Rozrywka

Wnętrze domu, kuchnia i jej wyposażenie

Nareszcie nadszedł ten dzień. Wprowadziliśmy się do swojego pierwszego M czy też w końcu wybudowanego domu. Projekty domów już nie będą nam potrzebne. Jest sielsko i miło, niestety zaczynają powstawać problemy. Nie ma czym zrobić sobie kolacji czy czym zalać herbaty. Jednak jako ludzie nowocześni i sprytni mamy coś w zanadrzu - www.SmakProstoty.pl. A zatem zasiadamy przed monitorem swojego komputera, szukamy i wybieramy przedmioty przydatne w codziennym życiu.

Studia na architekturze – trochę o kierunku

Serwis budowlany Projektoskop to głównie zaawansowana wyszukiwarka, gdzie można odnaleźć różne projekty domów.

Budowa domu i prace wykończeniowe związane z nią

Jedna z najpoważniejszych decyzji naszego życia została podjęta. Budujemy dom. Oczywiście zanim do tego dojdzie, czeka nas cała lista rzeczy do załatwienia. Ale najpierw czeka nas kupno działki budowlanej. Jeśli postanowimy nabyć ją teraz, szansa prawdopodobieństwo że wyjdziemy na tym lepiej, niż nasi sąsiedzi, którzy takową działkę zakupili w okresie od stycznia do czerwca.

Domy i mieszkania w nowym portalu

Dokładnie parę dni temu wystartował nowy portal przeznaczony dla branży budowlanej. Nie mamy tu jednak na myśli portalu tylko dla specjalistów, a raczej dla "ludu". Nie trudno zapamiętać to miejsce w sieci ze względu na wpadającą w ucho miłą nazwę "projektoskop". Zamierzeniem serwisu jest skumulowanie w jednym miejscu wiadomości z całej branży z zachowaniem przyswajalności tych wiadomości nawet dla laików.
Modne kolory garsonek

Pora na odświeżenie garderoby!

Każda z nas lubi kupować sobie nowe ubrania. Nieważne czego akurat potrzebujemy czy chcemy, każdy drobiazg daje radość. Zwłaszcza w tym okresie roku można zaszaleć gdyż w sklepach letnie wyprzedaże. Jeżeli potrzebne są nam płaszcze damskie to aktualnie sklepy będą dla nas istnym rajem. Sezon promocji to najlepszy czas do zakupów.

Style wnętrz – różne aranżacje urządzania mieszkania

Udało się, wybraliśmy ten wymarzony projekt przeglądając projekty domów. Być może udało nam się to dzięki portalowi Projektoskop. Znajdują się tutaj gotowe projekty domów przygotowane przez zawodowe firmy projektowe.

Praktyczne wskazówki przy budowie domu

W trakcie budowy domu, sprawą znaczącą, aczkolwiek niewidoczną w rezultacie ostatecznym jest zbrojenie betonu. Właściwie zrobione, stanowi zapewnienie dłuższej żywotności naszego domu.
Takim materiałem wykorzystywanym do zbrojenia jest stal. Występuje ona w różnych klasach, które posiadają swoje gatunki,a te swoje charakterystyki. Także ważne jest zbrojenie schodów betonowych. Są one w taki sam sposób narażone na obciążenia jak inne elementy zrobione z tego materiału.

Wypoczynek i relaks w dobrze urządzonym domu lub ogrodzie

Słoneczne i upalne lato zachęca nas do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Zazwyczaj wyjeżdżamy wtedy za miasto, aby odetchnąć od miejskiej wrzawy. Równie chętnie pozostajemy w naszych przydomowych ogrodach i czerpiemy z uroków letniej pogody.
Dopisująca aura sprzyja także towarzyskim spotkaniom, które bardzo często powiązane są z ucztowaniem pod gołym niebem, czyli zazwyczaj grillowaniem.

Aranżacja wynajętego lokalu

Zbliża się ku końcowi sezon na wynajem stancji dla studentów. Miesiąc sierpień wykazał najbardziej intensywny ruch na rynku wynajmu nieruchomości. W tym roku jednak zwiększyła się podać, a ceny zaskakująco spadły. Obecnie wynajem taniej kawalerki przestał być mitem, nawet w dużych ośrodkach studenckich.

Pomoc przy budowie

Decydując się na budowę domu, czy odnowienie mieszkania należy podjąć pewne schematyczne działania. W przypadku domu: wybór działki, określenie budżetu, wybór projektu domu, garaż, wiaty garażowe, materiały budowlane, itp. Remont mieszkania lub adaptacja poddasza to znacznie mniejszy koszt.: projekt aranżacji, wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych - czy też mebli i dodatków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.