Konkursy
gry online
Opracowanie: Jovial Joystick
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gierki elektroniczne – sposób na nudę w deszczowe popołudnia

Rozmyślasz, jak spędzać słotne popołudnia? Jeśli nie musisz pracować i poszukujesz ciekawych pomysłów, zdecyduj się na gry przeglądarkowe, które zagwarantują ci wiele godzin zabawy. Jakie są ich walory?
Książki dla dzieci
Opracowanie: jessica mullen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu czytanie książek jest tak istotne i to już od najmłodszego wieku. W rzeczywistości jest kilka powodów

Możemy przyznać, że znana akcja „Cała Polska czyta dzieciom”, która parę lat temu pojawiła się w naszej świadomości, poczyniła bardzo wiele dobrego. Osoby, jakie nie zdawały sobie sprawy z pozytywnego oddziaływania książek nagle zaczęły czytać swoim maluchom. I tak to się fajnie rozwinęło, już obecnie widzimy wyniki tych działań. Powinniśmy przyznać, że to jedna z najbardziej pozytywnych akcji ostatnich lat.
stoje karnawałowe
Opracowanie: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bal karnawałowy będzie wspaniałą zabawą dla twoich pociech, postaraj się, żeby miały ładne i ciekawe kostiumy

Okres karnawału wiąże się z wieloma maskaradami oraz balami. Uczestniczą w nich nie tylko osoby dorosłe, ale też dzieci. Zabawy karnawałowe urządzane są w szkołach, przedszkolach, a także w domach kultury. Część z nich wymaga przygotowania albo kupna kostiumu. Należy postarać się, by kostium był ciekawy, ponieważ sprawi to radość maluchowi.
gra planszowa
Opracowanie: yoppy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe pomagają przeżyć wspólnie dzień

Gry planszowe są ciekawym planem na podarunek

Dopóki nie było komputerów, a przynajmniej nie stały się one tak uniwersalne, obywatele kochali spędzać czas nad grami planszowymi. Pozwalały one w przyjemnej atmosferze przeżyć czas z familią, nauczając właściwej rywalizacji, zdolności wygrywania, jak i przegrywania, a najmłodsi mieli szansę poćwiczyć liczenie oraz czytanie. W miarę jak upowszechniały się gry komputerowe te planszowe powoli odchodziły w zapomnienie, mimo wszystko ostatnimi czasy ponownie wracają do łask.
muzycznie
Opracowanie: Urko Dorronsoro
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wspaniała i tradycyjna muzyka góralska jako coś co towarzyszy góralom w chałupie, rozwesela życie a również daje radość swym wesołym brzmieniem.

Muzyka góralska posiada wiele łączących przymiotów z muzyką różnych rejonów Polski. Jej autorzy są anonimowi i tworzona jest spontanicznie, wynika z codzienności, z naturalnych potrzeb i instynktów twórców oraz realizatorów. Opowiada ona o tym co góralom najbliższe - o umiłowanych Tatrach, historiach harnasiów i o kłusowniczych wyprawach lub po prostu składa się z śmiesznych piosenek. Nie mogło zabraknąć w niej motywów miłosnych, czy przegadywania się chłopaka z dziewczyną.
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Dopiero kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły fascynować graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili przyzwałyby jedynie uśmiech politowania, wtedy pobudzały serca i wyobraźnie. To nie grafika była fundamentalna. Najważniejszą rolę odgrywała fabuła.
Przykładowa gra online
Na podstawie: gry-online.pl

Na czym polega fenomen gier na przeglądarkę?

W światku gier komputerowych coraz więcej graczy przenosi się do świata online. Mamy tutaj dwa sposoby wejścia w świat wirtualny - przez samą stronę www lub też po pobraniu instalatora gry na własny dysk. Druga z możliwości gwarantuje więcej wyborów, wirtualnych „fajerwerków”, a tym samym ulubionej przygody z grą.
gry komputerowe
Opracowanie: Corey Marshall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry komputerowe nie muszą być głupie. Są tego typu, że przypadną do gustu nawet najbardziej zajadłym krytykom

Nieprawdą jest, że gry są przeznaczone jedynie dla dzieciaków, młodzieży czy półgłupków. Takie niestety pokutuje przeświadczenie pośród poniektórych ludzi. Graczy odbiera się jako wyrośnięte dzieciaki, które powinny zająć się czymś w wyższym stopniu pożytecznym niż graniem. Rozumie się samo przez się, to bolesna opinia. Równocześnie, warto stwierdzić, że są gry zwyczajnie głupie, tak samo, jak jest wiele głupich filmów, ale nie mówimy się, że każdy, kto ogląda filmy jest głupkiem lub, iż marnuje czas (choć też i są takie głosy). Nie oznacza to, że wszystko w jednej kategorii jest bezsensowne, uzmysławiają to gry, ale też filmy czy muzyka.
screen z gry komputerowej
Opracowanie: Swazi98chafin
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakiego typu gry lepiej jest grać: w wirtualne czy może planszówki?

Rynek gier jest mocno dynamiczną branżą. Corocznie zostaje wydanych tu wiele tytułów. Użytkownicy nieustannie je nabywają, gdyż w naszych trudnych czasach gry są oderwaniem się od trudów dnia codziennego. Zarówno gry komputerowe, jak i planszówki cieszą się kolosalną popularnością. Jedni wolą zatopić się w wirtualnej rzeczywistości, drudzy grę wśród najbliższych. Które gry są lepsze: planszowe czy wirtualne?
systemy operacyjne
Opracowanie: Patrick Bombaert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Markowe akcesoria do gier, jak równie oprogramowania z górnej półki ciągle są artykułami cenionymi przez kupujących

Jeżeli dokładnie przeanalizować curriculum vitae Billa Gatesa, to nietrudno dojść do przekonania, że w dalszym ciągu są aktualne słowa Napoleona że każdy wojskowy nosi buławę w tornistrze. Nazwisko wymienionego milionera i filantropa bywa teraz łączone nade wszystko z wykorzystywanym na całym globie systemem operacyjnym. Chociaż nie jest on darmowy, tak jak dla przykładu Linux, to jego kariera jest gigantyczna, a nadchodząca przyszłość raczej niedużo zmieni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.