Auto
Samochód
Opracowanie: bertknot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przygotowanie samochodu do lata – kilka praktycznych porad.

Nieistotne, czy zima w tym roku była ostra, czy garażujemy nasze auto czy też nie i czy jesteśmy raczej „niedzielnym kierowcą” czy prowadzimy samochód każdego dnia – sprawdzenie stanu technicznego i przygotowanie samochodu przed nowym sezonem to ważny punkt na dość krótkiej liście „do zrobienia”. Poniżej garść wskazówek, co zrobić i czego nie odpuścić po zimie.
reklama na aucie
Opracowanie: Manoj Prasad
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób zmienić wygląd swojego auta bez potrzeby kupna?

Auto to najczęściej duża inwestycja, dlatego też pragniemy aby wszystko działało sprawnie przez jak najdłuższy okres. Nie ma w tym dlatego niczego dziwnego, że wizerunek pojazdu może przestać się nam podobać. Jeśli chcemy w jakiś sposób go odmienić, nie musimy od razu kupować nowy, ponieważ na rynku funkcjonują firmy, które pomogą nas w zmianie prezentowania się auta bez inwestowania mnóstwa pieniędzy. Jak zmienić samochód przy użyciu naklejek?
mechanik przy pracy

Zatroszcz się o optymalną formę posiadanego samochodu, wyszukując odpowiednie serwisy i warsztaty samochodowe

Wykorzystywany pojazd powinien być utrzymany w optymalnej kondycji, ponieważ tylko wówczas gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę. Zaniedbanie regularnych przeglądów technicznych i napraw pojawiających się wad może doprowadzić do groźnych sytuacji na drodze, a także do zagrożenia zdrowia i życia kierowcy oraz innych uczestników ruchu ulicznego. Serwisy użytkowanego samochodu najlepiej jest wykonywać w specjalistycznych punktach.
Subaru Impreza z boku
Opracowanie: Carl
Na podstawie: http://www.flickr.com

W chwili, gdy nie weźmiemy kluczyków, kto oferuje awaryjne otwieranie aut w mieście Warszawa?

Obecniekażdego roku sprzedawanych jest coraz więcej samochodów nie tylko z odzysku, ale też nowych. Wprawdzie coraz to częściej posiadają one przeróżnego typu współczesne układy otwierania i zamykania i odpalania silnika, lecz nadal najpopularniejszą rzeczą, jaka do tego służy, jest standardowy kluczyk. Jest to mało wymyślna metoda, z jaką radzą sobie od bardzo dawna wszyscy kierowcy. Kłopot pojawia się jednak, gdy napomknięte kluczyki zapodziejemy w mieszkaniu lub co gorsza zamkniemy je w aucie lub bagażniku. Wówczas z pomocą nadciąga awaryjne otwieranie samochodów Warszawa.
Samochód BMW 330ci
Opracowanie: tomx992
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Wypożyczalnie samochodów - w jaki sposób wybrać współcześnie rzeczywiście najlepszego usługodawcę?

Dzisiaj w zasadzie każda rodzina dysponuje samochodem a czasami nawet kilkoma, dla każdego jej członka. Z jakiego powodu? Jako że auta pozwalają na zupełne uniezależnienie się od środków komunikacji publicznej, które niestety nie zawsze działają idealnie. W dodatku, jazda swoim samochodem jest znacznie bardziej komfortowa oraz szybsza, co obecnie ma istotne znaczenie, jako że niewiele osób może sobie pozwolić na tracenie czasu.
złomowanie pojazdów
Opracowanie: free photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy można zdecydować się na złomowanie wozu?

Żyjemy w czasach, gdzie coraz więcej osób posiada swój wóz. Pewnie dla większości z nas wóz jest jednym z najwygodniejszych środków transportu. Dla osób, jakie powszednio jeżdżą do pracy i w wielu przypadkach korzystają z wozu w wielu innych celach samochód staje się wprost koniecznym zakupem.
Opracowanie: Hyundai

Auto to nie tylko to co pod maską, ważne są również inne, niekiedy drobne detale. O jakich należy pamiętać?

Każdy wie, jak w obecnych czasach istotny jest samochód. To jaki model wybieramy będzie świadczyć również o nas, o tym który styl lubimy lub na jaki typ auta sobie możemy pozwolić. W dzisiejszych czasach mamy naprawdę spory wybór, jeśli chodzi o marki samochodów, jedna rzecz może nas ograniczać, a właściwie, to ile jesteśmy w stanie przeznaczyć kosztowności na samochód. Z drugiej strony, marki są do siebie podobne, tak więc skoro chcemy się jakoś odróżnić warto coś wymyślić.
auta, lusterko, samochody
Opracowanie: Taner Lantow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dbaj o swój samochód na wiosnę

Zbliża się wiosna, a razem z nią czas, gdy to dokonujemy zarówno porządków, jak i różne renowacje, czy to pomieszczeń, czy w ramach prac ogrodowych. Kluczowe jest także, by jak najlepiej zadbać o nasz samochód. Po zimie wymaga on jak najbardziej wizyty w warsztacie samochodowym i kompleksowego przeglądu.

Nie od dziś wiadomo, że zima nie służy samochodom.
Kasacja pojazdów
Opracowanie: KOMUnews
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak należycie zezłomować pojazd?

Jeśli nasz samochód coraz częściej odmawia posłuszeństwa i w związku z tym mamy zamiar się go pozbyć możliwie szybko, najprostszym sposobem jest oddanie go na złom. Stacja demontażu pojazdów do której się udajemy, musi mieć upoważnienie wojewody do wydawania zaświadczeń o kasacji pojazdu. Jest to dokument wymagany do wyrejestrowania samochodu.
Opracowanie: Volkswagen

Na co zwracać uwagę przy wyborze serwisu aut?

Auta są aktualnie niezwykle popularne, nabywane przez duże grupy osób na całym świecie. Jak wiadomo jak każde inne urządzenie, tak także auto ulega niekiedy uszkodzeniu. Tak więc na dzień dzisiejszy potrzeba serwisowania pojazdów bywa bardzo paląca.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.