Konsole
zestaw playstation i gry
Opracowanie: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry konsolowe - świetna zabawa w wolnym momencie

Pierwszą grą, wymyśloną jeszcze w latach 70 był Pong – była to prosta gra polegająca na odbijaniu piłeczki. Od tamtej pory zmieniło się bardzo wiele, przemysł gier wart jest miliardy dolarów a koszty produkcji części gier ocenia się na setki milionów dolarów. Znaczny udział w tym ogromnym rynku mają gry tworzone na konsole – Xbox oraz PlayStation. Jakiś czas temu zaprezentowano nowy typ konsol, co zapowiada kolejny przełom w świecie gier.
logo Xbox
Opracowanie: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie konsole warto wybierać?

Xbox to świetna konsola. Zasadniczo akurat konsole są fantastyczne! Zastanówmy się zatem z jakich powodów aż tak chętnie aż tak wielu ludzi spędza wiele wolnych chwil na konsoli. Czy naprawdę chodzi o wyłącznie pragnienie zabicia nudy? Być może to ważny czynnik, lecz trudno tak bardzo spłycać ten temat!
gra na ps3
Opracowanie: TransformersMan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konsola do grania to idealny sposób na nudę!

Bezpłatna porada dla chcących nareszcie fajne spędzać wolny czas: to może konsola do gier? Niby nie wydaje się, że w owym przypadku grywania na konsoli mówi się o czymś bardzo odkrywczym, ale któż rzekł, iż takie nieco mniej ambitne pasje są złe?
konsola Xbox
Opracowanie: audioreservoir
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdź jak powstawały gry na komputer oraz na xboxa

Ludzie od setek lat wszystko robili, żeby dostarczyć sobie zabawy i rozrywki. Pojawienie się sprzętu komputerowego w dużym stopniu to ułatwiło, można wręcz powiedzieć że całkowicie zmieniło rynek rozrywki. Gry na pierwszych komputerach nie były skomplikowane, lecz szybki i dynamiczny wzrost szybkości sprzętu komputerowego spowodował, że także same gry zmieniły się bardzo. W sklepach zaczęły się pojawiać coraz wydajniejsze układy graficzne, szybkie kości pamięci i większe dyski, a wraz z tym komputerowe gry z bardzo efektowną i wydajną grafiką.
gra karciana
Opracowanie: Sonja Pieper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy sposób, aby pokonać nudę – pograć w grę. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź ta sama!

Co robić, gdy brzydko za oknami, kiedy konieczne jest pozostanie w domu? Jest z pewnością dużo sposobów, aby dobrze spędzić ten czas i nie zastanawiając się nad tym, jak o skazaniu czy zsyłce do obozu pracy. Powinniśmy traktować to jako możliwość spędzenia swojego wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno tego nie zrobili, gdyby słońce świeciło za oknami. No więc, co robić w taki dzień? Grać!

Poznaj nieograniczone możliwości wirtualnej zabawy

Szeroko rozumiana komputerowa rozrywka od bardzo długiego już czasu cieszy się ogromną wręcz popularnością – bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że właściwie od momentu wejścia komputerów do codziennego użytku rozmaite gry są prawdziwą życiową pasją dla ogromnej rzeczy ludzi. Jednocześnie ciężko byłoby się temu dziwić, bowiem każdy, kto nawet raz spotkał się z takimi rzeczami przyzna rację co do tego, że naprawdę mogą one być bardzo wciągające.
Targi gier
Opracowanie: Paulo Guereta
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fascynujące gry na Playstation, Xbox oraz PC - wielka oferta

Wiele osób posiada obecnie jakieś hobby i zainteresowania. Niektórzy uwielbiają czytać książki, jeszcze inni pasjonują się muzyką czy filmem, mnóstwo osób regularnie też grywa w przeróżne gry na pc czy też xbox360.
gry online
Opracowanie: Jovial Joystick
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gierki elektroniczne – sposób na nudę w deszczowe popołudnia

Nie wiesz, jak spędzać dżdżyste popołudnia? Jeśli nie musisz pracować i szukasz ciekawych pomysłów, wybierz gry przeglądarkowe, jakie zapewnią ci wiele godz. rozrywki. Jakie są ich plusy?
Play station
Opracowanie: Ahmed Amanatullah
Na podstawie: http://www.flickr.com

Marka Sony stale wprowadza nowości

Domowe centrum Twojego małego oraz dużego gracza rozwija się w niesamowicie prędkim tempie i nie ma się co dziwić! Konsola do gier to nic innego jak komputer o profesjonalnej architekturze, który jest przeznaczony ściśle do uruchamiania gier. W ofercie rynkowej jest obecnie mnóstwo ciekawych ofert konsol, natomiast młodzież ciekawi się tym szczególnie. Producenci usiłują każdy kolejny model konsoli dopasować ściśle do potrzeb, wymagań i oczekiwań młodych ludzi lubiących grać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.