Konkursy
Zamek Królewski w Warszawie

Zakupowy szał w stolicy, tzn. do jakich miejsc powinno się wybrać na zakupy?

Warszawa jest chętnie odwiedzanym miastem, zarówno w celach turystycznych jak również zakupowych, bo w tak dużym mieście niewątpliwie każdy odkryje ciekawe oraz interesujące miejsca na zakupy. W Warszawie znajduje się przeszło 20 różnych centrów handlowych, które cechują się rozmaitym zapleczem handlowym, odszukasz tam zarówno sklepy spożywcze, jak również odzieżowe, kosmetyczne czy też z wspaniałymi alkoholami, pośród nich znajdują się zarówno bardziej jak także mniej znane marki.
gra komputerowa
Opracowanie: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com

GoodGame Empire – internetowa gra dla wybrednych użytkowników

W regularnym pędzie, zadaniach oraz problemach szukamy niezobowiązującej rozrywki, która pozwoli na chwilę odpocząć. Wspaniale, jeśli w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo potrenować naszą pomysłowość oraz wyobraźnię.
gra
Opracowanie: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Różnorakie gry planszowe sklep może nam podarować

Był okres w którym wydawało się, że gry komputerowe na stałe zabrały miejsce gier planszowych oraz już tego miejsca nie odpuszczą. Jednak patrząc na sprzedaż planszówki, okazuje się, że okazują się być one znacznie częściej kupowane a to nie jedynie z typu tych, w które mają możliwość już grać nawet małe dzieci.
logo Xbox
Opracowanie: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie konsole warto wybierać?

Xbox to świetna konsola. Ogólnie akurat konsole są fantastyczne! Zastanówmy się w takim razie z jakich przyczyn tak chętnie tak wielu ludzi spędza sporo wolnego czasu na konsoli. Czy w istocie chodzi o wyłącznie chęć zabicia nudy? Być może to istotny czynnik, ale trudno tak mocno spłycać ten temat!
gra
Opracowanie: Marco Verch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zabawa mondozoo, gra mondoveto, rozgrywka kraina wikingów

Grając w Krainę Wikingów, ogromnie dużo czasu spędza się w grodach, wioskach, lub przystaniach. W owych oczywiście miejscach trzeba zbyć zrabowane przedmioty, czy też wymienić je na takie, które będą potrzebne nam się w dalszej zabawie. Chcąc podjąć się jakiegoś zadania, wskazane jest się udać do oberży. W środku jest mistyczny mężczyzna, który zleci nam misję do zrealizowania. Różnorodność funkcji w grze kraina wikingów jest znaczna, dlatego nikomu nie powinno się znudzić ich realizowanie.
granie na komputerze
Opracowanie: pascal lefevre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry online, czy gracze mają z czego wybrać?

Coraz częściej zwolennicy gier komputerowych zamiast kupować często warte fortunę gry w sklepach, korzystają z powszechnie dostępnych, a co ważne darmowych gier internetowych.
Szczególnym powodzeniem cieszą się gry zręcznościowe. W tego typu grach kluczowe znaczenie ma szybkie działanie i ciągła akcja. W tej grupie gier nie ma czasu na rozwiązywanie zagadek, jak w grach logicznych – musimy działać odruchowo!
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Raptem kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły ekscytować graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili przywołałyby tylko uśmiech politowania, wtedy rozgrzewały serca i wyobraźnie. To nie grafika była priorytetem. Fundamentalną rolę odgrywała rozgrywka.
stoje karnawałowe
Opracowanie: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bal karnawałowy będzie wspaniałą zabawą dla twoich pociech, postaraj się, żeby miały ładne i ciekawe kostiumy

Okres karnawału wiąże się z wieloma zabawami oraz balami. Udział biorą w nich nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci. Bale karnawałowe urządzane są w placówkach edukacyjnych, przedszkolach, jak też w domach kultury. Część z nich zobowiązuje do przygotowania albo nabycia kostiumu. Trzeba dołożyć starań, aby kostium okazał się ciekawy, ponieważ sprawi to radość dziecku.
Gracz
Opracowanie: Chris_Parfitt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy poznaliśmy jakieś gry na przeglądarkę?

Możemy znaleźć interesujące gry na przeglądarkę. Jeśli kochamy relaksować się przy przeróżnych grach, które pomagają nam się przenosić w odmienny świat i nie rozmyślać o zwyczajnych problemach, to musimy zobaczyć, jakie gry na przeglądarkę okazują się być nam oferowane.
gracze
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób możemy zredukować poziom napięcia w pracy

Poczynając od poniedziałku aż do piątku wykonujemy pracę zawodową. Całe dnie obsługujemy klientów, załatwiamy sprawy rozmaite "na wczoraj". Stres narasta. Jeśli jeszcze dodamy do tego fakt, że nasi współpracownicy również podlegają niemałemu stresowi, to w takiej sytuacji o konflikt niezwykle łatwo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.