Konsole
gra na ps3
Opracowanie: TransformersMan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konsola do grania to idealny sposób na nudę!

Bezpłatna rada dla pragnących wreszcie przyjemnie spędzać wolny czas: a może granie na konsoli? Co prawda jakoś się nie wydaje, że w tym przypadku grywania na konsoli mówimy o czymś wielce odkrywczym, lecz kto powiedział, iż takie trochę mniej ambitne pasje są nieodpowiednie?
Play station
Opracowanie: Ahmed Amanatullah
Na podstawie: http://www.flickr.com

Marka Sony stale wprowadza nowości

Domowe centrum Twojego małego i dużego gracza rozwija się niezwykle szybko i nic dziwnego! Konsola do gier to nic innego jak komputer o specjalistycznej architekturze, który jest przeznaczony ściśle do uruchamiania gier. Wśród ofert na rynku znajduje się obecnie sporo atrakcyjnych ofert konsol, a młodzież interesuje się tym szczególnie. Producenci starają się każdy kolejny model konsoli dopasować dokładnie do potrzeb, wymogów i oczekiwań młodych ludzi lubiących grać.
Targi gier
Opracowanie: Paulo Guereta
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fascynujące gry na Playstation, Xbox oraz PC - wielka oferta

Mnogość osób posiada dzisiaj jakieś hobby i zainteresowania. Niektórzy uwielbiają czytać książki, jeszcze inni pasjonują się muzyką czy filmem, sporo osób regularnie też grywa w rozmaite gry na pc lub też xbox360.
konsola Xbox
Opracowanie: audioreservoir
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdź jak powstawały gry na komputer oraz na xboxa

Ludzie od setek lat wszystko robili, aby zapewnić sobie rozrywkę i zabawę. Rozpowszechnienie komputerów bardzo to ułatwiło, powiedzieć wręcz można że zrewolucjonizowało rozrywkowy rynek. Gry na starszych komputerach osobistych nie były skomplikowane, lecz szybki i dynamiczny wzrost szybkości komputerowego sprzętu sprawił, że również same gry się bardzo zmieniły. W sklepach pojawiać się zaczęły coraz wydajniejsze karty graficzne, szybkie kości pamięci i duże dyski, a razem z tym gry komputerowe z bardzo efektowną i wydajną grafiką.
logo Xbox
Opracowanie: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie konsole warto wybierać?

Xbox to fantastyczna konsola. Ogólnie właśnie konsole są fantastyczne! Pomyślmy się zatem z jakich przyczyn aż tak chętnie aż tak wielu graczy spędza wiele czasu na konsoli. Czy w istocie rozchodzi się o wyłącznie pragnienie zabicia nudy? Może to istotny czynnik, lecz ciężko tak bardzo spłycać temat!
gry online
Opracowanie: Jovial Joystick
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gierki elektroniczne – sposób na nudę w deszczowe popołudnia

Nie wiesz, w jaki sposób spędzać chmurne popołudnia? Jeżeli nie musisz pracować i szukasz interesujących pomysłów, zdecyduj się na gry przeglądarkowe, jakie zapewnią ci wiele godzin zabawy. Jakie są ich przymioty?
gra karciana
Opracowanie: Sonja Pieper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy sposób, aby pokonać nudę – pograć w grę. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź ta sama!

Co robić, gdy za oknami plucha, kiedy jesteśmy skazani na pozostanie w domu? Jest pewnie bardzo dużo sposobów, by spędzić dobrze ten czas i nie myśląc o tym, jak o skazaniu czy zsyłce do pracy. Powinniśmy przyjąć to to jako możliwość spędzenia wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno tego nie zrobili, gdyby pięknie świeciło słońce. No więc, co robić w taki dzień? Grać!

Poznaj nieograniczone możliwości wirtualnej zabawy

Ogólnie pojęta wirtualna rozrywka od dłuższego już czasu cieszy się sporą popularnością – bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że praktycznie od chwili wejścia komputerów do powszechnego użytku rozmaite gry są prawdziwą życiową pasją dla ogromnej rzeczy ludzi. Z drugiej strony ciężko jest się temu dziwić, gdyż każdy, kto chociaż raz zetknął się z takimi rzeczami przyzna rację co do tego, że faktycznie potrafią one być niesamowicie wręcz wciągające.
zestaw playstation i gry
Opracowanie: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry konsolowe - świetna zabawa w wolnym momencie

Pierwszą grą, która ujrzała światło dzienne jeszcze w latach 70 był Pong – była to nieskomplikowana gra w której należało odbijać piłeczkę. Od tego czasu zmieniło się bardzo wiele, przemysł gier wart jest mnóstwo pieniędzy a koszty powstawania części gier ocenia się na wiele milionów dolarów. Znaczny udział w tym wielkim rynku mają gry tworzone z myślą o konsolach – Xbox oraz PlayStation. Niedawno stworzono nowy typ konsol, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w świecie gier.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.