Informacje ze świata
kopalnia
Opracowanie: peter castleton
Na podstawie: http://www.flickr.com

Parę nieznanych Ci wcześniej informacji na temat kopalni węgla w Ponicach - gorąco zapraszamy do zapoznania się z nimi

Jeżeli trafiłeś na tę stronę, bez wątpliwości chociaż trochę interesujesz się zagadnieniem wydobycia węgla kamiennego w Polsce. Ten artykuł powstał przede wszystkim po to, aby pokazać przeciwnikom budowy kopalni w Krobii to, że taka kopalnia nie niesie za sobą właściwie żadnych zagrożeń, a równocześnie może przynieść wiele zalet. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym artykułem.
Święty Mikołaj
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wszystkim znane obyczaje i tradycje, jakie praktykuje się podczas święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to okres świętowania i radości w rodzinnym gronie. Spędza się je najczęściej z bliskimi, i jest to chyba najbardziej uroczyście obchodzone święto. Okres Bożego Narodzenia to także bardzo bogata tradycja i praktykowane od wielu lat zwyczaje i obrzędy, bez których trudno wyobrazić sobie ten czas.
Prezent
Opracowanie: UnitedWarVeterans
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najbardziej odpowiedni upominek dla szefa - jak najlepiej wybrać, aby przy tym nie popełnić żadnej wpadki

W niejednej firmie zatrudnieni stają przed problemem, co kupić swojemu szefowi. Niestety łatwa sprawa to nie jest, zwłaszcza jeżeli się nie zna dobrze upodobań i gustów danej osoby.
Dwie monety
Opracowanie: Ryan Bodenstein
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jednym z mało popularnych profesji, a jednocześnie zaliczanych do bardzo wymagających oraz prestiżowych stał się aktuariusz

Wielu ludzi nawet nie słyszało o takim zawodzie, lecz okazuje się jednak że całkiem dobrze się on miewa. Przede wszystkim aktuariusze są potrzebni w towarzystwach ubezpieczeniowych, zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami każde z tego typu towarzystw powinno mieć zatrudnionego aktuariusza.
Sopot
Opracowanie: Neil Williamson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypoczynek nad polskim morzem – które miejsce wybrać?

Jedną z naprawdę popularnych miejscowości wypoczynkowych na naszym wybrzeżu jest Władysławowo. Turyści decydują się odwiedzić tę miejscowość głównie z uwagi na jej położenie nad Zatoką Pucką. Możliwość odpoczywania na pokrytych piaskiem o złotej barwie plażach – to największy atut Władysławowa.
Kasjerka
Opracowanie: Jonathan Rolande
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gazetki rabatowe to najkrócej mówiąc reklama sieciowych supermarketów

Dawnymi czasy, gdy na osiedlach w większych miastach otwierany był raptem jeden, góra dwa sklepiki branży spożywczej, kupujący nie mieli zbyt wielkiego wyboru i musieli zdawać się na to, co znaleźli w owych sklepach. Z innej jednak strony wszyscy znali się dobrze i każdy bardzo dobrze wiedział co da się znaleźć u lokalnego sprzedawcy w sklepie.
Akumulator
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Dobry mechanik samochodowy ma uznanie klientów

W dniu współczesnym posiadanie przez nas pojazdów stało się zjawiskiem niebywale rozległym. Wciąż kilkanaście lat temu nikt z nas bezsprzecznie nie wyobrażał sobie tak kolosalnej ilości samochodów na drogach. Motoryzacja bowiem w niezmiernie duży sposób wpłynęła na nasze życie.
koszula
Opracowanie: Kent Wang
Na podstawie: http://www.flickr.com

Moda dla mężczyzny - jakie koszule są właściwe dla szczupłych sylwetek

W dzisiejszych czasach jest bardzo ważne dla dużej ilości mężczyzn, by prezentować się jako osoba sukcesu – zarówno w trakcie ważnych spotkań, jak i w życiu osobistym. Odpowiednie tworzenie image’u nie jest jednak sprawą prostą – niezbędne jest często nie wyłącznie opanowanie pewnego strategii zachowania się, lecz także dbanie o wygląd.
morze - pejzaż
Opracowanie: faxepl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wspaniały spoczynek w Jantarze

Jantar to od dawna chętnie odwiedzana miejscowość rekreacyjna położona nad morzem. Jej ciekawe położenie, w bezpośredniej bliskości lasu iglastego, Mierzei Wiślanej , jak również Bałtyku, sprawia iż ma wyjątkowo dobre warunki do pływania i wysoce miły klimat.
Instalacje ppoż
Opracowanie: Holmes Palacios
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fachowe zabezpieczenia ppoż - klapy dymowe oraz ich wykorzystanie

Każdy budynek powinien mieć należyte zabezpieczenia przeciwpożarowe, bowiem liczba i jakość takich zabezpieczeń może ocalić komuś życie. Pożar może być wywołany przez niewielką drobnostkę, chociażby niedopałek papierosa, wskutek tego zarówno w domach prywatnych jak również w budynkach użytku publicznego powinny znajdować się profesjonalne zabezpieczenia ppoż.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.