Recykling
sprzęt elektroniczny
Opracowanie: David J
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób powinno się utylizować tak zwane elektrośmieci? Jakie są regulacje, w jaki sposób zrobić to zgodnie z prawem?

Często różny stary sprzęt, jak urządzenia agd albo spalone świetlówki wyrzucamy do śmietnika, tymczasem tego typu elektrośmieci powinniśmy utylizować w odpowiedni sposób. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego obowiązku, a jest to niesamowicie istotne, nie jedynie z powodu tego, że można za to dostać kare, jednak także dlatego, że tak chronimy środowisko.
Złomowisko
Opracowanie: free photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Upewnij się kiedy jest moment na likwidację samochodu.

Obecnie na polskim rynku jest ogromna liczba firm, które trudnią się kasacją i złomowaniem samochodów, które nie nadają się absolutnie do użytku w ruchu drogowym lub z powodu swojego ”stażu” nie powinny już dłużej jeździć po ulicach. Nie ma problemu, aby je wyszukać w internecie, ponieważ tworzą nie tyko swoje strony-wizytówki, ale również wrzucają mnóstwo ogłoszeń i ofert skupu części, złomowania, i natychmiastowej płatności gotówką.
laweta z wrakiem
Opracowanie: spatz_2011
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dobre złomowanie samochodów w Poznaniu i Warszawie

Auto złom Poznań przyjmuje każdy samochód na złom, zapewnia darmowe holowanie samochodu, wystawia zaświadczenie o złomowaniu, zapewnia gotówkę za każdy oddany pojazd.
monitoring
Opracowanie: Tracie Hall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dbanie o środowisko jest bardzo ważnym celem naszego pokolenia - pragniemy zostawić czystą planetę następnym generacjom

W obecnych czasach wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak groźne dla środowiska może być zaśmiecanie go groźnymi odpadami. Z tej przyczyny nikt nie wrzuca już akumulatorków do zwykłego śmietnika.
wrak samochodu
Opracowanie: Istockphoto
Na podstawie: Istockphoto

Auto złom: gdzie jesteśmy w stanie zagwarantować sobie sprawny demontaż samochodów i maszyn a także kompletną dokumentację?

Podczas demontażu pojazdów ogromną rolę odgrywa sprawne złomowanie umożliwiające bezpieczeństwo dla środowiska. Wysokiej jakości recykling przeprowadzany jest w Nowinach, Rzeszowie, jak także Łodzi, gdzie grono wykwalifikowanych ekspertów potrafi zapewnić sprawną oraz legalną kasację pojazdów. Dzięki wysokiej jakości metodom istnieje możliwość recyklingu podobnie małych samochodów osobowych, jak także maszyn, przyczep oraz pojazdów ciężarowych.
Niebieski spray na ścianie
Opracowanie: Mescalinart Peyotl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Obecna technologia umożliwiająca więcej

Niby dziś każda rzecz jest jednorazowa. Jak się coś nie pasuje to ląduje taka rzecz w koszu. Zresztą pęd życia prowadzi do tego, że większość osób nie ma zbyt wielu rzeczy. Ciągle zmieniamy miejsce zamieszkania, poszukujemy lepszych perspektyw, brak, więc w naszym życiu miejsca na jakieś zbędne przedmioty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.