Kapitał

Coraz to sporzej firm spedycyjnych intryguje wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych

Aktualnie specjalizacja spedytorska jest na niezmiernie dużym pułapie i wciąż się rozbudowuje. Pokazują się coraz nowsze i lepsze alternatywy powiązane z przewozem różnorodnego typu towarów. Dzięki powstawaniu firm wynajmujących różne auta dostawcze, w tym nawet ciężarowe, małe warsztaty posiadają okazję na zaistnienie na rynku za sprawą tańszym kosztom dzierżawy pojazdu.
Dług
Opracowanie: Christian Schnettelker
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy ktoś nam jest dłużny pieniądze to mamy znaczny kłopot. Jak w tej sytuacji działać? Co jesteśmy w stanie zdziałać?

Nie płacone w terminie płatności faktur przez nieuczciwych zadłużonych są znacznym problemem dla wielu firm w Polsce. Istnieją dane statystyczne, że zatory płatnicze mogą pogorszyć diametralnie sytuację finansową 25% przedsiębiorstw w naszym kraju. W złym położeniu mogły znaleźć się mniejsze i średnie firmy, które nie mają właściwego kapitału, aby w obliczu ogromnych wierzytelności od dłużników, móc prowadzić swoją firmę.
dokumenty z długopisem
Opracowanie: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konieczne złożenie zeznania vat 7k - kogo dotyczy?

Deklarację VAT-7K składają drobni podatnicy obowiązani do złożenia deklaracji VAT 7k za okresy 3-miesięczne, zgodnie z art.99 ust. 2, lub 3 ustawy. Są to mali przedsiębiorcy, u jakich cena obrotów nie przekroczyła w poprzednim roku podatkowym okazanej w złotych sumy odpowiadającej równowartości 1 200 000 euro.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.