Badania
Menedżer w pracy
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fachowe i funkcjonalne badania wiroprądowe oraz badania twardości

Badania prądami wirowymi, zwane inaczej jako badania wiroprądowe to niezwykle doświadczone i skuteczne badania, jakie są oparte na indukcji magnetycznej. Metoda ta polega więc na funkcjonowaniu zmiennym polem magnetycznym na daną objętość materiału, która jest w tym momencie badana i jaka znajduje się w strefie działania sondy.
Kask, BHP
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Szkolenie pracowników w zakresie BHP

Podstawowym zobowiązaniem przedsiębiorcy zatrudniającego pracowników jest przeprowadzanie systematycznych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia mogą być organizowane i opracowane przez pracodawców, ale jeżeli chcemy aby szkolenie BHP w naszej firmie przebiegało na najwyższym poziomie, najlepiej jest do takiego przedsięwzięcia zatrudnić firmę szkoleniową.
programy lojalnościowe

Strategie marketingowe stosowane przez ogólnoświatowe firmy - kreowanie więzi z klientem

Aktualnie rynek produktów i usług jest niesłychanie poszerzony. Ciągle pojawiają się nowsze propozycje, które odpowiadają potrzebom i upodobaniom dzisiejszych ludzi i wymuszają na funkcjonujących korporacjach wdrażanie zmian i stałe dopasowywanie się do rosnącej konkurencji.
Umowa biznesowa
Opracowanie: Startup Registry
Na podstawie: http://www.flickr.com

Badanie satysfakcji klientów pomoże nam lepiej spełnić ich oczekiwania

Klienci coraz częściej robią się świadomi tego, czego oczekują po oferowanych usługach, a więc stają się coraz bardziej wymagający. Jeżeli nie są usatysfakcjonowani z danego usługodawcy, to bez skrupułów idą do odmiennego, który okazuje się być w stanie spełnić ich oczekiwania. Przez to tak ważne okazuje się badanie satysfakcji klientów, które pokazuje, czego oni oczekują, z czego są usatysfakcjonowani, a co by przemienili w produktach, które są im oferowane.
zbiornik na paliwo
Na podstawie: http://environmental.kingspan.pl/

Przechowywanie i transport paliw. Jak przestrzegać norm?

Składowanie i przewożenie szkodliwych substancji wymaga zastosowania specjalnych środków. Jeśli magazynuje się lub transportuje się tworzywa łatwopalne, tym bardziej trzeba zachować szczególną ostrożność i spełniać zalecane normy. By magazynowanie nie było szkodliwe lub ryzykowne, a transport przebiegał bezpiecznie i bez problemów, warto zakupić do firmy specjalne kontenery.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.