Auto
Kasacja pojazdów
Opracowanie: KOMUnews
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak należycie zezłomować pojazd?

Gdy nasz samochód coraz częściej odmawia posłuszeństwa albo chcemy się go pozbyć możliwie szybko, najprostszym sposobem jest oddanie go na złom. Stacja demontażu pojazdów z której usług mamy zamiar skorzystać, powinna mieć upoważnienie wojewody do wydawania zaświadczeń o kasacji pojazdu. Jest to dokument konieczny do wyrejestrowania samochodu.
Subaru Impreza z boku
Opracowanie: Carl
Na podstawie: http://www.flickr.com

W chwili, gdy nie weźmiemy kluczyków, kto oferuje awaryjne otwieranie aut w mieście Warszawa?

Współcześnierokrocznie sprzedawanych jest coraz więcej aut nie tylko z odzysku, ale także nowych. Co prawda coraz nagminniej mają one różnego typu nowoczesne systemy odbezpieczenia i ryglowania oraz odpalania silnika, jednak nadal najpopularniejszą rzeczą, jaka do tego służy, jest standardowy kluczyk. Jest to mało wymyślna metoda, z jaką radzą sobie od bardzo dawna wszyscy kierowcy. Problem pojawia się jednak, gdy napomknięte kluczyki zapodziejemy w mieszkaniu lub co gorsza zatrzaśniemy je w samochodzie lub bagażniku. Wówczas z pomocą nadchodzi awaryjne otwieranie samochodów Warszawa.
samochód
Opracowanie: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Standardowe usługi co do czyszczenia aut, dzięki jakim będą wyglądać jak nowe

Motoryzacja to dziedzina wyjątkowo obszerna, która zajmuje wiele aktywności dzięki którym można się pochwalić faktycznie zadbanym samochodem. Szczególnie, kiedy skoncentruje się konkretnie w obszarze czyszczenia pojazdów. Jak bowiem jest wiadome, do dyscypliny tej wlicza się jeszcze wiele odrębnych spraw. Najistotniejsze zaś pozostaje posiadanie na uwadze tego, by pamiętać, żeby regularnie decydować się na najważniejsze usługi odnośnie konserwacji samochodów, dzięki jakim wyglądają one jak nowe. To obowiązek kierujących pojazdami.
Opracowanie: Volkswagen

Na co zwracać uwagę przy wyborze serwisu aut?

Samochody są obecnie ogromnie popularne, kupowane przez duże rzesze osób na całym świecie. Jak wiadomo jak każde inne urządzenie, tak także auto może ulec czasami awarii. Tak więc na dzień dzisiejszy konieczność naprawiania samochodów bywa bardzo paląca.
auta, lusterko, samochody
Opracowanie: Taner Lantow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dbaj o swój samochód na wiosnę

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią czas, kiedy to dokonujemy zarówno porządków, jak i rozmaite renowacje, czy to wnętrz, czy w ramach prac ogrodowych. Ważne jest również, by należycie zadbać o nasz samochód. Po zimie wymaga on na pewno wizyty w warsztacie samochodowym i solidnego przeglądu.

Nie od dzisiaj wiadomo, że zima nie jest korzystną porą roku dla aut.
Samochód
Opracowanie: bertknot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przygotowanie samochodu do lata – kilka praktycznych porad.

Nieistotne, czy zima w tym roku była ostra, czy garażujemy nasze auto czy też nie i czy jesteśmy raczej „niedzielnym kierowcą” czy prowadzimy samochód każdego dnia – sprawdzenie stanu technicznego i przygotowanie samochodu przed nowym sezonem to ważny punkt na dość krótkiej liście „do zrobienia”. Poniżej garść wskazówek, co zrobić i czego nie odpuścić po zimie.
reklama na aucie
Opracowanie: Manoj Prasad
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób zmienić wygląd swojego auta bez potrzeby kupna?

Auto to najczęściej duża inwestycja, dlatego też pragniemy aby wszystko działało sprawnie przez jak najdłuższy okres. Nie ma w tym dlatego niczego dziwnego, że wizerunek pojazdu może przestać się nam podobać. Jeśli chcemy w jakiś sposób go odmienić, nie musimy od razu kupować nowy, ponieważ na rynku funkcjonują firmy, które pomogą nas w zmianie prezentowania się auta bez inwestowania mnóstwa pieniędzy. Jak zmienić samochód przy użyciu naklejek?
mechanik przy pracy

Zatroszcz się o optymalną formę posiadanego samochodu, wyszukując odpowiednie serwisy i warsztaty samochodowe

Wykorzystywany pojazd powinien być utrzymany w optymalnej kondycji, ponieważ tylko wówczas gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę. Zaniedbanie regularnych przeglądów technicznych i napraw pojawiających się wad może doprowadzić do groźnych sytuacji na drodze, a także do zagrożenia zdrowia i życia kierowcy oraz innych uczestników ruchu ulicznego. Serwisy użytkowanego samochodu najlepiej jest wykonywać w specjalistycznych punktach.
Samochód BMW 330ci
Opracowanie: tomx992
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Wypożyczalnie samochodów - w jaki sposób wybrać współcześnie rzeczywiście najlepszego usługodawcę?

Dzisiaj w zasadzie każda rodzina dysponuje samochodem a czasami nawet kilkoma, dla każdego jej członka. Z jakiego powodu? Jako że auta pozwalają na zupełne uniezależnienie się od środków komunikacji publicznej, które niestety nie zawsze działają idealnie. W dodatku, jazda swoim samochodem jest znacznie bardziej komfortowa oraz szybsza, co obecnie ma istotne znaczenie, jako że niewiele osób może sobie pozwolić na tracenie czasu.
złomowanie pojazdów
Opracowanie: free photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy można zdecydować się na złomowanie wozu?

Żyjemy w czasach, gdzie coraz więcej osób posiada swój wóz. Pewnie dla większości z nas wóz jest jednym z najwygodniejszych środków transportu. Dla osób, jakie powszednio jeżdżą do pracy i w wielu przypadkach korzystają z wozu w wielu innych celach samochód staje się wprost koniecznym zakupem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.