Muzyka nowoczesna

Wspaniałych koncertów jest u nas coraz więcej

Jeszcze kilka lat temu Polska ogólnie nie była miejscem, gdzie z wielką chęcią grywali zagraniczni muzycy. Co prawda byliśmy i w dalszym ciągu jesteśmy sporym krajem, jednym z największych w Europie, lecz tak czy siak nie można jednoznacznie powiedzieć, iż potencjał naszego kraju był maksymalnie wykorzystany. Na szczęście w tym momencie jest fajniej: jeśli ktoś bardzo lubi metal płyty cd/dvd, chociażby w lato będzie mógł na żywo słuchać Metallikę, a więc jeden z najbardziej znanych zespołów metalowych na Ziemi.
Bęben djembe
Opracowanie: Shunichi kouroki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tak naprawdę nie słuchajmy wyłącznie muzyki, ale także ją twórzmy!

Kontemplowanie muzyki ma na pewno wiele uroku. W końcu niesamowicie ciężko tak naprawdę wyobrazić sobie funkcjonowanie bez ulubionych muzyków: wszyscy mamy odmienne gusta muzyczne, ale to co nas na pewno łączy to wszechobecna miłość do muzyki.
Syntezator
Opracowanie: Muff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na którym instrumencie dobrze jest nauczyć się grać?

Muzyka ma bardzo ważną rolę w życiu ludzi. Słyszy się ją codziennie w wielu różnych miejscach, w mieszkaniu, sklepach czy firmach. Od wieków utwory muzyczne były wyrazem religijnych obrzędów albo pełniły funkcję towarzyską, a wraz z upływem czasu zaczęto tworzyć coraz bardziej skomplikowane i zróżnicowane utwory muzyczne.
Koncert rockowy
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Kilka porad dla melomanów

Nierzadko mawiamy, że aktualna muzyka tak czy siak nie jest interesująca, godna uwagi miłośnika muzyki, który cechuje się odrobinę odmiennym gustem, aniżeli przeciętny człowiek. Jednak kto rzekł, iż powinniśmy tylko zwracać własną uwagę na main stream?
Guns n Roses
Na podstawie: http://www.flickr.com/

Jakie są najbardziej znaczące atuty słuchania muzyki?

Muzyka tak naprawdę w aktualnej formie towarzyszy nam od stosunkowo niedawna, ale oczywiście ciężko nie pamiętać, że i niegdyś, zanim jeszcze wynaleziono elektryczność ludzie mogli się raczyć piękną muzyką. Może dawno temu muzyka głębiej na nas oddziaływała?
Gra na skrzypcach i wiolonczeli
Opracowanie: Ted and Jen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bardzo dobra oprawa muzyczna jest to sukces idealnej imprezy

Planowanie imprez zobowiązuje do zaangażowania jak i nadzwyczaj wiele czasu. Nie jest to wyłącznie dobór właściwego miejsca i wybór menu. To dużo, dużo więcej kwestii do załatwienia.
keyboard

Zainteresowanie instrumentami w dużym znaczeniu

Dzieci z reguły są nadzwyczaj zdolne i mają niezwykle wiele zainteresowań. Jednym z nich jest zaciekawienie muzyką w obszernym tego słowa znaczeniu. Funkcją rodzica jest ukierunkowanie malucha.
xbox
Opracowanie: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com

Produkty Microsoft dzięki jakim można spędzić wolne chwile, ale i bezproblemowo wykonywać obowiązki pracownicze

Marka Microsoft to firma, która ma mnóstwo do zaoferowania. I jest to nie tylko oprogramowanie komputerowe, lecz i dużo pozostałych technicznych urządzeń. Są one znane ze swojego kompleksowego zastosowania, co sprawia że akcesoria od marki Microsoft postrzegane są jako idealnie nadające się do spędzanie wolnych chwil, jak i bezbłędnego spełniania obowiązków zawodowych. Wystarczy wymienić kilka przykładów. Gry Xbox Microsoft to takie, które idealnie będą pasować do konsoli wyprodukowanej przez tę markę, a więc do platformy Xbox 360.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku
Opracowanie: BW Photography
Na podstawie: BW Photography

Idealna muzyka na udany event oraz inne znaczące wydarzenia

Eventy są niesłychanie ważkimi wydarzeniami oraz niezwykle wyjątkowymi, wobec tego bezsprzecznie wymagają odpowiedniej oprawy. Podczas przygotowywania eventu powinno się uwzględnić sporo spraw, na przykład miejsce odbywania się eventu, ilość osób, catering, wystrój sali a także oprawę muzyczną.
artystka grająca na ulicy
Opracowanie: Ryan Li
Na podstawie: http://www.flickr.com

Muzyka oświecenia, czy z rozrywkowymi połączeniami? Kwartet smyczkowy zagra na każde zamówienie

Dźwięk paru smyczkowych instrumentów, wykonany przez kwartet smyczkowy, ma swoje korzenie w czasach barokowych. Na dobre utrwalił się w świadomości Europejczyków w klasycyzmie. Dziś zgrana czwórka grająca na skrzypkach, altówce i wiolonczeli uświetnia śluby, bankiety i inne okolicznościowe imprezy.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.