Konsole

Poznaj nieograniczone możliwości wirtualnej zabawy

Ogólnie pojęta wirtualna rozrywka od bardzo długiego już czasu może poszczycić się sporą popularnością – bez żadnych wątpliwości możemy stwierdzić, że właściwie od momentu wejścia komputerów do powszechnego użytku rozmaite gry są prawdziwą życiową pasją dla ogromnej rzeczy ludzi. Jednocześnie ciężko byłoby się temu dziwić, bo każdy, kto nawet raz miał styczność z owymi rzeczami przyzna rację co do tego, że faktycznie potrafią one być niezwykle wciągające.
gra karciana
Opracowanie: Sonja Pieper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy sposób, aby pokonać nudę – pograć w grę. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź ta sama!

Co robić, gdy za oknami brzydko, kiedy musimy pozostać w domu? Jest na pewno dużo sposobów, by dobrze spędzić ten czas i nie zastanawiając się nad tym, jak o skazaniu czy zsyłce do pracy. Powinniśmy przyjąć to to jako możliwość spędzenia wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno nie zrobili tego, gdyby pięknie świeciło słońce. No więc, co zrobić w taką pogodę? Grać!
Targi gier
Opracowanie: Paulo Guereta
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fascynujące gry na Playstation, Xbox oraz PC - wielka oferta

Mnóstwo osób posiada dziś jakieś hobby i zainteresowania. Niektórzy uwielbiają czytać książki, jeszcze inni pasjonują się muzyką czy też filmem, sporo osób regularnie również grywa w różne gry na pc czy też xbox360.
logo Xbox
Opracowanie: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie konsole warto wybierać?

Xbox to świetna konsola. Ogólnie akurat konsole są fantastyczne! Zastanówmy się w takim razie z jakich przyczyn tak chętnie tak wielu ludzi spędza sporo wolnego czasu na konsoli. Czy w istocie chodzi o wyłącznie chęć zabicia nudy? Być może to istotny czynnik, ale trudno tak mocno spłycać ten temat!
gry online
Opracowanie: Jovial Joystick
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gierki elektroniczne – sposób na nudę w deszczowe popołudnia

Nie wiesz, w jaki sposób spędzać deszczowe popołudnia? Jeśli nie musisz pracować i szukasz interesujących pomysłów, wybierz gry przeglądarkowe, jakie zagwarantują ci wiele godz. zabawy. Jakie są ich atuty?
konsola Xbox
Opracowanie: audioreservoir
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdź jak powstawały gry na komputer oraz na xboxa

Ludzie od setek lat robili wszystko, aby dostarczyć sobie zabawy i rozrywki. Pojawienie się komputerów bardzo to ułatwiło, powiedzieć wręcz można że całkowicie zmieniło rynek rozrywki. Gry na starszych komputerach osobistych nie były skomplikowane, ale szybki i dynamiczny wzrost wydajności sprzętu komputerowego sprawił, że także gry się bardzo zmieniły. W sklepach zaczęły się pojawiać coraz mocniejsze karty graficzne, szybsze kości pamięci i większe dyski, a wraz z tym komputerowe gry z bardzo efektowną i wydajną grafiką.
Play station
Opracowanie: Ahmed Amanatullah
Na podstawie: http://www.flickr.com

Marka Sony stale wprowadza nowości

Domowe centrum Twoich graczy rozwija się w niesamowicie szybkim tempie i nic dziwnego! Konsola do gier to właśnie jak komputer o specjalnej architekturze, który jest przeznaczony ściśle do uruchamiania gier. W ofercie rynkowej znajduje się dzisiaj sporo interesujących modeli konsol, natomiast młodzież interesuje się tym szczególnie. Producenci chcą każdy następny model konsoli dopasować ściśle do potrzeb, wymogów i oczekiwań młodych ludzi uwielbiających grać.
gra na ps3
Opracowanie: TransformersMan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konsola do grania to idealny sposób na nudę!

Bezpłatna rada dla pragnących wreszcie przyjemnie spędzać wolny czas: a może granie na konsoli? Co prawda jakoś się nie wydaje, że w tym przypadku grywania na konsoli mówimy o czymś wielce odkrywczym, lecz kto powiedział, iż takie trochę mniej ambitne pasje są nieodpowiednie?
zestaw playstation i gry
Opracowanie: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry konsolowe - świetna zabawa w wolnym momencie

Pierwszą grą, która ujrzała światło dzienne jeszcze w latach 70 był Pong – była to nieskomplikowana gra w której należało odbijać piłeczkę. Od tego czasu zmieniło się bardzo wiele, przemysł gier wart jest mnóstwo pieniędzy a koszty powstawania części gier ocenia się na wiele milionów dolarów. Znaczny udział w tym wielkim rynku mają gry tworzone z myślą o konsolach – Xbox oraz PlayStation. Niedawno stworzono nowy typ konsol, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w świecie gier.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.