Reklama
event
Opracowanie: TechCrunch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szykowanie się do przeprowadzenia loterii jako baza do osiągnięcia sukcesu.

Zapewne człowiek który już uprzednio przygotował jakąś loterię ma możliwość oznajmić, iż tak naprawdę najbardziej znaczące będzie tylko jedno.
teczka z dokumentami
Opracowanie: Flazingo Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak najlepiej wyróżnić firmę z tłumu?

Żyjemy w czasach, w których niełatwo się czymś wyróżnić. Jednym z głównych powodów jest na pewno przesyt poznawczy – otrzymujemy tak wiele nowych wiadomości, że nie starcza nam siły i chęci, ażeby przyswoić to wszystko. Jesteśmy w stanie zaznajomić się z daną informacją, a za chwilę o niej zapomnieć. Ta powierzchowność, to „muskanie” po tafli informacyjnej studni bez dna jest bardzo charakterystyczne, dla czasów, w których przyszło nam żyć. Wystarczy zajrzeć na portale informacyjne, jak błyskawicznie najważniejsze newsy znikają ze strony głównej, dzieje się to także w obszarze offline – paski informacyjne w wielu stacjach to taki znak rozpoznawczy aktualnych czasów. Dzieje się przez chwilę czas, za moment znika, bo w innym miejscu dzieją się ciekawsze rzeczy.
e-marketing
Opracowanie: flickr.com

Czy zorganizowanie promocji w wirtualu jest opłacalne?

Prowadzenie odpowiedniej kampanii reklamowej w Internecie jest dziś bardzo wielokrotnie głównym kanałem komunikacji marki z klientami. Nie da się ukryć, że to właśnie w wirtualnej przestrzeni w szeregu przypadków znajduje się najwięcej naszych potencjalnych klientów, w związku z tym też tak istotne jest trafienie w ich oczekiwania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.