskonałym miejscem do relaksu w ciepłe, letnie dni. Bierzemy wtedy po różnego rodzaju książki, katalogi i poradniki. Możemy także zaglądnąć do sieci, na stronę, gdzie znajdują się projekty domów ale nie tylko.

Jak dbać o wynajęty dom

Własny dom to marzenie wielu z nas. Wśród codziennych obowiązków i zajęć, dom poza miastem, daje nam spokój, ciszę oraz odpoczynek. Wiele kłopotów takich jak ciągły brak czasu czy kłopoty w uzyskaniu kredytu, sprawiają, że marzenie to często odchodzi w zapomnienie.

Skończyć budowę przed nadejściem jesieni

Wiosna i lato to doskonałe pory roku na budowę domu, a jeszcze lepiej jest gdy widać jej koniec i przechodzimy do etapu wykończeniowego, aby przeprowadzić się do nowego lokum na jesień. Pogoda w Polsce jest coraz mniej kapryśna i sprzyja budowie niemal okrągły rok..

Firmy projektowe – 23.06.2009

Jeżeli brakuje Wam portalu, gdzie wszystko, co jest związane z budownictwem i budowaniem domów będzie w jednym miejscu, zachęcamy do odwiedzenia portalu Projektoskop.pl. Ten serwis to spora baza informacji o wyposażeniu czy budowie domów. Jeżeli masz zamiar budować dom, lub po prostu chcesz fajnie urządzić swoje mieszkanie koniecznie musisz nas odwiedzić. Projekty domów, bogate artykuły, sprawdzone i przydatne rady - wszystko to znajdziesz w serwisie Projektoskop.

Programy do projektowania wnętrz

Mając zamiar zacząć duży remont nie koniecznie potrzebujesz fachowej porady architekta, czy budowlańca, albo niezwykle drogiego rysunku architektonicznego. Warunkiem jest, że nie wznosisz samodzielnie, bez uprawnień obiektu budowlanego ani nie ingerujesz w elementy konstrukcyjne budynku.

Budowa domu

Budowanie domu to prawdziwe wyzwanie. Wie o tym każdy, kto przebył zabójczą przeprawę przez kupno działki, formalności, projekty domów i wybór tego upragnionego bądź jego współtworzenie i brodzenie w budowlanym błotku. Nic tak nie wynagradza poniesionych trudów jak widok postępów w budowie.

Postęp technologiczny, a wygląd i sposób użytkowania inwestycji

Dzięki edukacji ekologicznej, społeczeństwo coraz częściej zwraca uwagę na produkty i technologie wprowadzane na rynek Eko domy technologicznie mają niewiele wspólnego z domami prezentowanymi przez pracownie architektoniczne w katalogach projektowych.

Cennik usług budowlanych

Koszty budowy domu jednorodzinnego to jeden z największych wydatków jakie ponosimy w życiu. Dlatego wybierając projekt warto przyjrzeć się ile kosztuje budowa domu?
Interesujące projekty domów i nie tylko znajdują się w serwisie budowlanym Projektoskop.

Styczeń w domu

Styczeń to wspaniały czas, by zacząć niewielkie roboty pielęgnacyjne. Według Kalendarium ogrodowego na styczeń, dla roślin jest to wciąż okres spoczynku. Można więc raz na jakiś czas zobaczyć, jak przechodzą zimę nasze rośliny w ogrodzie. Tegoroczna zima jest sroga i pełna śniegu.

Podaj cegłę, zbudujemy nowy dom. - projektoskop.pl

W starych, słusznie minionych czasach, masy ludzkie poupychane w szarych blokowiskach nie miały większych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście trendy w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy willi mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej nierówności, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Przełom z 1989 roku dał nam dużo możliwości, oczywiście jedynie teoretycznie. Mniej więcej przez dziesięć pierwszych lat III RP posiadanie domu było luksusem na miarę Blakea Carringtona.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.