Konkursy
komp
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gadżety dla komputerowego gracza

Nie jest tajemnicą, że gry komputerowe odznaczają się obecnie ogromną popularnością. Większość osób traktuje je jedynie jako rozrywkę, jednakże zdarzają się zapaleni miłośnicy, którzy niecierpliwie oczekują na kolejne wersje ulubionej gry. Oczywiście, współczesne propozycje zachęcają swoją grafiką, oryginalną fabułą oraz zapewniają adrenalinę, jakiej w normalnym życiu dosyć często brakuje.
Kredki, przybory szkolne
Opracowanie: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Edukacyjne kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki online nie od dziś są typową formą zabawy. Masa rodziców jednak zastanawia się czy ta forma spędzania wolnego czasu jest dla ich dzieci właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy uczenia się dzieci.
stoje karnawałowe
Opracowanie: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bal karnawałowy będzie wspaniałą zabawą dla twoich pociech, postaraj się, żeby miały ładne i ciekawe kostiumy

Okres karnawału łączy się z wieloma zabawami i balami. Uczestniczą w nich nie tylko osoby dorosłe, lecz też dzieci. Bale karnawałowe urządzane są w szkołach, przedszkolach, a także w ośrodkach kulturalnych. Część z nich zobowiązuje do przygotowania albo kupna przebrania. Trzeba postarać się, żeby kostium był ciekawy, bo przyniesie to satysfakcję maluchowi.
logo Xbox
Opracowanie: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie konsole warto wybierać?

Xbox to fantastyczna konsola. Ogólnie właśnie konsole są fantastyczne! Pomyślmy się zatem z jakich przyczyn aż tak chętnie aż tak wielu graczy spędza wiele czasu na konsoli. Czy w istocie rozchodzi się o wyłącznie pragnienie zabicia nudy? Może to istotny czynnik, lecz ciężko tak bardzo spłycać temat!
granie w pasjansa na komputerze
Opracowanie: Wikilogia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współczesne gry to głównie gry komputerowe oraz planszowe.

W gry grają prawie wszyscy, mali i dorośli. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, potrafi wybrać te najlepsze iloraz najpopularniejsze, natomiast na rynku istnieje ich naprawdę dużo i co pewien czas ukazują się lepsze. By dobrze poklasyfikować gry, można zwrócić uwagę bardzo dużo okoliczności. Występują przykładowo gry klasycznie fizyczne, choćby piłka nożna, czy logiczne, jak szachy, a ponadto hazardowy, czyli poker. Można też powiedzieć, że sporo gier łączy dwie, albo nawet wszystkie te kategorie. A podstawową regułą, która łączy gry to to, że się w nich rywalizuje, zaś one same ćwiczą w zdrowej rywalizacji.
gry planszowe
Opracowanie: college.library
Na podstawie: http://www.flickr.com

Intrygujące gry planszowe oraz karciane - wspaniała rozrywka dla całej rodziny

Gry planszowe nieraz kojarzą nam się z zabawą przeznaczoną tylko dla dzieci, niemniej jednak współcześnie fabrykanci oferują gry planszowe nie wyłącznie dla najmłodszych, ale też dla osób dorosłych. Na rynku znajdziemy naprawdę rozmaite interesujące i zabawne gry planszowe, jakie okażą się wybornym sposobem na spędzenie wolnego czasu.
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Raptem kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości potrafiły uwodzić graczy swoją grafiką. Filmiki, które w dniu dzisiejszym spowodowałyby ledwo uśmiech politowania, wtedy rozgrzewały serca i wyobraźnie. To nie grafika była najważniejsza. Fundamentalną rolę odgrywała rozgrywka.
gra komputerowa
Opracowanie: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com

GoodGame Empire – internetowa gra dla wybrednych użytkowników

W powszednim zabieganiu, zadaniach i kłopotach poszukujemy przyjemnej przyjemności, która pozwoli na chwilę odsapnąć. Dobrze, jeżeli w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo poćwiczyć naszą pomysłowość i wyobraźnię.
gra
Opracowanie: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu The Sims jest powszechna?

Gry komputerowe cieszą się współcześnie naprawdę dużą popularnością. Cały czas na rynku pojawiają się interesujące propozycje, nie tylko gier, ale również zaawansowanych konsol, które z miejsca zaczynają sprzedawać się jak świeże bułeczki. Jedną z najbardziej lubianych gier na świecie, jaka zdobyła serca milionów użytkowników jest gra The Sims.
gry online
Opracowanie: Jovial Joystick
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gierki elektroniczne – sposób na nudę w deszczowe popołudnia

Nie wiesz, w jaki sposób spędzać chmurne popołudnia? Jeżeli nie musisz pracować i szukasz interesujących pomysłów, zdecyduj się na gry przeglądarkowe, jakie zapewnią ci wiele godzin zabawy. Jakie są ich przymioty?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.