Muzyka nowoczesna
Pianino, fortepian
Opracowanie: east_mountain
Na podstawie: http://www.flickr.com

Muzyka klasyczna

Muzyka klasyczna, nazywana także muzyką poważną, to w szerokim rozumieniu muzyka komponowana przez muzyków zmarłych wiele wieków temu, uważanych za klasyków z rozmaitych powodów. Można stwierdzić, że muzykę klasyczną wyróżnia fakt, że zwykle przeznaczona jest jedynie do słuchania, w przeciwieństwie do muzyki tanecznej.
gitara
Na podstawie: http://www.morguefile.com/

Najsłynniejsze utwory rockowe

Choć obecnie znanych i wspaniałych jest ogrom zespołów rockowych, to Deep Purple i Pink Floyd są zdecydowanie tymi, które zdecydowały o teraźniejszości rocka, a i współcześnie są jednymi z najchętniej wznawianych grup. Te wyjątkowo znane brytyjskie grupy podbiły widownię swoim olśniewającym brzmieniem, niezwykłym podejściem do muzyki i tajemniczymi tekstami.
płyta The Dark Side of The Moon
Opracowanie: steve
Na podstawie: http://www.flickr.com

Muzyka rock cieszy się nadal sporym zainteresowaniem

Rock, to muzyka która gatunkowo jest już dosyć stara, jednak w tym przypadku nie można uznać, że czas dla tej muzyki się skończył. Jak najbardziej muzyka rockowa posiada niezwykle dużo słuchaczy, którzy z chęcią wybierają się na koncerty największych, jak i tych małych zespołów, jakie najczęściej znane są lokalnej publiczności. Muzyka ta oparta jest zwłaszcza na dosadnych brzmieniach gitarowych, które rzecz jasna wsparte są też perkusją, basem i innymi instrumentami, jakie nadają właściwie brzmienie. Muzyka rockowa od lat na całym świecie cieszy się niezwykle dużą popularnością, co przekłada się głównie na to, że wciąż w dominującym stopniu produkowana jest ona z użyciem żywych instrumentów. Oczywiście rozwój tej muzyki wiąże się z wykorzystaniem elektroniki, ale w tym przypadku jest ona przede wszystkim dodatkiem do całego brzmienia tego gatunku muzycznego.
muzyka, bank muzyka
Opracowanie: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bank muzyki

Dostępne na rynku muzycznym oferty określane są jako bank muzyki. Klienci, którzy są szczególnie zainteresowani dostępem do bazy rozmaitych propozycji muzycznych wiedzą, do kogo najlepiej jest się zwrócić. Doskonale dopracowane oferty, kiedy chodzi o reklamowe podkłady muzyczne, znaleźć można w internecie na polecanych przez ekspertów stronach www. Firmowi specjaliści w niedługim czasie pomogą doskonale dobrać muzykę do charakteru danej reklamy, co ma przełożenie na zadowolenie odbiorców.

Gitara na pierwsze lekcje grania?

Wielu młodych osób decyduje się zacząć swą przygodę z gitarą, mając słabe pojęcie o tym, którą gitarę wybrać i na na czym się skupić przy zakupie instrumentu. Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa banalna. Bardzo często zależne jest to po prostu od pieniędzy, jakie chcemy przeznaczyć na nasz instrument.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.