Statystyki
szkolenia
Opracowanie: Dirk Vorderstraße
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak możemy podwyższyć własną efektywność?

Statystyki widocznie pokazują, że większa część z nas jest zatrudnienia na etacie w firmach. Jest to bowiem w największym stopniu stała forma wykonywania przez nas pracy, jaka ponadto gwarantuje nam stabilność oraz życie na odpowiednim poziomie. Niemniej tymczasem w szeregu przypadków nasze oczekiwania płacowe w szeregu przypadków są wyraźnie wyższe od warunków, które są nam oferowane przez pracodawcę. Najlepszym środkiem do poprawy tej sytuacji wydaje się być zatem uzyskanie awansu, dzięki czemu zyskamy nie tylko profity finansowe, ale także pozycję społeczną. Wielu z nas pomimo tego wie, że przekonanie naszego szefostwa do podwyżki oraz awansu zawodowego jest oczywiście karkołomnym zadaniem.
Umowa biznesowa
Opracowanie: Startup Registry
Na podstawie: http://www.flickr.com

Badanie satysfakcji klientów pomoże nam lepiej spełnić ich oczekiwania

Klienci coraz częściej robią się świadomi tego, czego oczekują po oferowanych usługach, a więc stają się coraz bardziej wymagający. Jeżeli nie są usatysfakcjonowani z danego usługodawcy, to bez skrupułów idą do odmiennego, który okazuje się być w stanie spełnić ich oczekiwania. Przez to tak ważne okazuje się badanie satysfakcji klientów, które pokazuje, czego oni oczekują, z czego są usatysfakcjonowani, a co by przemienili w produktach, które są im oferowane.
klient
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem przyciągnąć na stałe klientów korzystających z naszych usług?

Nie da się zakamuflować faktu, że większość otwieranych przez nas przedsiębiorstw ma na celu tworzenie jak największego przychodu finansowego. Jest to w pewnym sensie oczywista kolej rzeczy, która jest w stanie zagwarantować nam godny byt. Statystyki wyraźnie wyjawiają nam, że coraz to większa liczba obywateli pragnie przetestować swoje zdolności przedsiębiorcze, co rzecz jasna jest sytuacją jak najbardziej pozytywną.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.