Reklama
billboard
Opracowanie: Ursula Stalder
Na podstawie: http://www.flickr.com

Reklama outdoorowa

U nas techniki reklam rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Nieustannie pojawiają się najnowsze rozwiązania, jakie okazują się świetnie oddziałujące na opinię publiczną. To właśnie jest zasadniczym celem reklamodawców. Przyciąganie uwagi odbiorców to istotne zadanie, jakie mają do wypełnienia billboardy.
praca nad łumaczeniem
Opracowanie: The International Federation
Na podstawie: http://www.flickr.com

Cudzoziemiec nabywający nieruchomość na Ukrainie musi do podpisania umowy posiadać przysięgłe tłumaczenie na język ukraiński.

Słownictwo ukraińskie - to język należący do grupy słów wschodniosłowiańskich. Posługuje się nim ponad 47 mln osób, głównie na Ukrainie, gdzie ma pozycję języka administracyjnego, używany jest także przez Ukraińców w Rosji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Mołdawii, Polsce i na Białorusi. Język ukraiński ze względów geograficznych i historycznych posiada naturalne podobieństwo do innych języków wschodniosłowiańskich: silniejsze – do białoruskiego i słabsze – rosyjskiego. Tłumacz języka ukraińskiego musi mieć uprawienia przyznane przez Ministra Sprawiedliwości.
Zwinięte rachunki
Opracowanie: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wypełnić pit za 2014 będziemy mieli szansę się wywiedzieć z internetu

Co rok rozliczamy się z urzędem skarbowym. Gdy powzięliśmy działalność zarobkową, to jesteśmy przymuszeni oddawać fragment tej kwoty państwu, tak żeby miało się ono za co utrzymać. Przez to właśnie tak istotne okazuje się być to, żeby co roku, jeżeli tylko coś zarobimy, rozliczać się w dobry sposób z urzędem skarbowym. Powinniśmy wówczas pokazać wszystkie nasze przychody, dochody, a także wartość podatku, którą powinniśmy uiścić i którą przelaliśmy.
Podatek
Opracowanie: Wilson Hui
Na podstawie: http://www.flickr.com

Księgi rachunkowe jako skrupulatne zapisywanie

Otwieranie ksiąg rachunkowych dla podatników prowadzących ewidencję uproszczoną jest złożoną operacją. Dlatego trzeba odpowiednio wcześniej rozpocząć przygotowania do takiego procesu. Księgi rachunkowe powinny prowadzić osoby fizyczne, spółki obywatelskie osób fizycznych, spółki jawne osób fizycznych, spółki partnerskie, oraz spółdzielnie socjalne. Zarządzenie honoruje jednak możliwość powierzenia prowadzenia ksiąg rachunkowych drugim podmiotom.
Karty kredytowe i gotówka
Opracowanie: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak funkcjonują firmy windykujące?

Działalność jednostek windykacyjnych w dużej mierze skupia się na kontakcie z trasatem oraz sugestywnym namawianiu go do spłaty zobowiązań lub omawianiu spłaty obciążenia na raty. W odróżnieniu od komorników, wachlarz przysługujących upoważnień windykatorowi jest względnie niewielki. Windykator nie ma uprawnień do zajęcia rachunku bankowego trasata, części uposażenia, lub innych przedmiotów, będących własnością dłużnika.
konferencja
Opracowanie: Muse Fablab
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kongres w Łodzi to fajna idea

Hotele w miejscowościach takich jak choćby Łódź nie mogą stawiać głównie na turystykę, bo właściwie na turystycznej mapie naszego kraju nie zajmują zbytnio korzystnej pozycji. Chociaż wiadomo, iż Łódź to interesująca metropolia, zauważalne są słabe żarty na temat Łodzi. Bez dwóch zdań nie mają one większego sensu - przecież Łódź to błyskawicznie rozwijająca się aglomeracja, wreszcie włodarze oraz mieszkańcy miasta potrafią umiejętnie wykorzystać potencjał.
Klient
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tajemniczy klient – patent na poprawę jakości obsługi

Jednym z najprostszych, najszybszych i najtańszych sposobów zweryfikowania jakości produktów i usług jest zatrudnienie specjalnego pracownika, który przeprowadzi analizę. Oczywiście, przeprowadzi tę analizę w absolutnej tajemnicy. Tajemniczy klient, bo o nim mówimy, ma zweryfikować i ocenić jakość obsługi klienta w danej placówce.
komputer
Opracowanie: stwn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Usługi wiążące się z technologią informacyjną skierowane dla naszych przedsiębiorstw

Już kilkadziesiąt lat temu na powszechną skalę zaczęto wykorzystywać komputery do obowiązków zawodowych. Z początku pełniły one wyłącznie rolę maszyn liczących, zastąpionych w późniejszym czasie przez popularne kalkulatory. Z czasem zakres funkcji ty urządzeń w znaczny sposób się poszerzył, tak że obecnie jest grupa profesji, których reprezentanci wykonują swoje obowiązki wyłącznie z wykorzystaniem komputerów. Komputery są ponadto niezastąpione do zwykłej pracy biurowej czy wiążącej się z księgowością. Także ich zdolności związane z wykonywaniem obliczeń uległy znacznemu rozszerzeniu.
Firma ochroniarska

Portale jako możność kontaktu z różnymi osobami

Portale społecznościowe to przyszłość. Ludzie coraz nagminniej zaglądają do owego typu portali, albowiem czują potrzebę zintegrowania się z drugim człowiekiem. Współczesne społeczeństwo, sporą część czasu spędza przed komputerem, większość z nich ma nieustanny dostęp do internetu, co upraszcza im korzystanie z owego typu serwisów. Portale społecznościowe umożliwiają wirtualne spotkania bez względu na to w jakim miejscu na świecie żyją osoby.
kopalnia
Opracowanie: Lock the Gate Alliance
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dobry agregat prądotwórczy jest w stanie obsłużyć każde wydarzenie czy budowę

Jeżeli chcemy mieć gwarancję, że nie zabraknie nam energii elektrycznej, to dobrze będzie wynająć lub zakupić agregat prądotwórczy o odpowiedniej mocy. W taki sposób uchronimy się przed nieplanowanymi zdarzeniami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.