Tablet
Skup komputerów
Opracowanie: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Światowy problem ogromnej ilości elektronicznego złomu, z jakich powodów nie można elektroniki wyrzucać do zwykłych koszy.

Co roku fabryki z elektroniką opuszczają miliony urządzeń takich jak smartfony, tablety albo komputery. Lecz niestety coraz częściej tak jest, że żywot takiego sprzętu jest bardzo krótki. Mogą one wytrzymać dwa lub trzy lata i po takim okresie czasu są wymieniane na nowe.
Informatycy
Opracowanie: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę w trakcie projektowania serwisu internetowego? Co jest najbardziej istotne? O czym należy pamiętać?

Technologie dotyczące projektowania stron internetowych bardzo się zmieniają, tak więc ażeby nasza strona była ciągle interesująca oraz odpowiednio nowoczesna, powinniśmy zaprojektować ją w zgodzie z najlepszymi zasadami.
laptop
Opracowanie: Horacio Corral
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chcemy zmienić laptopa, ale nie mamy pojęcia na jakie kwestie zwrócić uwagę? Prosto to sprawdzić! A najbardziej korzystnie przeczytać ten artykuł

W jaki sposób kupić komputer osobisty? Gdy poczujemy, że stara wysłużona jednostka centralna komputera niedomaga albo nie spełnia oczekiwań najnowszego softu znaczy to, że czas ją zmienić. Obecnie sporo osób, które zamierzają zakupić komputer decyduje się na tzw. komputer osobisty, notebooka, laptopa lub tablet.Zalety takich sprzętów są bardzo duże, na przykład możemy wliczyć w nie mobilność, możemy ją przenosić bez problemu z miejsca na miejsce a nawet wykorzystywać na zewnątrz.
gra komputerowa
Opracowanie: Cauthon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chyba każdy, kto posiada sprzęt komputerowy co jakiś czas lubi sobie pograć

Rzecz jasna nic złego w tym nie będzie przy założeniu że robi się to rozsądnie, a także wybiera właściwe gry. Jeśli ktoś będzie przesiadywał po kilkanaście godzin przed ekranem komputera, zaniedbując szkołę czy obowiązki zawodowe, to jednak przesadza trochę z grami i powinien odrobinę przystopować. Istotny jest również dobór właściwych gier, szczególnie jeśli chodzi o młodzież i dzieci.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.