Konsole
logo Xbox
Opracowanie: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie konsole warto wybierać?

Xbox to doskonała konsola. Zasadniczo akurat konsole są niesamowite! Zastanówmy się w takim razie z jakich powodów aż tak chętnie tak wielu ludzi spędza dużo wolnego czasu na konsoli. Czy w istocie chodzi o wyłącznie chęć zabicia nudy? Być może to ważny czynnik, ale trudno aż tak mocno spłycać temat!

Poznaj nieograniczone możliwości wirtualnej zabawy

Ogólnie pojęta wirtualna rozrywka od bardzo długiego już czasu może poszczycić się sporą popularnością – śmiało możemy powiedzieć, że właściwie od chwili wejścia komputerów do codziennego użytku różne gry są istną życiową miłością dla całego mnóstwa ludzi. Równocześnie jednak ciężko byłoby się temu dziwić, bowiem każdy, kto chociaż raz zetknął się z takimi rzeczami zgodzi się co do tego, że rzeczywiście mogą one być bardzo wciągające.
Targi gier
Opracowanie: Paulo Guereta
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fascynujące gry na Playstation, Xbox oraz PC - wielka oferta

Wiele osób posiada współcześnie jakieś hobby i zainteresowania. Niektórzy kochają czytać książki, jeszcze inni pasjonują się muzyką albo filmem, sporo osób regularnie także grywa w rozliczne gry na pc lub też xbox360.
gry online
Opracowanie: Jovial Joystick
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gierki elektroniczne – sposób na nudę w deszczowe popołudnia

Rozmyślasz, jak spędzać słotne popołudnia? Jeżeli nie musisz pracować i szukasz ciekawych pomysłów, wybierz gry przeglądarkowe, które zagwarantują ci wiele godzin zabawy. Jakie są ich atuty?
Play station
Opracowanie: Ahmed Amanatullah
Na podstawie: http://www.flickr.com

Marka Sony stale wprowadza nowości

Domowe centrum Twoich graczy rozwija się niezwykle szybko i nie ma się co dziwić! Konsola do gier to właśnie jak komputer o profesjonalnej architekturze, który jest przeznaczony ściśle do uruchamiania gier. W ofercie rynkowej znajduje się aktualnie sporo ciekawych propozycji konsol, a młodzież ciekawi się tym szczególnie. Producenci chcą każdy następny model konsoli dopasować dokładnie do potrzeb, wymagań i kryteriów młodych ludzi lubiących grać.
gra na ps3
Opracowanie: TransformersMan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konsola do grania to idealny sposób na nudę!

Bezpłatna rada dla pragnących wreszcie przyjemnie spędzać wolny czas: a może granie na konsoli? Co prawda jakoś się nie wydaje, że w tym przypadku grywania na konsoli mówimy o czymś wielce odkrywczym, lecz kto powiedział, iż takie trochę mniej ambitne pasje są nieodpowiednie?
gra karciana
Opracowanie: Sonja Pieper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy sposób, aby pokonać nudę – pograć w grę. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź ta sama!

Co robić, gdy za oknami plucha, kiedy jesteśmy skazani na pozostanie w domu? Jest pewnie bardzo dużo sposobów, by spędzić dobrze ten czas i nie myśląc o tym, jak o skazaniu czy zsyłce do pracy. Powinniśmy przyjąć to to jako możliwość spędzenia wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno tego nie zrobili, gdyby pięknie świeciło słońce. No więc, co robić w taki dzień? Grać!
konsola Xbox
Opracowanie: audioreservoir
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdź jak powstawały gry na komputer oraz na xboxa

Ludzie od setek lat wszystko robili, aby zapewnić sobie rozrywkę i zabawę. Rozpowszechnienie komputerów bardzo to ułatwiło, powiedzieć wręcz można że zrewolucjonizowało rozrywkowy rynek. Gry na starszych komputerach osobistych nie były skomplikowane, lecz szybki i dynamiczny wzrost szybkości komputerowego sprzętu sprawił, że również same gry się bardzo zmieniły. W sklepach pojawiać się zaczęły coraz wydajniejsze karty graficzne, szybkie kości pamięci i duże dyski, a razem z tym gry komputerowe z bardzo efektowną i wydajną grafiką.
zestaw playstation i gry
Opracowanie: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry konsolowe - świetna zabawa w wolnym momencie

Pierwszą grą, która ujrzała światło dzienne jeszcze w latach 70 był Pong – była to nieskomplikowana gra w której należało odbijać piłeczkę. Od tego czasu zmieniło się bardzo wiele, przemysł gier wart jest mnóstwo pieniędzy a koszty powstawania części gier ocenia się na wiele milionów dolarów. Znaczny udział w tym wielkim rynku mają gry tworzone z myślą o konsolach – Xbox oraz PlayStation. Niedawno stworzono nowy typ konsol, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w świecie gier.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.