Konkursy
gra komputerowa
Opracowanie: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com

GoodGame Empire – internetowa gra dla wybrednych użytkowników

W powszednim zabieganiu, zadaniach i kłopotach poszukujemy przyjemnej przyjemności, która pozwoli na chwilę odsapnąć. Dobrze, jeżeli w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo poćwiczyć naszą pomysłowość i wyobraźnię.
Gracz
Opracowanie: Chris_Parfitt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy poznaliśmy jakieś gry na przeglądarkę?

Mamy szansę znaleźć interesujące gry na przeglądarkę. Gdy uwielbiamy odprężać się przy przeróżnych grach, które pomagają nam się przenosić w odmienny świat oraz nie myśleć o zwyczajnych trudach, to musimy zobaczyć, jakie gry na przeglądarkę będą nam proponowane.
Windows 10
Opracowanie: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieżące ciekawostki w kwestii elektroniki oraz gier PC

Przeglądając aktualne nowinki związane z elektroniką, grami komputerowymi albo telefonami komórkowymi zdołamy zauważyć, że obecnie pojawiło się multum nowych intrygujących informacji. Jedną z nich niewątpliwie jest to, że potwierdzono informacje o tym, że zostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Z pewnością jest to wyśmienita nowina dla osób, jakie posiadają PlayStation bądź Xbox lub ochoczo zagraliby w tą grę na PC-cie.
Wiedźmin, gra komputerowa
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Symulacyjna gra internetowa przeniesie ciebie w czarodziejski świat, gdzie będziesz walczyć z przeciwnikami, zdobywać nowe kunszty oraz poznawać towarzyszy

Niezwykle modne rozrywki symulacyjne przyciągają sporo dzieci. Twórcy takich rozrywek dokładają usilnych starań, aby rozrywka przypominała jak najprawdziwiej świat rzeczywisty czy kreowała świat naturalny kompletnie odmienny od świata teraźniejszego.
Wiedźmin, gra komputerowa
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co jest najbardziej skuteczne na nudę? Jak zaplanować czas, gdy na dworze pogoda nie rozpieszcza?

Co jest faktycznie najbardziej ciekawe na wolny czas ? Na pewno znaleźć można wiele bardzo ciekawychofert, jednakowoż nie każda z nich jest zawsze możliwa do spełnienia. Rozpocznijmy od tego, że każdy plan jest odpowiedni, ale tylko na tyle, jak bardzo można go spełnić.
Przykładowa gra online
Na podstawie: gry-online.pl

Na czym polega fenomen gier na przeglądarkę?

W świecie gier online coraz więcej graczy przenosi się do świata online. Dają one graczom dwa sposoby wejścia w wirtualny świat - przez sam portal gry lub też po pobraniu instalatora gry na własny dysk. Druga z możliwości daje graczom więcej wyborów, wirtualnych „fajerwerków”, a tym samym ulubionej przygody z grą.
Gry i zabawy dzieci
Opracowanie: Gatanass
Na podstawie: http://www.flickr.com

Miej na uwadze, żeby zabawki oraz gry dla swoich maluszków dostosowywać do właściwej grupy wiekowej

Dobór odpowiednich zabaw i zabawek dla dzieci okazuje się niezwykle istotny, gdyż każdy element nie tyle zapewnia dziecku zabawę, ale też stanowi bodziec do nabywania umiejętności. Bardzo ważne jest, żeby wybierać gry i zabawki wraz z przeznaczeniem dla grupy wiekowej. Ma to znaczenie zarówno dla wygody maluszka, jak też i bezpiecznych warunków zabawy.
Settlers online
Na podstawie: gry-online.pl

Symulacje komputerowe gry, Settlers Online – współczesny, popularny i pochłaniający sposób spędzania wolnego czasu.

Postęp techniczny przyczynił się do przesunięcia się życia towarzyskiego i zabawy w świat wirtualny. Aktualnie obywatele bardzo dużo czasu siedzą przed komputerem. Nie posługują się nim już tylko do wykonywania pracy czy też szukania potrzebnych im wiadomości, ale także do komunikowania się ze znajomymi czy też grania w gry.
Książki dla dzieci
Opracowanie: jessica mullen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu czytanie książek jest tak istotne i to już od najmłodszego wieku. W rzeczywistości jest kilka powodów

Możemy przyznać, że znana akcja „Cała Polska czyta dzieciom”, która parę lat temu pojawiła się w naszej świadomości, sprawiła bardzo wiele dobrego. Osoby, które nie zdawały sobie sprawy z niezwykłego oddziaływania słowa pisanego nagle zaczęły czytać swoim dzieciom. I tak to się odpowiednio rozwinęło, już aktualnie widać wyniki tych działań. Powinniśmy przyznać, że to jedna z najbardziej pozytywnych akcji ostatnich lat.
Zabawki drewniane
Opracowanie: Tim Fuller
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie zabawki pożądane byłoby zdobywać swoim pociechom?

Branża zabawek jest dzisiaj przeogromna, na rynku odszukamy obecnie takie zabawki dla dzieci, o których dawniej nawet nam się nie śniło. Kupując zabawki dla dziecka mamy więc straszliwy wybór, możemy nabyć dzieciom zabawki interakcyjne, zdalnie sterowane, zabawki drewniane dla dzieci, kształcące, muzyczne, gry i wiele innych. Wybór jest faktycznie spory i z dnia na dzień robi się coraz większy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.