Opony
części do samochodów
Opracowanie: Carol VanHook
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób sporo taniej kupić części do samochodu?

Na nasze szczęście szejkowie dogadali się z Zachodem - a więc ropa jest tańsza. A to z automatu spowodowało, że najzwyczajniej w świecie ceny na polskich stacjach benzynowych są atrakcyjniejsze. Choć wiadoma kwestia, iż i tak akcyza i pozostałe podatki są bądź co bądź na tyle znaczne, że te oszczędności raczej nie są naprawdę bardzo duże. Jednakże ja w końcu miałem napisać o czymś nieco innym - a konkretniej trzeba pomyśleć w jaki sposób zakupić dalibyście radę, za dużo mniejsze pieniądze opony bądź części do samochodów...
Opracowanie: Honda

Może niektórych śmieszą, jednak ochraniają opony – chlapacze na zimę

Nadchodząca zima to dla kierowców nie tylko przechodzenie na specjalne „zimówki”. Przestawieniom na nową, niewdzięczną szczególnie karoserii porę roku podlegają również pozostałe układy samochodu niż tylko opony, m.in. popularne chlapacze. Wydłużone błotniki chronią nasze koła przed zbierającą się w zimie ilością soli, żwiru i kamyków.
wycieraczki samochodowe
Opracowanie: Mario Spann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przegląd auta po zimie - zadbaj o pojazd

Piękna, wiosenna pogoda sprzyja podróżom. Nie wystarczy jednak umyć samochód, by pożegnać sezon zimowy. Sól drogowa oraz niskie temperatury wpływają na różne elementy układu hamowania. Wiosna to dobry moment, skontrolowanie stanu technicznego pojazdu.
opony samochodowe
Opracowanie: Mathew Bedworth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wymienianie opon twojego auta a także ich przechowywanie

Kiedy mamy własny samochód z pewnością wymieniamy opony wraz z następującymi warunkami pogodowymi. Jest to niezmiernie ważne, aby zachować bezpieczeństwo na drodze i cieszyć się wygodną jazdą w każdych warunkach. Kupując opony trzeba zwrócić uwagę na odpowiednie oznaczenia, które się na nich znajdują i na potrzebne atesty producenta. Można zakupić opony zarówno w sklepach w internecie jak i w hurtowaniach.
Samochód
Opracowanie: bertknot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przygotowanie samochodu do lata – kilka praktycznych porad.

Niezależnie od tego, czy zima w tym roku była krótka, czy garażujemy samochód czy też nie i czy jesteśmy raczej „niedzielnym kierowcą” czy prowadzimy samochód każdego dnia – sprawdzenie stanu technicznego i odświeżenie auta przed nowym sezonem to obowiązkowy punkt na dość krótkiej liście „do zrobienia”. Podajemy kilka informacji, co zrobić i czego nie pominąć po zimie.
Opony
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Nowatorskie rozwiązania są na wyciągnięcie ręki – opony

Znakomita jakość materiałów, które są wybierane do tworzenia opon o nadzwyczajnej trwałości, to rezultat wprowadzonej jakiś czas temu metody ich tworzenia. Producenci wciąż poszukują coraz lepszych połączeń, za pomocą których mogą przygotować doskonałe opony. Dobrej jakości rozwiązania są wprowadzane na rynek nieustannie, dlatego też trafiają do wielu konsumentów. Najróżniejsze opony są dopasowywane do danych marek samochodów. Bardzo atrakcyjne rozwiązania w zakresie nowych opon ceni szerokie grono klientów.
Wycieraczki samochodowe

Na co zwracają uwagę białogłowy, a na co faceci w trakcie użytkowania własnego lub służbowego pojazdu

Damski punkt spostrzegania rzeczywistości jest całkiem odmienny od tego męskiego - to stwierdzenie poznał już niemalże cały glob. Co bardzo fundamentalne, taka opinia została poza tym udowodniona przez naukowców. Ponadto staje się uniwersalna, bo można ją przypasować właściwie do każdej dziedziny życia, w tym także do szeroko rozumianej motoryzacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.