Reklama
kasa fiskalna

Otwieramy własny sklep – co jest najważniejsze w tego rodzaju przedsięwzięciu? Zobacz nasze wskazówki

Aktualnie powszechne jest otwieranie swoich własnych działalności gospodarczych. Ludzie coraz mniej chcą być pracownikami dużych firm jako czyjś podwładny, a często nawet jeśli to robią, to tylko po to aby trochę zarobić i zacząć działać na własną rękę.
ciężarówka, tir
Opracowanie: Mattox
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Jak w szybkim czasie zapewnić sobie nowoczesny pojazd osobowy albo plandekę?

W niektórych sytuacjach właściciele samochodów są zmuszeni do wynajęcia nowego samochodu, kierując się indywidualnymi oczekiwaniami. Czasami główną motywacją jest konieczność przewiezienia towarów o dużych gabarytach. W takim wypadku zazwyczaj jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia profesjonalistów, stawiając na firmy działające w pobliżu naszego miejsca zamieszkania.
praca doradcy podatkowego
Opracowanie: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kłopotliwe terminy mające związek z podatkami

Poniektórzy twierdzą, iż nie może być w życiu nic pewnego. I w zasadzie to jest prawda, choć nie do końca, bowiem pewne jest to, że musimy płacić podatki, a dokładniej - złożyć deklarację podatkową w stosownym urzędzie skarbowym.
Samochód ciężarowy
Na podstawie: http://sxc.hu/

Przewóz i planowanie towarów od jakiegoś czasu, doznały naprawdę potężnego progresu.

A wszystko dzięki temu, iż osobiste kierowanie przewozem ładunku jest dużo łatwiejsze niż kiedyś. Przed laty trzeba było bazować jedynie na transporcie rzecznym bądź za pośrednictwem kolei. Obecnie największą popularność zdobył transport kołowy, zwany inaczej motoryzacyjnym. W końcu przewóz towaru drogą lotniczą nadal jest jeszcze zbyt drogi. Jednak czy na transporcie można zarabiać wyłącznie wykonując świadczenia logistyczne dla określonych rzeczy?
Przyczepa
Opracowanie: clifford Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planujesz wynająć naczepę? Jakie typy pojazdów możesz wybrać?

Jeżeli interesuje cię wynajem lub dzierżawa naczep, powinieneś poznać ich typy, by zorientować się, która z nich urzeczywistni twoje potrzeby. Zanim jednak wybadasz, na co możesz się zdecydować, musisz zdawać sobie sprawę, czym jest sama naczepa. To pojazd drogowy nie posiadający osi przedniej, stosowany do przewozu ładunku. Jego budowa sprawia, iż część przewożonych towarów umieszczona jest na ciągniku samochodowym. Jakie zatem są rodzaje naczep?
Skup komputerów
Opracowanie: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Światowy problem ogromnej ilości elektronicznego złomu, z jakich powodów nie można elektroniki wyrzucać do zwykłych koszy.

Każdego roku fabryki z elektroniką opuszczają dziesiątki milionów sprzętów takich jak tablety, smarfony albo komputery. Lecz coraz częściej się zdarza, że żywot tych sprzętów jest bardzo krótki. Mogą one wytrzymać dwa lub trzy lata i po tym czasie są wymieniane na nowe.
szuflady ze śrubami
Opracowanie: kense
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wkład kominkowy w domu coraz powszechniejszym elementem wykończeniowym

Kominek od wielu wieków funkcjonował jako nie tyle funkcjonalne wypełnienie przestrzeni życiowej, co specjalnego rodzaju wyznacznik statusu. Designerskie kominki czy kafelkowane piece nadawały wysublimowanych walorów wizualnych w wielu domach.
aukcja komornicza
Opracowanie: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Interesujące propozycje na aukcjach komorniczych

Aukcje komornicze odbywają się dzisiaj niezmiernie często, wiele ludzi wykazuje ogromne zaciekawienie tego typu aukcjami.
Wypadki w pracy
Opracowanie: Ed Uthman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Warsztaty i szkolenia z zakresu bhp - szczególny obiekt zainteresowań licznych firm

Działające na obecną chwilę zakłady pracy używają coraz nowsze technologie i wprowadzają inne style funkcjonowania bądź nadzorowania. Jest to rezultat mnóstwa przemian zarówno w dyscyplinie techniki, jak i podejściu do samej pracy. Nie sposób natomiast ukryć, że mnóstwo kwestii bez zmian pozostaje nieodłączną cząstką działalności wszelkich pracowni.
podczas szkolenia bhp
Opracowanie: Campus Party Brasil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bhp to niesamowicie ważne zagadnienie w naszej działalności, zapewnij jej kompetentne usługi

Każdy właściciel firmy musi wiedzieć, jak istotnym aspektem jest BHP. To kwestia, która posiada kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa warunków wykonywania obowiązków zawodowych oraz dla osób pracujących w firmie. Przedsiębiorcy, którzy pragną dopełnić wszelkich formalności związanych z BHP mają szansę zatrudnić specjalistę albo korzystać z usług zewnętrznej jednostki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.