Kapitał

Coraz to sporzej firm spedycyjnych intryguje wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych

Dzisiaj gałąź spedytorska jest na niezmiernie wysokim poziomie i ciągle się rozbudowuje. Pojawiają się coraz ciekawsze i lepsze możliwości związane z przewozem przeróżnego typu towarów. Dzięki powstawaniu jednostek wynajmujących różne auta dostawcze, w tym nawet ciężarowe, małe warsztaty posiadają szansę na zaistnienie na rynku dzięki tańszym kosztom dzierżawy auta.
dokumenty z długopisem
Opracowanie: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konieczne złożenie zeznania vat 7k - kogo dotyczy?

Deklarację VAT-7K składają mali podatnicy obowiązani do złożenia zeznań VAT 7k za okresy 3-miesięczne, zgodnie z art.99 ust. 2, lub 3 ustawy. Są to mali podatnicy, u jakich cena sprzedaży nie przekroczyła w minionym roku podatkowym wyrażonej w złotych wielkości która odpowiada równowartości 1 200 000 euro.
Dług
Opracowanie: Christian Schnettelker
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy ktoś nam jest dłużny pieniądze to mamy znaczny kłopot. Jak w tej sytuacji działać? Co jesteśmy w stanie zdziałać?

Nieterminowe płatności faktur przez złych zadłużonych są poważnym problemem dla mnóstwa przedsiębiorstw w Polsce. Istnieją dane statystyczne, że zatory płatnicze pogarszają diametralnie sytuację finansową 25% przedsiębiorstw w naszym państwie. W złym położeniu znalazły się mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, które nie mają właściwego kapitału, aby w obliczu wielkich wierzytelności od dłużników, móc założyć swoją działalność.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.