PRacownik
integracja w pracy

Należy dbać o pracowników w swojej korporacji.

Żyją na świecie mocno różni przedsiębiorcy, szefowie. Niektórzy na nieszczęście w zupełności nie zwykli dbać o własnych pracowników, ale na całe szczęście często jest w tym temacie cywilizowanie. Niech wreszcie pracodawcy w naszym kraju wiedzą, że jeżeli będą dbali o personel, to w żadnym razie nie stracą choćby złotówki. Przecież usatysfakcjonowany pracownik efektywniej zwykł pracować, a oprócz tego lepiej zwykli podchodzić do ludzi. Wiadomo: poziom obsługi klienta w naszym kraju jest stosunkowo niski, chociaż na Sycylii jest dużo słabiej, a więc to jakieś tam pocieszenie, zapewne raczej marne.
Konie
Opracowanie: ime
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Imprezy integracyjne – jak je zaplanować, by były interesujące, a jednocześnie naprawdę zintegrowały pracowników?

Firmy współcześnie coraz lepiej zdają sobie sprawę z tego, że pracownicy są dla nich podstawowym kapitałem, z tego względu duże znaczenie ma nie tylko rekrutacja świetnych specjalistów, ale również gwarantowanie pracownikom satysfakcjonujących warunków. Na dodatek, istotna jest możliwie jak najlepsza integracja zespołu.
Nieruchomości
Opracowanie: Dimitris Graffin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pragniesz zatroszczyć się o interesy twojej nieruchomości, przyjmij kompetentnego zarządcę nieruchomości

Osoba, która znajduje się w posiadaniu nieruchomości, musi okazać się świadoma, jak ważne jest właściwe administrowaniem majątkiem. W wypadku, gdy nie można osobiście się tym zająć, trzeba zatrudnić rzetelnego oraz doświadczonego specjalistę, który zatroszczy się o kondycję nieruchomości.
Informatyk
Opracowanie: Sylvain Kalache
Na podstawie: http://www.flickr.com

Duże firmy, które będą zajmować się branżą informatyczną.

Znane na rynku przedsiębiorstwa, jakie będą zajmować się rynkiem internetowym jeszcze parę lat temu nie zajmowały zbyt sporego odsetka w kraju, jednak przyznać należy, że w ostatnich latach tendencja taka podlegała przemianom. Mianowicie, im bardziej rozwija się rynek informatyczny to tym wyraźniej wzrasta popyt na takie wyspecjalizowane usługi. Z tego względu czymś niedopuszczalnym będzie, by przedsiębiorcy decydujący się poprowadzić taką firmę nie mieli pojęcia, w jakim kierunku mają się rozwijać.
Klient
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tajemniczy klient – patent na poprawę jakości obsługi

Jednym z najprostszych, najszybszych i najtańszych sposobów sprawdzenia jakości towarów i usług jest zatrudnienie specjalnego pracownika, który przeprowadzi analizę. Oczywiście, przeprowadzi te badania w absolutnej tajemnicy. Tajemniczy klient, bo o nim mówimy, ma zweryfikować i ocenić jakość obsługi klienta w danym sklepie.
Podnośnik
Opracowanie: Wagner-GmbH
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprzęty do trudnych zadań? Do czego służą podnośniki, jakie posiadamy ich rodzaje? Dlaczego warto z nich korzystać z rozmysłem?

Bezpieczne miejsce w pracy jest bardzo ważne. Niestety jak pokazują rozmaite agencje trudniące się monitorowaniem rozmaitych incydentów w czasie pracy, na podnośnikach koszowych czy pozostałych tego typu sprzętach (jak podesty ruchome) ginie na całym świecie nawet kilkadziesiąt osób.
gra w piłkarzyki
Opracowanie: Victor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niepowtarzalne atrakcje na imprezy firmowe które bywają w zasięgu ręki.

Pracujemy po parę godzin w ciągu dnia, tygodniowo wychodzi ich już kilkadziesiąt nie mówiąc o miesiącu. W miesiącu przeznaczamy blisko dwieście godzin w pracy. Jak wiemy na dłuższy czas będzie to męczące i jesteśmy zmuszeni co jakiś czas zorganizować sobie jakąś pauzę. Kiedy pracujemy w pewnej firmie po kilku miesiącach widywania się z tymi samymi ludźmi jesteśmy z nimi zżyci. Powoduje to, dość częstsze spotkania po pracy jak i umawianie się na jakikolwiek wypad poza miasto.
Wycena rezerw
Opracowanie: Chris & Karen Highland
Na podstawie: http://www.flickr.com

Do czego służy jak i komu jest niezbędna wycena rezerw.

Każdy pracownik większej firmy, jaki będzie właściwie zmobilizowany dużo efektowniej pracuje. Dodatkowo taki pracownik stara się bardzo dużo wprowadzić do firmy jak i oczywiście nie będzie chciał zrezygnować. Dlatego ostatnio sporo pracodawców postanowiło wyszukać bardzo dobrych świadczeń dodatkowych dla swoich pracowników.
Pracownik
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie młodzi ludzie mogą szukać swojego wakacyjnego zajęcia.

Okres wakacji] dla niejednego młodego człowieka nie tylko jest czasem relaksu i odpoczynku od nauki, ale także doskonałą okazją na dorobienie do kieszonkowego. Przy dorywczych zajęciach można już pracować mając kilkanaście lat, choć młode osoby są zatrudniane na trochę innych zasadach, niż dorośli. Przeważnie studenci i uczniowie pracują w elastycznych godzinach, będzie to z tego wynikać, że w jakiś sposób muszą pogodzić pracę i naukę.
szkolenie
Opracowanie: Luke Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego warto się ciągle uczyć? Co nam dają szkolenia? Jakie mamy z tego korzyści?

Uczestniczenie w szkoleniach to wspaniały pomysł na zdobycie nowych kwalifikacji. Przynosi to naprawdę wiele korzyści, jakie są ważne zarówno dla przedsiębiorstwa, jak również pracownika. Firma, która decyduje się na kursy idzie z duchem czasu, właściwie reaguje na dynamicznie zmieniające się trendy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.