Rozrywka

Na wesele - Kaszuby!

Gdy, podobnie jak wiele innych par, myślicie o wyborze idealnego miejsca na ślub warto postawić na nie banalną i efektowną scenerię.

Ja proponuję Wam wybrać na wesele Kaszuby!

Buduj mądrze

Wiele|Mnóstwo|Wiele|Dużo} osób mierzy się z problematyka budowy domu. Niektórzy zlecają wszystko firmie, inni sami biorą się za układanie cegieł. Są jednak niektóre rzeczy które dotyczą każdego i nie zależą od stopnia zaangażowania w inwestycję.

Warunki cieplne domu to przede wszystkim interes inwestora, czyli budującego. Budowlańca interesują jak najmniejsze koszty wybudowania budynku, tymczasem ocieplenie o którym piszemy to tylko kilka procent całkowitych kosztów.

Przedświąteczne porządki

Wiadomo, że najlepszym czasem na wykonanie całościowego remontu naszego mieszkania jest okres wiosenno – letni. Jeżeli wnętrza wymagają jedynie drobnych prac, możemy je wykonać samodzielnie o każdej porze roku. Bardzo często takie przedsięwzięcie jak remont mieszkania wykonujemy zaraz przed świętami, gdy w trakcie świątecznych porządków, zauważalny jest stopień zużycia naszego mieszkania.

Budowa domu w obliczu kryzysu finansowego.

Kryzys finansowy daje się we znaki wszystkim branżom. Jeśli w kość dostają developerzy to nie ma dla nas lepszej wiadomości. Sztuczne podnoszenie cen do kosmicznych kwot, przyzwyczaiło Polaków do postrzegania własnego m, jako fantastycznego luksusu. Oczywiście obrotni rodacy zawsze sobie radzili i zawsze radzić będą. Okazało się, że taniej jest zbudować własny dom od podstaw niż kupić mieszkanie. Bardzo często bywa i tak, że trzeba je poprawić pod kątem prostych ścian itp. I tak właśnie, w dobie światowego kryzysu na rynkach finansowych, jeśli tylko mamy wkład początkowy, możemy wziąć kredyt na dom i zacząć budować własny dom.

Wnętrze domu, kuchnia i jej wyposażenie

Nareszcie nadszedł ten dzień. Wprowadziliśmy się do swojego pierwszego M czy też w końcu wybudowanego domu. Projekty domów już nie będą nam potrzebne. Jest sielsko i miło, niestety zaczynają powstawać problemy. Nie ma czym zrobić sobie kolacji czy czym zalać herbaty. Jednak jako ludzie nowocześni i sprytni mamy coś w zanadrzu - www.SmakProstoty.pl. A zatem zasiadamy przed monitorem swojego komputera, szukamy i wybieramy przedmioty przydatne w codziennym życiu.

Studia na architekturze – trochę o kierunku

Serwis budowlany Projektoskop to głównie zaawansowana wyszukiwarka, gdzie można odnaleźć różne projekty domów.

Budowa domu i prace wykończeniowe związane z nią

Jedna z najpoważniejszych decyzji naszego życia została podjęta. Budujemy dom. Oczywiście zanim do tego dojdzie, czeka nas cała lista rzeczy do załatwienia. Ale najpierw czeka nas kupno działki budowlanej. Jeśli postanowimy nabyć ją teraz, szansa prawdopodobieństwo że wyjdziemy na tym lepiej, niż nasi sąsiedzi, którzy takową działkę zakupili w okresie od stycznia do czerwca.

Domy i mieszkania w nowym portalu

Dokładnie parę dni temu wystartował nowy portal przeznaczony dla branży budowlanej. Nie mamy tu jednak na myśli portalu tylko dla specjalistów, a raczej dla "ludu". Nie trudno zapamiętać to miejsce w sieci ze względu na wpadającą w ucho miłą nazwę "projektoskop". Zamierzeniem serwisu jest skumulowanie w jednym miejscu wiadomości z całej branży z zachowaniem przyswajalności tych wiadomości nawet dla laików.

Style wnętrz – różne aranżacje urządzania mieszkania

Udało się, wybraliśmy ten wymarzony projekt przeglądając projekty domów. Być może udało nam się to dzięki portalowi Projektoskop. Znajdują się tutaj gotowe projekty domów przygotowane przez zawodowe firmy projektowe.

Praktyczne wskazówki przy budowie domu

W trakcie budowy domu, sprawą znaczącą, aczkolwiek niewidoczną w rezultacie ostatecznym jest zbrojenie betonu. Właściwie zrobione, stanowi zapewnienie dłuższej żywotności naszego domu.
Takim materiałem wykorzystywanym do zbrojenia jest stal. Występuje ona w różnych klasach, które posiadają swoje gatunki,a te swoje charakterystyki. Także ważne jest zbrojenie schodów betonowych. Są one w taki sam sposób narażone na obciążenia jak inne elementy zrobione z tego materiału.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.