Kapitał

Coraz to sporzej firm spedycyjnych intryguje wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych

Aktualnie branża spedytorska jest na nadzwyczaj dużym poziomie i bez ustanku się rozszerza. Pojawiają się coraz ciekawsze i lepsze alternatywy związane z transportem różnorodnego rodzaju produktów. Dzięki powstawaniu jednostek wynajmujących przeróżne samochody dostawcze, w tym nieraz ciężarowe, małe zakłady posiadają szansę na zaistnienie na rynku dzięki tańszym kosztom dzierżawy samochodu.
dokumenty z długopisem
Opracowanie: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konieczne złożenie zeznania vat 7k - kogo dotyczy?

Deklarację VAT-7K składają drobni podatnicy obowiązani do złożenia deklaracji VAT 7k za okresy 3-miesięczne, zgodnie z art.99 ust. 2, lub 3 ustawy. Są to mali przedsiębiorcy, u jakich cena obrotów nie przekroczyła w poprzednim roku podatkowym okazanej w złotych sumy odpowiadającej równowartości 1 200 000 euro.
Dług
Opracowanie: Christian Schnettelker
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy ktoś nam jest dłużny pieniądze to mamy znaczny kłopot. Jak w tej sytuacji działać? Co jesteśmy w stanie zdziałać?

Nieterminowe płatności faktur przez nierzetelnych dłużników są dość dużym problemem dla wielu przedsiębiorstw w Polsce. Szacujemy, że zatory płatnicze mogą zmienić diametralnie sytuację finansową 25% przedsiębiorstw w naszym państwie. W złym położeniu mogły znaleźć się małe i średnie przedsiębiorstwa, które nie mają wystarczającego kapitału, żeby w obliczu wielkich wierzytelności od dłużników, móc prowadzić swoją firmę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.