Rozrywka
obraz - ziarna kawy
Opracowanie: Pay it Forward Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mała czarna, zawsze na czasie - poprawia nastrój, wydajność, pobudza

Rośliny kawowca, słynne były w Etiopii już w I tysiącleciu p.n.e. Ich owoce pozyskiwano wówczas z miejsc naturalnych. Trudno dziś rozstrzygnąć, w jaki sposób kawa znalazła się w Polsce. Czy zawędrowała do nas drogą morską z Holandii, czy drogą lądową z Turcji.
Ciężarówka, tir, transport
Opracowanie: Mattox
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Dokładne warunki transportu leków w temperaturze kontrolowanej !

Transport leków powinien przebiegać na podstawie wszystkich wymogów uwzględnionych między innymi w odpowiednich ustawach dotyczących stricte tego rodzaju operacji przewozowych. Na podstawie przepisów towary medyczne nie powinny być traktowane jak każdy inny masowy towar.
psycholog
Na podstawie: flickr.com

Gdzie znaleźć najlepszego psychoterapeuty we Wrocławiu?

Z wieloma problemami powstającymi w naszej głowie nie umiemy dać sobie rady samoistnie. Długotrwałego stresu, kłopotów w rodzinie, przez które dzieje się tak, że nie jesteśmy w stanie wygrać z nerwami, stanów depresyjnych czy innych przeciwności, nie należy lekceważyć i czekać, aż zrobi się nam lepiej, ponieważ zazwyczaj prowadzi to do zbyt dużych stanów przygnębienia, z którymi nie poradzimy sobie sami.
okna
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków

Zima - właściwym okresem na zaplanowanie remontów.

Zaczyna się czas zimowy, kończy się zatem pomału czas najlepszy na przeprowadzanie prac budowlanych. Pogoda za chwilę uniemożliwi roboty brygad budowlanych. Nie znaczy to jednakże, że możemy spocząć na laurach. Będzie to bowiem świetny czas na planowanie inwestycji na przyszły rok.

Jednorodzinne budownictwo drewniane

Od najdawniejszych czasów drewno było wykorzystywane do budowy domów. Jest to materiał nadzwyczaj trwały, lekki, dobrze izolujący pod względem ciepła i odporny na działanie środowisk agresywnych. To jedyny materiał, który jednocześnie łączy w sobie: właściwości izolatora i materiału konstrukcyjnego zdolnego do oddychania. Jednorodzinne budownictwo drewniane obecne jest w naszym kraju od wieków. Wśród tradycyjnego budownictwa wyróżniamy trzy podstawowe typy konstrukcji:
- zrębowe (węgłowe)
- sumikowo-łątkowe
- szkieletowe .

Budowa domu czyli krok w przyszłość - 10.12.2009

Prawie każdy z nas planował lub planuje kupno własnego mieszkania bądź budowę domu. Bieżąca sytuacja na rynku może być odpowiednim momentem na ważne decyzje. Jeszcze na początku 2008 roku mieliśmy do czynienia z rekordową ilością ofert mieszkań oraz małym popytem. Faktem jest, że łatwiej było o kredyt, ale może właśnie teraz jesteśmy się w sytuacji, kiedy ceny mieszkań są najniższe i za parę chwil może się to zmienić. Może warto starać się o kredyt mieszkaniowy lub na zakup domu. Oferty niektórych banków (głównie oddziały zagranicznych banków) wydają się być jednak korzystne.

Przedświąteczne dekoracje domu

Wielkimi krokami zbliżają się białe Święta. Jest to dla nas czas niezwykły i magiczny. Ogarnia nas wtedy gorączka świątecznych zakupów - bieganina po sklepach nie ma końca. Kiedy jednak wyczerpani wracamy do domu, nie czeka nas tam niestety odpoczynek, tylko ogromne porządki. Przecież nasz dom musi być przygotowany na przyjęcie rodziny, a my musimy stworzyć w nim prawdziwie świąteczny i zimowy nastrój.

Zabezpieczenie domu poprzez izolację oraz właściwe ogrzewanie

Obecnie w czasie coraz większego natłoku zajęć i obowiązków, własny dom poza miejskim zgiełkiem staje się marzeniem niemal każdego z nas. Kiedy już ta ważna decyzja zapadnie, warto rozejrzeć się za odpowiednią lokalizacją, która zagwarantuje nam ciszę i spokój po całym dniu pełnym obowiązków.

Na wesele - Kaszuby!

Gdy, podobnie jak wiele innych par, myślicie o wyborze idealnego miejsca na ślub warto postawić na nie banalną i efektowną scenerię.

Ja proponuję Wam wybrać na wesele Kaszuby!

Buduj mądrze

Wiele|Mnóstwo|Wiele|Dużo} osób mierzy się z problematyka budowy domu. Niektórzy zlecają wszystko firmie, inni sami biorą się za układanie cegieł. Są jednak niektóre rzeczy które dotyczą każdego i nie zależą od stopnia zaangażowania w inwestycję.

Warunki cieplne domu to przede wszystkim interes inwestora, czyli budującego. Budowlańca interesują jak najmniejsze koszty wybudowania budynku, tymczasem ocieplenie o którym piszemy to tylko kilka procent całkowitych kosztów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.