Polska
Dotacja dla rolników
Opracowanie: Chris Potter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sytuacja finansowa rolników - zalety, które niesie za sobą integracja z Unią Europejską, czyli udokumentowane dofinansowania jak również opłacalnie kredyty

Wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej bez wątpienia podniosła się jakość życia i pracy rolników, którzy mogą cieszyć się wieloma dotacjami. Dzięki wsparciu finansowemu osoby prowadzące uprawy są w stanie pozwolić sobie na zastosowanie wysokiej jakości urządzeń co niezmiernie ułatwia, jak i uprzyjemnia pracę. Ponadto rolnicy mogą aktualnie liczyć na tanie kredyty gotówkowe, co ma bardzo dobry wpływ na ich działalność.
Ochrona

W jaki sposób dobrać stosowną agencję ochrony?

Alarm z monitoringiem to najskuteczniejszy rodzaj asekuracji przed złodziejem, lecz także - najdroższy. Najczęściej posiadamy okazję wyboru agencji ochrony spośród paru działających w okolicy naszego lokum. Jak dobrać tę, która zagwarantuje najlepszą protekcję i jakie firmy działają w Łodzi?
Billboard
Opracowanie: Newtown grafitti
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odmiana koloru pojazdu – oklejanie samochodu

Czasami bywa, że kupiony przez nas pojazd z drugiej ręki nie ma wyśnionego koloru, jednak kupiliśmy go dlatego że był w dobrym stanie i miał lepsze oprzyrządowanie.
wykład na temat crowdfundingu
Opracowanie: Joe Vivona
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zbiórka publiczna w Polsce

Wielu finansistów od dawna zastanawia się nad tym, w jaki sposób postępować, aby osiągać rewelacyjne efekty na rynku. Specjaliści co do jednego nie mają wątpliwości i mówią razem – przemyślane działanie oraz w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma dużo zalet i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zdobywa wciąż na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie zauważony już w niedługim czasie!
Skup komputerów
Opracowanie: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Światowy problem ogromnej ilości elektronicznego złomu, z jakich powodów nie można elektroniki wyrzucać do zwykłych koszy.

Co roku fabryki elektroniczne opuszczają dziesiątki milionów urządzeń takich jak tablety, smarfony albo sprzęt komputerowy. Lecz niestety coraz częściej tak jest, że żywot tych sprzętów jest bardzo krótki. Mogą one wytrzymać dwa lub trzy lata i po tym czasie wymienia się je na nowe.
dokumenty
Opracowanie: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Własność przemysłowe i prawa autorskie - co pożądane byłoby wiedzieć w tym temacie

Własność przemysłowa jest to pewien model praw, który następuje z prawodawstwa narodowego, regionalnego czy międzynarodowego. Pośród praw wyłącznych, jakie wstępują w zakres własności przemysłowej zdołamy odszukać między innymi patenty, prawo ochronne na znak towarowy bądź prawo ochronne na schemat użytkowy.
dofinansowanie
Opracowanie: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com

Środki szwajcarskie, czyli pomocna dłoń Szwajcarii wyciągnięta w stronę potrzebujących krajów

Fundusze szwajcarskie to nie wymagająca zwrotu pomoc finansowa skierowana na dziesięć nowych krajów Unii Europejskiej, których wejście do niej miało miejsce 1 maja 2004 roku. Między innymi tą pomoc otrzymała Polska.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.