Produkt
konferencja
Opracowanie: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdecydowanie, klimat jest bardzo ważny. Lecz dlaczego właściwie to takie ważne? Dlaczego jesteśmy tak właśnie zaprogramowani?

Klimat jest istotny, powtarzają twórcy reklam lub podobnego rodzaju akcji promujących konkretne wydarzenie. Pomimo, że hasło to jest już trochę oczywiste i wypaczone, to jednakże trzeba się z nim zgodzić. Bo jak to by było bez odpowiedniego klimatu, jednocześnie w rozumieniu dosłownym, jak i w przenośni. Klimat jest dobry dla naszego zdrowia, dzięki niemu żyjemy lepiej lub gorzej, stąd więc zepsucie klimatu wpływa na nasze samopoczucie. Tak samo w sensie mniej dosłownym: klimat określa, że dane miejsce jest warte, by zobaczyć je po raz kolejny.
Naklejka na samochodzie
Opracowanie: http://www.sxc.hu/
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

Oklejanie aut – świetny i nowatorski sposób na promowanie własnej firmy.

W dzisiejszych czasach sporo ludzi ma pojazdy. Tak jak dawniej pojazd był traktowany jako towar ekskluzywny tak obecnie jest on artykułem zwyczajnym, który może kupić sobie każdy obywatel. Dlatego też zobaczyć można na ulicy oraz parkingach natężoną ilość samochodów wielu różnych rodzajów i marek.
fotografia produktu

Mnóstwo fotografów w swej ofercie ma zdjęcia reklamowe - czy powinno się z nich korzystać?

Współcześnie każda forma reklamy, jaka przyniesie korporacji pozytywne efekty jest ceniona. Użytkuje się w pełni z możliwości sieci www, oraz z tradycyjnych form reklamy spółki w opinii publicznej. Nie sposób nie zauważyć, że dzisiejsi ludzie są coraz wyraźniej wymagający i oczekują od producenta wysokiej jakości.
narada w firmie
Opracowanie: Locus Research
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdzone pomysły na popularyzowanie danej marki. Z jakich form reklamy warto skorzystać?

Zwiększenie wydajności sprzedaży zapewne nie jest łatwym zadaniem, jednak dobrze mieć świadomość, które rozwiązania pomagają owocnie popularyzować określoną markę. Dzięki profesjonalnym reklamom mamy możliwość korzystnie wpłynąć na renomę firmy jak też wzbudzić zaufanie wielu potencjalnych klientów. Dzięki najnowocześniejszym metodom reklamy jesteśmy w stanie zmotywować klientów do zakupu danych produktów lub skorzystania z usług.
reklama na telebimie
Opracowanie: Sigfrid Lundberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna najskuteczniejszą formą reklamy - zobacz w jaki sposób to zrobić najskuteczniej

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna, to najstarsza oraz najpopularniejsza odmiana promocji, bazująca na wizualnej ekspozycji treści oraz gwarantująca dużą częstość kontaktów z kampanią marketingową. Reklama zewnętrzna wykorzystuje nośne symbole a także proste komunikaty, jakie ułatwiają identyfikację marki.
wizyjna kontrola jakości
Opracowanie: XELLA Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: XELLA Polska Sp. z o.o.

Wizyjna kontrola jakości budynków o różnej wielkości i zastosowaniu. Do czego używana jest wizyjna kontrola jakości lokali

W dzisiejszych czasach osoby odpowiedzialne za przeprowadzanie kontroli obiektów o różnej wielkości mogą skorzystać z sposobów wizyjnych. Podczas przeprowadzania kontroli metodą wizyjną wykorzystuje się kamery termowizyjne i rozmaite inne narzędzia pozwalające na ustalanie, w jakich miejscach znajdują się uszkodzenia niewidoczne od razu.
Odlew
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Mosiądz w odlewnictwie – jakie posiada właściwości i do wytwarzania jakich wyrobów można go zastosować

Mosiądz jest jednym z materiałów używanych w odlewnictwie. Jest stopem miedzy i cynku, lecz ich proporcje są nierówne. Cynku jest mniej, a dokładnie około czterdziestu procent. W stopie mogą mieścić się także dodatki innych metali, takie jak ołów czy aluminium. Temperatura topnienia mosiądzu to tysiąc stopni C. Jakie ma właściwości oraz do produkowania jakich wyrobów można go wykorzystać?
Kancelaria prawna
Opracowanie: Steven Vance
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym trudni się kancelaria prawa patentowego?

Jeśli interesuje cię zagadnienie własności przemysłowej bądź intelektualnej oraz masz sprawę do rzecznika patentowego, konieczna jest ci kancelaria prawa patentowego. Czym się trudni oraz w jakim momencie można skorzystać z jej usług? Rozpocznijmy od tego, czym jest patent!
gdańsk
Opracowanie: Harald Groven
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak stworzyć ciekawą reklamę, tak, aby zachęcała jak największą liczbę potencjalnych klientów?

Aktualnie kiedy reklama stała się jednym z głównych elementów, które umożliwiają nam wyprowanie wybranego produktu, zauważamy jej zwiększający się zasięg – to właśnie dzięki reklamie potencjalni nabywcy coraz częściej sięgają po dany produkt. Zapewne wielu z nas interesuje jak to się dzieje, iż prosta reklama ma taką siłę i sprawia, iż nagle całe masy ludzi wybierają się do supermarketu, by kupić wypromowany produkt. Warto zatem dowiedzieć się jak taka reklama winna być zbudowana, by pełnić swoją funkcję.
opakowania produktów - kartony
Opracowanie: DiamondBack Truck Covers
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym właściwie jest

Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach każdy producent różnych produktów zmuszony jest do pakowania swoich dóbr. Wynika to z obowiązujących norm jak również ze zwyczaju wykształconego na przestrzeni lat. Raczej ciężko wyobrazić sobie sytuację, że dostajemy jakiś artykuł spożywczy czy przemysłowy o większych gabarytach, który nie ma swojego opakowania. Jaką funkcję spełnia opakowanie?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.