Recykling
wrak samochodu
Opracowanie: Istockphoto
Na podstawie: Istockphoto

Auto złom: gdzie jesteśmy w stanie zagwarantować sobie sprawny demontaż samochodów i maszyn a także kompletną dokumentację?

Podczas demontażu pojazdów ogromną rolę odgrywa sprawne złomowanie umożliwiające bezpieczeństwo dla środowiska. Wysokiej jakości recykling przeprowadzany jest w Nowinach, Rzeszowie, jak także Łodzi, gdzie grono wykwalifikowanych ekspertów potrafi zapewnić sprawną oraz legalną kasację pojazdów. Dzięki wysokiej jakości metodom istnieje możliwość recyklingu podobnie małych samochodów osobowych, jak także maszyn, przyczep oraz pojazdów ciężarowych.
sprzęt elektroniczny
Opracowanie: David J
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób powinno się utylizować tak zwane elektrośmieci? Jakie są regulacje, w jaki sposób zrobić to zgodnie z prawem?

Najczęściej różnego rodzaju zużyty sprzęt, jak urządzenia agd czy spalone świetlówki wrzucamy do śmietnika, podczas gdy tego typu elektrośmieci powinniśmy utylizować w odpowiedni sposób. Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy z takiego obowiązku, a jest to bardzo ważne, nie jedynie z powodu tego, że możemy za coś takiego dostać kare, ale także dlatego, iż w taki sposób chronimy środowisko.
monitoring
Opracowanie: Tracie Hall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dbanie o środowisko jest bardzo ważnym celem naszego pokolenia - pragniemy zostawić czystą planetę następnym generacjom

W dzisiejszych czasach wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak groźne dla środowiska może stać się zaśmiecanie go niebezpiecznymi śmieciami. Z tej przyczyny żaden człowiek nie wyrzuca już baterii do normalnego śmietnika.
laweta z wrakiem
Opracowanie: spatz_2011
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dobre złomowanie samochodów w Poznaniu i Warszawie

Auto złom Poznań przyjmuje każdy pojazd na złom, zapewnia darmowe holowanie pojazdu, wystawia zaświadczenie dotyczące złomowania, oferuje środki finansowe za każdy oddany pojazd.
Złomowisko
Opracowanie: free photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Upewnij się kiedy jest moment na likwidację samochodu.

Obecnie na polskim rynku jest duża liczba firm, które zajmują się kasacją i złomowaniem aut, które nie nadają się absolutnie do użytku w ruchu drogowym albo z powodu swojego ”stażu” nie powinny już dłużej poruszać się po ulicach. Bardzo łatwo je odszukać w internecie, ponieważ tworzą nie tyko swoje strony-wizytówki, lecz także wrzucają pełno ogłoszeń i propozycji skupu części, złomowania, i natychmiastowej płatności gotówką.
Niebieski spray na ścianie
Opracowanie: Mescalinart Peyotl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Obecna technologia umożliwiająca więcej

Niby dziś każda rzecz jest jednorazowa. Jak się coś nie pasuje to ląduje taka rzecz w koszu. Zresztą pęd życia prowadzi do tego, że większość osób nie ma zbyt wielu rzeczy. Ciągle zmieniamy miejsce zamieszkania, poszukujemy lepszych perspektyw, brak, więc w naszym życiu miejsca na jakieś zbędne przedmioty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.