Produkt
wycinanie laserowe
Opracowanie: Maciej Wojnicki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stal nierdzewna prosto poddaje się dalszej obróbce

Stal nierdzewna będzie często wykorzystywana. Gdy pragniemy wykonać jakieś przedmioty ze stali, to pragniemy posiadać świadomość, że świetnie będą one trzymały własną jakość, bez względu na to, na jakie warunki zewnętrzne zostaną narażone.
opakowania produktów - kartony
Opracowanie: DiamondBack Truck Covers
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym właściwie jest

Nie ulega wątpliwości, że w obecnych czasach każdy producent wszelkich produktów musi te produkty stosownie opakowywać. Wymagają tego specyficzne normy oraz zwyczaj wykształcony na przestrzeni lat. Trudno wyobrazić sobie sytuację, że kupujemy jakiś artykuł spożywczy czy przemysłowy o większych gabarytach, który nie jest opakowany. Jaką funkcję spełnia opakowanie?
Naklejka na samochodzie
Opracowanie: http://www.sxc.hu/
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

Oklejanie aut – świetny i nowatorski sposób na promowanie własnej firmy.

W aktualnych czasach bardzo dużo jednostek ma pojazdy. Tak jak kiedyś pojazd był uważany za artykuł luksusowy tak dzisiaj jest on produktem normalnym, który może kupić sobie każdy człowiek. Toteż zaobserwować można na ulicy oraz parkingach nasiloną ilość aut wielu różnych typów i marek.
detale
Opracowanie: Casa Bugatti, Silit, Soehnle, ww

Zapewnij sobie efektywną pracę związaną z transportem, montując dobre przenośniki kubełkowe lub łańcuchowe

W firmach produkcyjnych należy dbać o wydajną pracę. Aby tego dokonać, potrzeba zatroszczyć się o odpowiednią organizację stanowisk roboczych, jak również o sprawne transportowanie wymaganych półproduktów lub wyrobów pomiędzy określonymi działami.
opakowanie
Opracowanie: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie mamytypy opakowań? Na które zwrócić największą uwagę? Jakie najważniejsze funkcje spełniają opakowania?

Opakowanie jakie jest każdy może się przekonać, ale czy bez wątpienia? To na pewno szereg odmiennych składowych, które określają, z jakim towarem mamy do czynienia. Tak naprawdę, to wyrób który jest zewnętrzną warstwę określonego towaru, który ma go chronić, a także ułatwiać transport,składowanie czy sprzedaż. Poza funkcjami technicznymi powinien zachęcać do zakupu.
Klient
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tajemniczy klient – patent na poprawę jakości obsługi

Jednym z najprostszych, najszybszych i najtańszych sposobów sprawdzenia jakości towarów i usług jest zatrudnienie specjalnego pracownika, który przeprowadzi analizę. Oczywiście, przeprowadzi te badania w absolutnej tajemnicy. Tajemniczy klient, bo o nim mówimy, ma zweryfikować i ocenić jakość obsługi klienta w danym sklepie.
materialy promocyjne
Opracowanie: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wypromować swoją ofertę? Jest mnóstwo sposobów, ale jednymi z lepszych są na pewno gazetki promocyjne

Jak posiąść wiedzę, co wybrać, zwłaszcza w tak specyficznym zakresie, jak produkty kosmetyczne? Przecież to sprawa dość indywidualna i silnie jest zależna od naszego gustu i podejściu do tematu. Czasami mamy swoje ulubione perfumy i inne środki czystości, po prostu stosujemy je od wielu lat. Czasami czegoś nowego, zwykle dzieje się tak pod wpływem znajomych czy reklamy. Coraz częściej jednak wybieramy takie rzeczy dzięki sklepowym broszurkom reklamowym.
Dokumenty
Opracowanie: Jacob Edward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy symbol PKWiU musi znaleźć się na fakturze i jakim sposobem ustalić wymiar wypoczynkowego urlopu?

Symbol PKWiU to inaczej Polska Klasyfikacja Wyrobów oraz Usług, która obejmuje zestaw rozlicznych produktów, jakie znajdują się w obiegu gospodarczym w Polsce. Mówiąc zwięźle, są to towary a także artykuły, jakie możemy w Polsce wykupić czy też sprzedać. Kod PKWiU zdoła znaleźć się na fakturze, ale nie zawsze jest to nieodzownością.
refały magazynowe

Co ma możliwość nam zaproponować producent regałów reklamowych?

Czy powiemy jak pokazać nasz przedmiot? Gdy chcemy mieć pewność, że kontrahenci już z oddali będą dostrzegali nasz przedmiot, to koniecznie musimy sprawdzić co ma możliwość nam tutaj zaproponować producent regałów. Tak byśmy mogli wszystko wyłożyć w dobry sposób, by wszystko okazało się być właściwie widoczne i jednocześnie, abyśmy mieli pewność, że kontrahenci już z oddali będą widzieli, do kogo dane materiały należą.
praca nad promocją
Opracowanie: Lea Latumahina
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wykorzystanie narzędzie youtube w nowoczesnej promocji

Youtube. Szerokie okno na świat. Źródło informacji, promocja własnego „ja” oraz własnych talentów. Od pewnego czasu to też znakomita popularyzacja własnej działalności. Wiedzmy, że posiadanie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie wymaga od nas nakładu środków finansowych, przy czym nie jest trudne.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.